برای نجات آشنایی خود با سپتیک تانک از نابودی توسط رسانه های اجتماعی چه کاری می توانید انجام دهید؟

What is a septic tank?برای تانک های سپتیک، دو تانک وجود دارد که هر کدام می توانند تا 2000 گالن مایع را در خود جای دهند. این تانک ها با برق تغذیه می شوند و اغلب زمانی نصب می شوند که مخازن دیگر در یک ملک از کار بیفتند. مخازن هوازی تا سه برابر گران تر از سایر انواع سپتیک تانک هستند، اما آنها موثرتر هستند و به میدان های تخلیه کوچکتر نیاز دارند که می تواند بسیار بزرگ باشد. بهره مندی از خواص کوچکتر

Polyethylene Septic Tank

ما همه کارها را از آبگرمکن و سیستم های نرم کننده آب گرفته تا تعمیر زهکشی و لوله کشی مجدد گاز انجام می دهیم. آب یک ملک را ترک می کند و از طریق لوله های زهکشی به سپتیک تانک تبدیل می شود. از لایه میانی سپتیک تانک است که فاضلاب خارج می شود و به سیستم غوطه ور یا میدان زهکشی جریان می یابد (در ادامه در این مورد بیشتر توضیح خواهیم داد). هنگامی که فاضلاب از هر دو محفظه عبور کرد، از لوله خروجی خارج می شود و در یک میدان خیساندن یا زهکشی خارج می شود.

چرا باید از تصفیه فاضلاب استفاده کنیم؟

در طرفین مخزن یک لوله ورودی و در طرف دیگر لوله خروجی وجود دارد. تفاوت بین پیستون و آچار لوله یا مار توالت و تله P را می دانید؟ از آنجایی که تمام فاضلاب، کاغذ توالت و مواد جامد وارد مخزن شما می شود، در طول سال ها تجزیه شده و گازها را آزاد می کنند. تیم ما بیش از 50 سال است که تانک های سپتیک پیش ساخته را با موفقیت به مکان های چالش برانگیز در سراسر دریاچه ها و حوضچه های نیوهمپشایر و نیوانگلند تحویل داده است.

یک سپتیک تانک بسازید که هر کسی به آن افتخار کند

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طیف کامل خدمات ما، همین امروز با ما تماس بگیرید. سپتیک تانک های آجری معمولاً نوع سنتی سپتیک تانک هستند اما هنوز هم به اندازه سپتیک تانک های امروزی موثر هستند. هنوز مطمئن نیستید که کدام سبک برای شما مناسب است؟ من فقط زمانی متوجه این قوانین جدید شدم که برای فروش خانه ام رفتم. هیچ گاه هیچ اطلاعی از سوی سازمان محیط زیست به کسانی که سپتیک تانک دارند داده نشده است. در اینجا در فنس، صدها اگر نه هزاران خانه وجود دارد که از تانک های سپتیک یا چاله های قدیمی به سبک قدیمی استفاده می کنند.

زباله هایی مانند چربی، روغن و گریس (ضایعات FOG) در اینجا می نشینند زیرا هنوز تجزیه نشده اند. هنگامی که زباله‌هایی که به مخزن می‌ریزند شکسته شده و مواد جامد جدا می‌شوند، چیزی که باقی می‌ماند زباله‌های جریان آزاد است که در این بخش از مخزن ته نشین می‌شود. با این حال، سپتیک تانک دیگر از میدان جذب خاک در برابر مواد جامد محافظت نمی کند.

4 تاکتیک‌هایی که هرگز شکست نمی‌خورند سپتیک تانک

در نتیجه، این بخش حاوی فاضلاب بدون مواد جامد باقی مانده است. سپتیک تانک یک محفظه زیرزمینی ضد آب است که برای جمع آوری فاضلاب تولید شده توسط یک ملک یا مجموعه ای از املاک استفاده می شود. انواع مختلفی از سپتیک تانک ها وجود دارد که می توان از آنها استفاده کرد، بسته به مورد استفاده در هر ملک. در همین حال، اگر یک مخزن مقرون به صرفه و آسان برای نصب می خواهید، پلاستیک می تواند به خوبی کار کند.

این مقرون به صرفه بودن از این واقعیت ناشی می شود که پس از نصب سپتیک تانک، چندین دهه دوام می آورد و نیازی به تعویض ندارد. وجود منهول‌ها و اتاق‌های بازرسی بخش مهمی از سیستم مخزن سپتیک است، زیرا در صورت نیاز به تعمیر و نگهداری معمول، امکان تخلیه و بازرسی منظم را فراهم می‌کند.

سپتیک تانک آجری معمولا از دو محفظه اصلی استفاده می کند. در مسیر رسیدن به سپتیک تانک، فاضلاب معمولاً از اتاق‌های بازرسی و/یا منهول‌ها عبور می‌کند. در ابتدایی ترین حالت، یک میدان جذب شامل مجموعه ای از لوله ها با سوراخ هایی در سنگرهای شنی است که به آب اجازه می دهد تا از لوله ها خارج شود و به خاک کاملاً زیرزمینی نشت کند.

این لوله ها بسته به سن مخزن، لوله های T از لوله های غوطه وری خواهند بود. اگر مخزن بتنی شما شکسته شود، رفع مشکل می تواند مشکل باشد. از بتن یا فولاد برای سیستم های سپتیک اولیه آمریکا که بر اساس مشخصات موراس طراحی شده بودند، استفاده می شد. پس از ورود فاضلاب به مخزن سپتیک، آن را به یکی از سه ناحیه جدا می کنند (این مناطق را می توان به عنوان لایه ها یا زون ها نیز نامید).

هنگامی که فاضلاب محفظه اول را پر می کند، اتاق دوم با حجم اضافی پر می شود. محفظه اول شبیه یک مخزن سپتیک معمولی است. علاوه بر نصب تانک سپتیک، ما همچنین به مردم در Puyallup، WA و کل شمال غرب اقیانوس آرام در انواع دیگر کارهای لوله کشی کمک می کنیم. گاهی اوقات زندگی به اکثر مردم و حیوانات ضربه ضعیفی وارد می کند و هرگز از بین نمی رود.

What is the choice?

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از قیمت سپتیک تانک پلی اتیلن – وب سایت مربوطه – دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

تماس با ما