به مقامات ICE در زمان ترامپ گفته شد که هنگام خروج از آژانس، تلفن ها را پاک کنید

این افشاگری در یک مناقشه عمومی بین ICE و گروه ناظر امریکن ناظر، که از توماس هومن، متیو آلبنس و رونالد ویتیلو، کارگردانان سابق ICE، در یک پرونده بحث برانگیز مرتبط با مهاجرت، به دنبال ایمیل و پیام های متنی بود، رخ داد. این به دنبال جنجال‌های اخیر بر سر تلفن‌های دولتی پاک‌شده و پیام‌های متنی پاک‌شده، از جمله از دست دادن احتمالی اطلاعات مربوط به تحقیقات در مورد حمله 6 ژانویه 2021 به ساختمان کنگره ایالات متحده است.

هدر ساویر، مدیر اجرایی امریکن نظارت، در بیانیه‌ای گفت: «ما نمی‌توانیم به‌عنوان آژانس پس از اعتراف آژانس که سوابق عمومی را از بین می‌برد، بایستیم. “پیام های متنی اغلب حاوی اطلاعات مهمی در مورد آنچه کارمندان فدرال انجام می دهند و چرا آن را انجام می دهند. الزام به حفظ این سوابق اختیاری نیست – این قانون است.”

در پرونده جمعه، ریچارد کلارک، مدیر ارشد فناوری ICE گفت که آژانس نمی تواند اطلاعاتی را که توسط American Oversight به دنبال آن است ارائه دهد، گواهی می دهد که تلفن های اکثر مقامات نامبرده در دادخواست غیرفعال شده است و خاطرنشان کرد که نشان می دهد داده های تلفن همراه غیرفعال شده است. کاملا پاک کرد. امریکن نظارت ادعا می کند که بسیاری از دستگاه ها پس از درخواست پیام های متنی این سازمان از مقامات در سال 2019 پاک شده اند.

بر اساس پرونده دادگاه، بر اساس قوانین دوران ترامپ، ICE به کارمندان دستور داد تا هنگام بازگرداندن دستگاه های خود یا خروج از آژانس، داده ها را از تلفن های همراه خود پاک کنند.

این دستورالعمل، که در نوامبر 2017 منتشر شد، همراه با یادداشت بعدی در سال 2018، حکم می‌کرد که کارمندان مسئول پاک کردن تلفن‌های خود و ذخیره سوابق جداگانه در صورت انجام کارهای رسمی با تلفن هستند.

همانطور که سی ان ان در اوایل این ماه گزارش داد، وزارت امنیت داخلی گفت که بلافاصله پاک کردن دستگاه های تلفن همراه مقامات بلندپایه و منصوبان سیاسی را بدون پشتیبان گیری از آنها متوقف می کند و یک بررسی 30 روزه از سیاست ها و شیوه های حفظ پیام های متنی و سایر پیام های الکترونیکی را آغاز می کند. پیام ها.

این بررسی پس از هفته‌ها انتقاد شدید به خاطر پیام‌های متنی گم‌شده در سرویس مخفی و افشای تلفن‌های مقامات ارشد سابق DHS، کن کوچینلی و چاد ولف، پس از ترک دفتر انجام شد.

مشخص نیست که بررسی DHS چگونه بر خط مشی تلفن در ICE که بخشی از این بخش است تأثیر می گذارد. CNN با ICE و DHS تماس گرفته است.

در پرونده جداگانه‌ای که توسط امریکن نظارت مطرح شد، مشخص شد که وزارت دفاع در اواخر دولت ترامپ تلفن‌های مقامات ارشد دفاعی و ارتش را پاک کرده است. این بدان معناست که هر متنی از تعدادی از شاهدان کلیدی رویدادهای مربوط به 6 ژانویه 2021 حذف شد.

پرونده ICE که روز جمعه منتشر شد بخشی از شکایت نظارت آمریکایی و ACLU ماساچوست است که به دنبال سوابق مربوط به تعقیب کیفری فدرال قاضی شلی ام. ریچموند جوزف، از جمله ایمیل ها و پیام های متنی مقامات ارشد آژانس است.

قاضی ایالت ماساچوست و یک افسر دادگاه در ارتباط با خروج یک متهم جنایی از درب عقبی یک دادگاه در آوریل 2018، در حالی که یک مامور ICE در ورودی دیگری منتظر بود، متهم شدند.

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

تماس با ما