تقریباً در هر ایالت نمرات ریاضی کاهش یافت و ریدینگ در امتحانات ملی کاهش یافت

بر اساس آزمون ملی معتبری که روز دوشنبه منتشر شد، دانش‌آموزان ایالات متحده در اکثر ایالت‌ها و تقریباً در تمام گروه‌های جمعیتی، شکست‌های نگران‌کننده‌ای را در ریاضیات و خواندن تجربه کرده‌اند که قطعی‌ترین کیفرخواست را از تأثیر همه‌گیری بر میلیون‌ها دانش‌آموز ارائه می‌دهد.

در ریاضیات، نتایج به‌ویژه ویران‌کننده بود، که نشان‌دهنده شدیدترین کاهش‌هایی است که تا به حال در ارزیابی ملی پیشرفت تحصیلی، معروف به کارت گزارش کشور، که نمونه‌گیری گسترده‌ای از کلاس‌های چهارم و هشتم را آزمایش می‌کند و به اوایل دهه 1990 می‌رسد، ثبت شده است.

در اولین نتایج این آزمون از زمان شروع همه‌گیری، نمرات ریاضی دانش‌آموزان کلاس هشتم تقریباً در هر ایالت کاهش یافت. 26 درصد از دانش‌آموزان کلاس هشتم مهارت کافی داشتند که نسبت به 34 درصد در سال 2019 کاهش یافته است.

دانش آموزان کلاس چهارم با کاهش در 41 ایالت فقط اندکی بهتر عمل کردند. فقط 36 درصد از دانش آموزان کلاس چهارم در ریاضیات مهارت داشتند که از 41 درصد کاهش یافته است.

نمرات خواندن نیز در بیش از نیمی از ایالت ها کاهش یافت و روند نزولی که حتی قبل از همه گیری شروع شده بود ادامه یافت. هیچ ایالتی بهبود قابل توجهی در خواندن نشان نداد. و از هر سه دانش‌آموز فقط یک نفر استانداردهای مهارت را برآورده می‌کند، این عنوان به این معنی است که دانش‌آموزان شایستگی خود را نشان داده‌اند و در مسیر موفقیت آینده هستند.

و برای آسیب‌پذیرترین دانش‌آموزان کشور، همه‌گیری آن‌ها را حتی بیشتر پشت سر گذاشته است. افت در نمرات آزمون آنها اغلب بارزتر بود، و صعود آنها به مهارت اکنون بسیار دلهره آورتر شده است.

میگوئل کاردونا، وزیر آموزش و پرورش گفت: “من می خواهم بسیار واضح بگویم: نتایج در کارنامه امروز کشور وحشتناک و غیرقابل قبول است.” “این لحظه حقیقت برای آموزش است. نحوه واکنش ما به این امر نه تنها بهبودی ما، بلکه جایگاه ملت ما در جهان را تعیین خواهد کرد.”

این آزمون که توسط مقامات فدرال برگزار می‌شود و از بسیاری از آزمون‌های ایالتی سخت‌تر تلقی می‌شود، از حدود 450000 دانش‌آموز کلاس چهارم و هشتم در بیش از 10000 مدرسه بین ژانویه تا مارس نمونه‌برداری شد. نتایج به تفصیل برای هر ایالت و همچنین بیش از دوجین ناحیه مدرسه بزرگ ارائه شده است.

این یافته ها سؤالات مهمی را در مورد اینکه کشور از اینجا به کجا می رود، ایجاد می کند. سال گذشته، دولت فدرال بزرگترین سرمایه گذاری خود را در مدارس آمریکا انجام داد – 123 میلیارد دلار یا حدود 2400 دلار به ازای هر دانش آموز – تا به دانش آموزان کمک کند تا عقب بیفتند. مناطق مدرسه باید حداقل 20 درصد از پول را برای بهبود تحصیلی هزینه کنند، آستانه ای که برخی کارشناسان معتقدند برای بزرگی مشکل کافی نیست.

با توجه به اینکه این بودجه در سال 2024 منقضی می شود، تحقیقات نشان می دهد که ممکن است میلیاردها دلار بیشتر و چندین سال طول بکشد تا دانش آموزان به درستی بهبود یابند.

نتایج آزمون را می‌توان به عنوان خوراک سیاسی – درست قبل از دوره میان‌ترم – برای طرح مجدد بحث در مورد مدت زمانی که مدارس باید تعطیل می‌ماند، مورد استفاده قرار گیرد، موضوعی که بسیاری از والدین و معلمان را برانگیخت.

نتایج تاریک نشان داد که تعطیلی مدارس چقدر به دانش‌آموزان آسیب می‌زند، اما محققان در مورد نتیجه‌گیری سریع در مورد اینکه آیا ایالت‌هایی که مدارس برای مدت طولانی‌تری از راه دور می‌مانند نتایج بدتری داشته‌اند، هشدار دادند.

