تقلب، فریب، و دروغ های صریح در مورد پهپادهای افشاننده افشا شد

این یک تصمیم منصفانه است – پهپادها اسپری‌های ظریف‌تری نسبت به هر سیستم موجود دیگری تولید می‌کنند، آنها به طور بالقوه از حجم آب کمتری بر حسب ضرورت استفاده می‌کنند و رسوب کمتر قابل پیش‌بینی‌تری را به دلیل پایین‌شویی روتور ایجاد می‌کنند. هنگامی که نیاز به پوشش زمین های بزرگتر دارید، اسپری های بوم با ظرفیت 500 لیتر یا بیشتر باید این کار را انجام دهند. در همین حال، پهپادهای Dropcopter می توانند 40 هکتار در ساعت را پوشش دهند و با پرواز در شب نیز می توانند پنجره گرده افشانی را دو برابر کنند. برای سمپاشی محصولات زراعی، سمپاش های بدون سرنشین برای زمین های بزرگ مورد استفاده قرار نخواهند گرفت، زیرا میزان سمپاشی در روز نیز در مقایسه با هواپیماهای سرنشین دار که می توانند هزاران گالن را در یک روز اسپری کنند، بسیار کم است.

Sprayer Drone And Love – چگونه آنها یکسان هستند

کیفیت اسپری هنوز به سرعت جریان تولید شده توسط فشار بستگی دارد، اما اندازه قطرات را می توان با سرعت چرخش تغییر داد. مقدار آب موجود در دانه می تواند بر وزن فروش، مدت زمان نگهداری و کیفیت کلی آن تأثیر بگذارد. هنگامی که منبع آب روشن می شود، آب به آرامی از شیلنگ عبور می کند و زمین را خیس می کند. بسیاری از کشاورزان برای استفاده از کود، کود، آب و آفت کش ها به تراکتور وابسته هستند. دستگاه های سمپاش کشاورزی مواد مغذی ضروری و آفت کش ها یا علف کش ها را روی محصولات اعمال می کنند و آنها را سالم و عاری از آفات نگه می دارند و در عین حال مزارع را برای برداشت آماده می کنند. امروز قصد داریم ابزار شگفت انگیزی را به شما معرفی کنیم که به شما کمک می کند کارایی کشاورزی خود را بهبود ببخشید، سموم دفع آفات را به شیوه ای حرفه ای سمپاشی کنید و محصولات خود را به خوبی بهینه کنید. سعی نکنید مناطقی را که به اندازه کافی بزرگ هستند اسپری نکنید تا بتوانند با شما رقابت کنند. برجستگی ها یا شکاف های روی cultipacker به اندازه کافی روی خاک کار می کنند تا اطمینان حاصل شود که حفره های هوا به حداقل می رسد به طوری که حتی دانه های کوچک حداکثر تماس همه جانبه را با خاک داشته باشند. در یک سناریوی بدتر، ما 30 روز فرصت خواهیم داشت تا به DJI ایمیل بزنیم و از آنها بخواهیم که اگر FAA تشخیص دهد که دفترچه راهنمای کاربر همراه با تعمیر و نگهداری کافی نیست، یک ایمیل به ما بدهد.

فرآیندهایی که زمانی برای تکمیل آنها روزها کار فشرده طول می کشید، اکنون می توانند در عرض چند ساعت انجام شوند، معمولاً نتایج بسیار بهتری دارند. چرخ دستی برقی در هزینه کلی نیروی کار در مزرعه صرفه جویی می کند. مدیران مزرعه می‌توانند به سرعت پهپادها را برای شناسایی نقاط مشکل، یافتن سهام در خواص بزرگ‌تر و تجزیه و تحلیل عمیق محصولات با استفاده از تکنیک‌های عکاسی چند طیفی به کار گیرند. افرادی هستند که پهپادهای قدیمی را تخلیه می کنند. دو نوع متداول حفر سوراخ پست وجود دارد – بیل پست سوراخ و سوراخ سوراخ پست. ترکیبات رایج غلات مانند ذرت و گندم و همچنین مکمل های غذایی هستند. همچنین می توان به وجین خفیف خاک در حین عبور وابسته بود، اما در برابر علف های هرز سخت عمل نمی کند. آیا می توانید برخی از تجهیزاتی را که این امکان را فراهم کرده اند شناسایی کنید؟ فقط یک دادخواست برای معافیت انتخاب کنید تا فوراً شروع شود تا بتوانید در سریعترین زمان ممکن به گواهینامه بهره برداری برسید. یکی از کارهایی که جک مزرعه به خوبی برای آن مناسب است، بلند کردن پست های T کاشته شده از خاک است.

