بسته های غذایی گیاهی مرتبط با BMI پایین در کودکان تحقیق سلامت نیوز

بر اساس مطالعه جدیدی که توسط محققان سیستم بیمارستان Mass General Brigham انجام شده است، استفاده از رویکرد “غذا دارو است” می تواند امنیت تغذیه خانواده ها را بهبود بخشد و همچنین شاخص توده بدنی (BMI) کودکان را کاهش دهد. محققان بیمارستان عمومی ماساچوست و بیمارستان کودکان بوستون بررسی کردند که آیا ارائه هفتگی غذاهای گیاهی به خانواده‌هایی که درخواست کمک غذایی در طول همه‌گیری می‌کنند باعث تغییر وزن در کودکان می‌شود یا خیر.

این تیم ارتباطی بین افزایش دریافت بسته های غذایی و کاهش BMI پیدا کردند. این یافته ها که در مجله Preventing Chronic Disease منتشر شده است، به شواهد فزاینده ای اضافه می کند که ارائه غذاهای گیاهی می تواند یک استراتژی مفید برای جلوگیری از چاقی کودکان در خانواده های ناامن غذایی باشد. Lauren Fiechtner، نویسنده ارشد این مطالعه گفت: تشویق عادات غذایی سالم در دوران کودکی برای کمک به پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با چاقی در مراحل بعدی زندگی بسیار مهم است، اما بسیاری از خانواده‌ها به غذاهای سالم و گران قیمت مانند محصولات دسترسی ندارند. مدیر مرکز تغذیه کودکان در Mass General برای کودکان و مشاور بهداشت و تحقیقات در بانک غذای بزرگ بوستون. انبارهای غذایی مانند MGH Revere که می‌توانند غذای سالمی را برای خانواده‌ها فراهم کنند، کمک بزرگی برای اطمینان از اینکه بچه‌ها آینده‌ای طولانی و سالم خواهند داشت و بهترین سلامت قلبی عروقی و متابولیک ممکن را از سنین پایین دارند، می‌کند.

همچنین بخوانید: ویتامین B12 به ویتامین D – 5 کمبود رایج تغذیه ای و نحوه غلبه بر آنها

ناامنی غذایی در سال 2020 در ایالات متحده 55 درصد افزایش یافت که بر 42 درصد از خانواده های دارای فرزند تأثیر گذاشت. این افزایش تحت تأثیر عوامل مختلفی مانند تأثیرات اقتصادی همه‌گیری، تعطیلی مدارس و اختلال در زنجیره تأمین مواد غذایی بوده است. با افزایش ناامنی غذایی، شیوع چاقی کودکان نیز افزایش یافت و از 19.3 درصد به 22.4 درصد بین آگوست 2019 تا اوت 2020 افزایش یافت.
برای خانواده هایی که با ناامنی غذایی سروکار دارند، چالش معمولاً کیفیت غذا به همان اندازه کمیت غذا است.

فیچتنر گفت: «کودکان خانواده‌هایی که دچار ناامنی غذایی هستند، اغلب وعده‌های غذایی خود را حذف می‌کنند یا یک روز کامل غذا را حذف می‌کنند، زیرا خانواده‌شان پول کافی برای غذا ندارند. یک راه برای والدین برای افزایش بودجه غذایی محدود و اطمینان از اینکه فرزندانشان حداقل چیزی می خورند، خرید ارزان ترین غذاهای موجود است که اغلب مغذی نیستند و به چاقی و سایر مشکلات سلامتی کمک می کنند.
برای کمک به کاهش اثرات ناامنی غذایی مرتبط با بیماری همه گیر بر چاقی کودکان، انبار غذای MGH Revere بسته های غذایی گیاهی هفتگی را برای خانواده هایی که به دنبال کمک غذایی هستند ارائه می دهد. این بسته‌ها حاوی میوه‌ها و سبزیجات تازه، آجیل و غلات کامل بود و به اندازه خانواده تنظیم شد تا برای هر یک از اعضای خانواده سه وعده غذایی در روز فراهم شود. بین 1 ژانویه 2021 تا 1 فوریه 2022، 107 کودک از 93 خانواده بسته های غذایی هفتگی دریافت کردند که به طور متوسط ​​حدود 27 بسته برای هر خانواده برای کل دوره مطالعه است.