تصمیمات در مورد مدت زمان تعطیل نگه داشتن مدارس اغلب حتی در داخل ایالت ها نیز متفاوت است، بسته به منطقه مدرسه محلی و نرخ انتقال ویروس. و عوامل دیگری مانند سطح فقر و سیاست های آموزشی خاص یک ایالت نیز ممکن است بر نتایج تأثیر بگذارد.

تصویر ترکیبی بود، و عملکرد بر اساس سطح درجه و موضوع به شیوه‌هایی متفاوت بود که همیشه واضح نبود.

به عنوان مثال، تگزاس، جایی که بسیاری از مدارس زودتر افتتاح شدند، در خواندن ثابت ماند اما کاهشی مشابه میانگین ملی در ریاضیات داشت.

در کالیفرنیا، که به دلیل احتیاط خود در بازگشایی مدارس برجسته بود، نمرات در چندین دسته اندکی کمتر از میانگین ملی کاهش یافت – تقریباً مطابق با فلوریدا، که در بازگشایی مدارس پیشرو بود. بر اساس داده های Burbio، یک سایت ردیابی مدارس، لس آنجلس تقریباً بیش از هر جای دیگری در کشور بسته ماند، با این حال این تنها جایی بود که در خواندن کلاس هشتم پیشرفت چشمگیری داشت.

شان رردون، استاد آموزش در دانشگاه استنفورد که در حال انجام تجزیه و تحلیل عمیق تری است، گفت: «مقایسه حالت ها مشکل است و مردم احتمالاً به حالت قرمز، آبی می روند که مفیدترین چارچوب نیست. پاسخ های قطعی

دانش آموزان امروزی هنوز نسبت به 30 سال پیش در ریاضیات بهتر عمل می کنند. در دهه گذشته، نمرات ریاضی ثابت بود، با نوسانات کوچک اینجا و آنجا.

اما امسال این ثبات به هم ریخت.

در ریاضی پایه هشتم، میانگین نمرات در همه به جز یک ایالت کاهش یافت. هفده ایالت و ناحیه کلمبیا افت دو رقمی را تجربه کردند، از جمله ایالت های با عملکرد بالاتر مانند ماساچوست و نیوجرسی و ایالت های با عملکرد پایین تر مانند اوکلاهاما و نیومکزیکو. یوتا تنها ایالتی بود که افت ریاضی کلاس هشتم از نظر آماری معنی دار تلقی نمی شد.

مکان هایی مانند دلاور، مریلند و واشنگتن دی سی، در ریاضیات کلاس چهارم و هشتم دو رقمی سقوط کردند.

پگی کار، کمیسر مرکز ملی آمار آموزش، بازوی تحقیقاتی وزارت آموزش، که این آزمون را برگزار می‌کند، گفت: نمرات دانش‌آموزان بزرگ‌تر به‌ویژه نگران‌کننده بود، زیرا «کلاس هشتم دروازه‌ای برای گذراندن دوره‌های پیشرفته‌تر ریاضی است». او گفت که دانش آموزان ممکن است مهارت های اساسی در جبر و هندسه را که در دبیرستان و برای شغل های آینده در ریاضیات و علوم مورد نیاز است، از دست بدهند.

به عنوان مثال، در مقایسه با سال 2019، دانش‌آموزان کلاس هشتمی کمتری می‌توانند طول قطر یک مستطیل را اندازه‌گیری کنند یا مایل‌ها را به یارد تبدیل کنند.

شاید تا حدی، مطالعه کمتر تحت تأثیر قرار گرفت، زیرا دانش‌آموزان در طول همه‌گیری کمک بیشتری از والدین دریافت کردند.

متیو چینگوس، مدیر مرکز داده‌ها و سیاست‌های آموزشی در مؤسسه شهری، یک گروه تحقیقاتی، گفت که نتایج ملی با داده‌های دیگری مطابقت دارد که نشان می‌دهد نمره‌های ریاضی به طور کلی بیشتر به آنچه در مدرسه تدریس می‌شود وابسته است. ، در حالی که نمرات خواندن را می توان بر اساس “آنچه در خانه اتفاق می افتد” نیز هدایت کرد.

با این حال، خواندن در امان نبود، و در هر دو مقطع، بیش از نیمی از ایالت ها کاهش قابل توجهی داشتند. در سال 2019، نمرات خواندن نیز در بسیاری از ایالت ها کاهش یافته بود.

این بیماری همه‌گیر نابرابری‌های عمیق و نگران‌کننده‌ای را که بر بسیاری از جنبه‌های زندگی آمریکایی – به‌ویژه در آموزش و پرورش – مسلط است، آشکار کرد.

در کلاس چهارم، هم برای ریاضی و هم برای خواندن، دانش‌آموزان در صدک 25 پایین در مقایسه با دانش‌آموزان بالای کلاس خود، جایگاه بیشتری را از دست دادند و دانش‌آموزان با عملکرد پایین را بیشتر پشت سر گذاشتند.

و دانش‌آموزان سیاه‌پوست و اسپانیایی‌تبار که پس از همسالان سفیدپوست و آسیایی شروع به کار کردند، افت شدیدتری نسبت به آن گروه‌ها در ریاضیات کلاس چهارم تجربه کردند.

