اولین تلویزیون OLED انعطاف پذیر ال جی

فرارو- ال جی همچنین به تازگی اولین تلویزیون OLED انعطاف پذیر خود را معرفی کرده است. این تلویزیون را می توان در دو موقعیت استفاده کرد: کاملاً صاف یا منحنی. تلویزیون جدید ال جی LX3 مجهز به مانیتور 42 اینچی است و به لطف آخرین فناوری نمایشگر ال جی، می توان آن را به یک نمایشگر منحنی (با منحنی 900R) تبدیل کرد.

صفحه نمایش های منحنی برای بازی و صفحه های تخت برای تماشای فیلم های تلویزیونی و ویدیوها مناسب هستند. برخلاف برخی از مانیتورهای منحنی که به صورت دستی تنظیم می شوند، کاربران تلویزیون های مدرن ال جی می توانند مقیاس نمایشگر منحنی را با استفاده از یک دکمه مخصوص روی کنترل تلویزیون تنظیم کنند.

کاربران می توانند نمایشگر تلویزیون را در 20 سطح مختلف تنظیم کنند. تلویزیون LX3 به لطف ویژگی های جذابی که دارد برای گیمرهای کنسول یا رایانه شخصی جذاب خواهد بود.

صفحه نمایش این تلویزیون از فرمت Dolby Vision با رزولوشن 4K و نرخ رفرش 120 هرتز پشتیبانی می کند و جدیدترین ویژگی های HDMI 2.1 مانند نرخ نوسازی متغیر (VRR) و حالت تاخیر کم خودکار (ALLM) را به همراه دارد. این نمایشگر همچنین از فناوری‌های G-Sync از Nvidia یا FreeSync از AMD برای کاهش پارگی و لکنت در حین بازی پشتیبانی می‌کند.

اولین تلویزیون OLED انعطاف پذیر ال جی

این تلویزیون بیشتر شبیه یک مانیتور غول پیکر است که پایه ای برای تنظیم ارتفاع نیز ارائه می دهد. کاربران می توانند از این انتهای برای دور کردن نمایشگر از خود یا نزدیکتر به خود استفاده کنند.

اگر می خواهید بازی خاصی را در اندازه کوچکتر انجام دهید، می توانید این صفحه نمایش 42 اینچی را در اندازه های 32 یا 27 اینچی تنظیم کنید. LG LX3 همچنین یک برنامه بازی داخلی ارائه می دهد که شامل محافظ صفحه نمایش سفارشی و میانبرهای Twitch و YouTube است.

گیمرها می توانند از حالت Multi View برای مشاهده همزمان محتوا از دو منبع مختلف استفاده کنند. کاربران می توانند از LG Flex برای اجرای یک بازی رایانه ای یا کنسولی همزمان در حالی که یک ویدیوی YouTube را روی تلویزیون از تلفن همراه پخش می کنند، استفاده کنند.

ال جی یکی از اولین برندهایی است که تلویزیون های خم شونده OLED را معرفی کرد. Corsair اخیرا یک مانیتور گیمینگ انعطاف پذیر 45 اینچی و سازنده تلویزیون چینی Skyworth سال گذشته یک تلویزیون انعطاف پذیر معرفی کرد. ال جی هنوز قیمت تلویزیون جدید خود را اعلام نکرده است. این تلویزیون این هفته در نمایشگاه IFA آلمان به نمایش در خواهد آمد.

منبع: راهنما

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

تماس با ما