آیا یک میز قدیمی را به صورت آنلاین فروختید؟ ممکن است فرم مالیاتی دریافت کنید.

ارین کالینز، مدافع ملی مالیات دهندگان، که ریاست آژانسی را در داخل IRS که به مالیات دهندگان کمک می کند، گفت: این تغییر برای افرادی اعمال نمی شود که پس از تقسیم هزینه یک وعده غذایی در رستوران، مبالغی را به عنوان هدیه یا به عنوان بازپرداخت از دوستان دریافت می کنند. او گفت، اما برخی از افراد ممکن است اشتباهاً فرم‌هایی را دریافت کنند – مثلاً اگر پرداخت‌هایی را که به‌جای پرداخت‌های «دوستان و خانواده» به‌عنوان تراکنش‌های تجاری برچسب‌گذاری نشده است، دریافت کنند.

خانم “تغییر باعث سردرگمی خواهد شد.” کالینز گفت.

آقای. والترز از بلوکورا گفت که او ممکن است در میان مالیات دهندگانی باشد که 1099-K دریافت می کنند. او گفت که دوست دارد در کنسرت شرکت کند، اما گاهی اوقات برنامه هایش تغییر می کند. او گفت: «اگر نتوانم به کنسرت برسم، بلیت‌ها را در StubHub می‌فروشد، که یکی از بازارهای آنلاین است که به کاربران در مورد قوانین جدید هشدار داده است.

در اینجا چند سوال و پاسخ در مورد قوانین جدید 1099-K وجود دارد:

اگر از برنامه های پرداخت استفاده می کنید، خانم کالینز گفت، به کسانی که به شما پرداخت‌های شخصی می‌فرستند یادآوری کنید که تراکنش‌ها را به این صورت مشخص کنند و یادداشت کنید که پرداخت برای چه بوده است. Venmo و والدین آن، PayPal، به کاربران اجازه می‌دهند تراکنش‌ها را به‌عنوان شخصی یا برای خرید تعیین کنند. این شرکت می‌گوید، هنگام ارسال پول بین دو حساب مصرف‌کننده، پرداخت‌ها به‌طور پیش‌فرض برچسب «دوستان و خانواده» می‌شوند، اما کاربران می‌توانند هنگام خرید، دکمه «کالاها و خدمات» را انتخاب کنند. فقط پرداخت هایی که با کلید روشن ارسال می شوند به عنوان کالا و خدمات برای گیرنده برچسب گذاری می شوند.

Cash App در وب‌سایت خود می‌گوید که کاربرانی که دارای حساب‌های استاندارد و شخصی هستند، فرم‌ها را دریافت نخواهند کرد و تنها کاربرانی که دارای حساب‌های تجاری هستند، تراکنش‌ها را به IRS گزارش خواهند کرد.

فروشندگان باید رسید یا سایر اسنادی را جمع آوری کنند که هزینه اصلی اقلامی را که فروخته اند نشان دهد. والترز گفت. TaxAct با eBay همکاری کرده است تا به کاربران در درک الزامات جدید کمک کند.

تام اوسبن، مدیر محتوای مالیاتی و روابط دولتی در انجمن ملی متخصصان مالیات، گفت: اگر در ژانویه 1099-K دریافت کردید، آن را نادیده نگیرید. اگر فکر می‌کنید اشتباه است، می‌توانید درخواست اصلاح کنید، اگرچه این کار زمان بر است و ممکن است شما را در ارائه اظهارنامه به تاخیر بیندازد.

حسابداران می گویند که اگر این مبلغ مشمول مالیات نباشد، معمولاً مجبور نیستید آن را در بازگشت خود گزارش دهید. اما مطمئن شوید که سوابقی برای اثبات آن دارید، آقای. O’Saben گفت، زیرا ممکن است نامه ای از IRS دریافت کنید که اسناد را بخواهید.

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

تماس با ما