کسب و کار پر رونق می خواهید؟ از Sprayer Drone اجتناب کنید!

انجام چند کار در مزرعه آسان تر شد! ایالات متحده توضیحات مربوط به اعداد کم می تواند این باشد که (1) ثبت نام کننده به اشتباه تحت قسمت 48 ثبت نام کرده است که فقط برای هواپیماهای بدون سرنشین کوچک است، (2) ثبت نام کننده انتخاب کرده است که هواپیمای بدون سرنشین خود را با وزن کمتر از 55 پوند مطابق با قسمت 107 کار کند و از روند آسان تر ثبت نام آنلاین قسمت 48 استفاده کند ( حتی اگر آنها می توانستند از نظر فیزیکی سنگین تر عمل کنند، یا (3) آنها فقط انتخاب کردند که به طور غیرقانونی بدون ثبت نام فعالیت کنند. برخی از مدل ها با باتری کار می کنند (برخلاف پمپاژ دستی) تا کار حتی بدون دردسر و سریع تر انجام شود. نشاسته برنج را می‌توان به‌عنوان مدلی که سوار می‌کنید و رانندگی می‌کنید یا به‌عنوان مدلی که پشت سر می‌روید و در مزرعه راهنمایی می‌کنید، خریداری کنید. بکهو را می توان به عنوان یک اتصال هیدرولیک به تراکتور یا به عنوان یک وسیله نقلیه جداگانه خریداری کرد. برچسب ها از هر نوعی می توانند به عنوان شناسایی بصری حیوانات منفرد در یک گله عمل کنند.

برای خواندن خلاصه کامل قسمت 107 اینجا را کلیک کنید.

برچسب هایی که مجهز به دستگاه شناسایی فرکانس رادیویی (RFID) هستند، می توانند تغذیه، حرکت، شیردوشی و سلامت عمومی دام را ردیابی کنند. اگر فکر می کنید غیرقانونی فعالیت می کنند، می توانید آنها را در اینجا گزارش دهید. اساساً، قسمت 107 مستلزم ثبت نام سمپاش پهپاد، داشتن گواهینامه خلبان از راه دور برای خلبان و انجام عملیات بر اساس محدودیت های ذکر شده در قسمت 107 است. برای خواندن خلاصه کامل قسمت 107 اینجا را کلیک کنید. می گوید. سپس می‌گوید عجیب به نظر می‌رسید که آن مرد واقعاً از این که با ایالت تماس می‌گرفت تا آن را تحویل دهد و از من می‌پرسید که آن مرد برای انجام این کار چه کاری باید داشته باشد، واقعاً ترسیده بود، و آیا این برای من عجیب به نظر می‌رسد؟

