& بابزرگ ایلان ماسک& پوجا عجیب و غریب مردان بنگالورو که از رئیس توییتر استقبال می کنند همانطور که خدا ویروسی می شود. تماشا کنید اخبار شرکت ها

دهلی نو: ایلان ماسک بارها در مورد تصاحب سایت میکروبلاگینگ توییتر در اخبار بوده است. اقدامات او او را نسبتا بدنام کرده است، از کنترل توییتر گرفته تا اخراج کارکنانش و حتی پست کردن مطالب پوچ در رسانه های اجتماعی. با وجود همه چیز، به نظر می رسد که این مرد طرفدارانی دارد. در رویداد اخیر در بنگالورو، مرکز نوآوری هند، مردانی در حال تمجید از این میلیونر عکس گرفتند. آنها آشکارا تحسین خود را نسبت به او افزایش دادند.

داوطلبان Save India Family Foundation (SIFF) که از “زندگی مردان مهم است” دفاع می کنند، پوجا را انجام دادند و ماسک را پرستش کردند. آنها در مقابل تصویر شادی از مشک نماز خواندند و عود سوزاندند. یکی از فریادها «بابا ایلان ماسک کی جی» بود.

این گروه ویدیویی از پوجا عجیب خود را در توییتر منتشر کردند. آنها اعلام کردند، “در بنگلور، هند، برخی از مردان شروع به پرستش ایلان ماسک می کنند. آنها از او به عنوان نابودگر فمینیست ها و وکاشورا (Woke Ashura) یاد می کنند.”

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

کاناداDigital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبردانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorial
تماس با ما