بسته‌های غذایی توسط بیمارستان عمومی ماساچوست (MGH) Revere Food Pantry، شراکتی بین MGH و بانک غذای بزرگ بوستون ارائه شد. MGH Revere Food Pantry از زمانی که درهای خود را در سال 2020 افتتاح کرد، غذای سالم و آموزش تغذیه را به خانواده‌های منطقه بزرگ بوستون ارائه کرده است.

جاکوب میرسکی، MD، MA، DipABLM، مدیر پزشکی این مرکز، یکی از نویسندگان این مطالعه، گفت: «برای ده‌ها خانواده، انبار غذای MGH Revere در طول همه‌گیری با ارائه بسته‌های هفتگی رایگان غذای سالم برای کل خانواده یک راه نجات واقعی بود. انبار غذا MGH Revere. محققان BMI را در یک دوره ابتدایی قبل از دریافت بسته‌های غذایی و سپس در طول دوره پیگیری با استفاده از پرونده سلامت الکترونیک Mass General Brigham بررسی کردند. در ابتدای مطالعه، 57 درصد از کودکان 2 تا 18 ساله مورد مطالعه دارای BMI در صدک 85 یا بالاتر بودند. در پیگیری، این تعداد به 49 درصد کاهش یافت. محققان همچنین شاهد کاهش BMI با دریافت هر بسته غذایی اضافی خانواده بودند و تخمین زدند که کودکان خانواده‌هایی که 27 هفته یا بیشتر از بسته‌ها دریافت کرده‌اند ممکن است 1.08 کیلوگرم بر متر مربع یا بیشتر کاهش BMI داشته باشند.

در حالی که این مطالعه به طور خاص بر روی همه‌گیری متمرکز بود، تحقیقات نشان می‌دهد که این یافته‌ها می‌تواند به استراتژی‌هایی برای رسیدگی به مسائل گسترده‌تر ناامنی غذایی در آینده منتقل شود.

آلیسون وو، نویسنده اول، گفت: «ارائه فوری این بسته‌های غذایی برای حمایت از خانواده‌ها در طول همه‌گیری همه‌گیر وجود داشت، اما ما همچنین به خانواده‌ها و کودکان امکان دادیم تا انتخاب‌های غذایی سالم‌تری داشته باشند، که می‌دانیم معرفی آن در دوران جوانی مهم است». MD MPH، پزشک معالج در بخش گوارش، کبد و تغذیه کودکان در بیمارستان کودکان بوستون. وو یک همکار پژوهشی و پژوهشگر سابق در برنامه تحقیقاتی خدمات سلامت کودکان در هاروارد است. این نوع حمایت نه تنها برای BMI آن‌ها در دوران کودکی مهم است، بلکه در اطلاع‌رسانی نحوه انتخاب غذاها و تأثیر خانواده‌هایشان برای ارتقای سلامت عمومی برای آنها مهم است.»

این تحقیق، و همچنین انبار مواد غذایی MGH Revere، بخشی از یک استراتژی بزرگتر Mass General Brigham “غذا به عنوان دارو” هستند. ماس ژنرال بریگام با همکاری کنفرانس 2022 کاخ سفید در مورد گرسنگی، تغذیه و سلامت، 8.4 میلیون دلار را برای ارتقای عدالت و امنیت تغذیه، حمایت از برنامه های غذا به عنوان دارو برای مقابله با بیماری های مرتبط با رژیم غذایی، و تامین مالی برنامه های مرتبط با غذا در جوامع محلی اختصاص داد. سازمان های مستقر در سراسر ماساچوست.

window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_GB/sdk.js#xfbml=1&version=v5.0&appId=2512656768957663&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v10.0&appId=1911135012435337&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

کاناداDigital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبردانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorial
تماس با ما