Sprayer Drone که برنده مشتریان است

نوع سوم، ترکیبی بالِر و لفاف است که کار تشکیل عدل و سپس پیچیدن آن را انجام می دهد. بسته‌بندی‌های جداگانه‌ای هستند که هر بار یک عدل را می‌پیچند و بسته‌بندی‌های عدل درونی یا لوله‌ای که چندین عدل را در یک ردیف بلند می‌پیچند. چندین شرکت وجود دارند که می‌دانم بر اساس رشوه‌هایی که دریافت می‌کنند، کار را به افراد خاصی ارجاع می‌دهند. من شخصی را می شناسم که در حال حاضر در این صنعت در حال دویدن است که خود را وکیل می نامد، اما آن شخص در واقع یک وکیل سلب شده است که به دلیل رفتار غیرصادقانه نسبت به مشتری برکنار شده است. باید بدانید که این پهپادها هواپیما محسوب می شوند. پهپادهای سمپاش، پهپادهای پخش کننده، پهپادهای مه پاش و پهپادهای کنترل بیولوژیکی ما به طور گسترده در سمپاشی کشاورزی، بذرپاشی، کنترل آفات و ضد عفونی عمومی استفاده می شوند. DOT ده برنده را انتخاب کرد که یکی از آنها منطقه کنترل پشه شهرستان لی است که در فورتز واقع شده است. سازمان های مبارزه با پشه ها به دنبال استفاده فعالانه از هواپیماهای بدون سرنشین برای کمک به مبارزه با پشه ها هستند.

پهپادها پلتفرم های متحرکی هستند که می توان از آنها اسپری کرد. • اسپری را در ناحیه مورد نظر شروع و متوقف کنید و از رانش به زمین های مجاور جلوگیری کنید." (تاکید از من است). فراتر از افزایش پتانسیل عملکرد، پهپادهای چند روتوری در مقایسه با سمپاشی دستی، استراتژی کاربردی سریع‌تر و ایمن‌تری ارائه می‌دهند. Drone Sprayer همچنین از پهپادهای دوربین های فراطیفی برای درک عمیق تجزیه و تحلیل محصول، سلامت و هر گونه مشکل رشد محصول که ممکن است وجود داشته باشد، استفاده می کند. قابلیت‌های بارگیری و توزیع مستقل، قرار گرفتن انسان در معرض راه‌حل‌های حفاظت از محصول را محدود می‌کند و پرواز هدفمند بالای سر از تداخل با تولیدکنندگان یا سایر محصولات در مزرعه جلوگیری می‌کند. بسیاری از مردم کاملاً این نکته را از دست می دهند و بسیاری از فروشندگان پهپادهای گرد و غبار محصول کاملاً این موضوع را از دست می دهند و ممکن است برای شما گران تمام شود. ماموریت ما ساخت مطلوب ترین پهپادهای موجود در بازار است. FAA گاه به گاه شما را بررسی می کند تا مطمئن شود که به طور قانونی کار می کنید.

اپراتور باید دانش و مهارت خود را با یک نسخه نمایشی حضوری به بازرس FAA نشان دهد. اگر در مورد معافیت ها، معافیت ازدحام بخش 107 یا دریافت گواهینامه اپراتور هواپیمای کشاورزی 137 به کمک من نیاز دارید، به زیر مراجعه کنید و لطفاً برای قیمت با من تماس بگیرید. اگر می خواهید همزمان با بیش از 1 پهپاد پرواز کنید، به معافیت ازدحام نیاز دارید. برخی از قلاب های یونجه خمیدگی بیشتری نسبت به سایرین دارند تا کارگرانی که بازوهای بلندتری دارند بتوانند به طور موثر از آنها استفاده کنند. و موتورهای پهپاد و پروانه های هواپیماهای بدون سرنشین را بهبود بخشید تا برای مدت زمان طولانی تر پرواز، ترنس بیشتر و جریان کمتری دریافت اینجا کلیک کنید کنید. هواپیماهای سرنشین دار همچنین هزینه کمتری در هر هکتار نسبت به عملیات سمپاش پهپاد دارند. قادر به خدمات رسانی به مشتریان کوچکتری است که هواپیمای سرنشین دار استخدام نمی کنند. برای هواپیماهای 55 پوندی و سنگین‌تر، مگر اینکه در قرارداد مشخص شده باشد، هواپیماهایی که تحت 44807 تعیین شده‌اند و شما یا سازنده می‌توانید راهنمای تعمیر و نگهداری ایجاد شده توسط سازنده را به من ارائه دهید.

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

تماس با ما