دانش‌آموزان سیاه‌پوست و اسپانیایی تبار بیشتر احتمال دارد در مدارسی که در فقر جدا شده‌اند تحصیل کنند و این مدارس برای مدت طولانی‌تری نسبت به مدارس ثروتمندتر در طول همه‌گیری دور ماندند و شکاف‌ها را عمیق‌تر کرد.

این تأثیر به‌ویژه برای دانش‌آموزان سخت‌گیر بود. در نظرسنجی انجام شده در این آزمون، تنها نیمی از دانش‌آموزان کلاس چهارمی که عملکرد ضعیفی در ریاضی داشتند، گفتند که در طول سال تحصیلی 2020-2020 همیشه به رایانه دسترسی داشتند، در حالی که 80 درصد دانش‌آموزان با عملکرد بالا این میزان را داشتند.

به طور مشابه، 70 درصد گفتند که حداقل در برخی مواقع مکانی آرام برای کار دارند، در حالی که این رقم برای افراد با عملکرد بالا 90 درصد است.

در یک نقطه روشن، اکثر مناطق مدارس شهرهای بزرگ، از جمله نیویورک سیتی، دالاس و میامی داد، مطالعه را ثابت نگه داشتند.

ریموند هارت، مدیر اجرایی شورای مدارس شهر بزرگ، که با 77 منطقه از بزرگترین مناطق مدارس دولتی شهری کشور کار می‌کند، آن را نشانه امیدوارکننده‌ای می‌دانست که مناطق راه‌اندازی ممکن است تغییری ایجاد کنند. او گفت: “ما معتقدیم که بهبودی و بازگشت مجدد برای دانش آموزان امکان پذیر است.”

اما دانش‌آموزان در برخی مناطق مانند کلیولند و ممفیس می‌توانستند کمی زمین را از دست بدهند. بسیاری از آنها فقر عمیقی را تجربه کردند و در حال حاضر برای ورود به بیماری همه گیر دست و پنجه نرم می کردند، با این حال آنها امسال کاهش زیادی را در سطوح و دروس مختلف نشان دادند.

در دیترویت، جایی که تقریباً از هر دو دانش‌آموز یک مدرسه در فقر زندگی می‌کنند، تنها 6 درصد از دانش‌آموزان کلاس چهارم در سال 2019 در ریاضیات مهارت داشتند. امسال این تعداد به 3 درصد کاهش یافت.

نمرات آزمون تنها عواملی نیستند که برای آینده کودک اهمیت دارند، اما تحقیقات اهمیت آمادگی تحصیلی را که از ابتدای شروع می‌شود، مستند کرده است.

دانش‌آموزانی که در مقطع ابتدایی خوب نمی‌خوانند، احتمالاً دبیرستان را ترک می‌کنند یا به موقع فارغ‌التحصیل نمی‌شوند. و کلاس نهم – جایی که دانش‌آموزان کلاس هشتمی که در بهار امتحان داده‌اند، سالی حیاتی برای راه‌اندازی دانش‌آموزان برای تحصیلات تکمیلی دبیرستان و تحصیل در کالج در نظر گرفته می‌شود.

دنیس فورته، مدیر اجرایی موقت آموزش و پرورش تراست، که بر کاهش شکاف‌ها برای دانش‌آموزان محروم تمرکز دارد، گفت: «ما باید کاری انجام دهیم تا منابع خود را بهتر در اختیار دانش‌آموزانی قرار دهیم که از نظر تاریخی کمتر از آنها بهره‌مند شده‌اند.

بخش اعظم امید کشور برای بهبودی به میلیاردها دلار در این بیماری همه گیر وابسته است. اما برای خرج کردن این پول به نواحی فرصت داده شد.

مارگریت روزا، مدیر آزمایشگاه Edunomics در دانشگاه جورج تاون، که هزینه‌های امداد همه‌گیر را دنبال می‌کند، گفت: «بسیاری از مناطق برنامه‌ای هماهنگ برای ریاضی ندارند. او از جمله کسانی است که معتقد است مناطق باید بیش از 20 درصد از پول کمکی خود را برای بهبود تحصیلی هزینه کنند.

تحقیقات نشان می دهد که یک گزینه صرفاً زمان بیشتر است. تدریس مکرر در گروه‌های کوچک و دو برابر کردن کلاس‌های ریاضی از جمله راهکارهایی است که امیدوارکننده بوده است.

کوین هافمن، یک کمیسر سابق آموزش در تنسی که اکنون مدیر اجرایی Accelerate است، یک سازمان غیرانتفاعی متمرکز بر تدریس خصوصی، از رهبران خواست تا انگشت خود را در مورد آنچه در طول همه گیری اشتباه رخ داده است کنار بگذارند و در عوض “تعهد اخلاقی” برای کمک به دانش آموزان داشته باشند. بهبود می یابند.

او گفت: «ما نمی توانیم به عنوان یک کشور اعلام کنیم که سال 2019 اوج آموزش آمریکا بوده است.

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

تماس با ما