تماشای بازی گلف ترامپ درایوهای مناسب، پرتاب توپ، عرق زیاد

بدمینستر، نیوجرسی – راه رفتن در کنار دونالد ترامپ در حالی که او گلف بازی می کند، بسیار شبیه تماشای دوران ریاست جمهوری اش است: او به شما می گوید که چقدر خوب کار می کند، اشتباهات نادیده گرفته می شوند و تنها مورد ثابت، جریان بی پایانی از عکس های دسته جمعی است که ترامپ آرامانه پوزخند دندانی می زند. یک شست بالا

به همان اندازه که به نظر می رسد سرگرم کننده، آشکار کننده و غیرقابل توضیح بود.

روز پنجشنبه، ترامپ در مسابقات pro-am در آستانه رویداد گلف LIV با حمایت عربستان سعودی که این آخر هفته میزبان او در زمین گلف مجللی که در شمال غربی نیوجرسی ساخته بود، شرکت کرد. هدف از این سفر این بود که برخی از افراد مشهور و گلف بازان روزمره را با افراد حرفه ای تیم کند و ترامپ، طبیعتا، در اولین گروه برجسته روز حضور داشت.

در حالی که ترامپ به عنوان رئیس جمهور، به غیر از مهمانانش، بازی های گلف زیادی را انجام داد، تعداد کمی توانستند بازی گلف او را در طول چهار سال حضورش در کاخ سفید ببینند. رسانه های خبری در فاصله ای دور نگه داشته شدند. اما روز پنجشنبه، نزدیک به 50 نفر از اعضای رسانه‌ای که برای این مسابقات اعتبار دارند – و همچنین برخی از مقامات رویداد – ترامپ را در 18 سوراخ با پای پیاده همراهی کردند.

مهمانی گلف ترامپ، که شامل امنیت می‌شد، با ده‌ها چرخ دستی گلف، معمولاً دو تا به یک گاری، سوار شد. اما یک گاری وجود داشت که عمدتاً توسط یک نفر اشغال می شد و این تنها رئیس جمهور سابق در ملک بود که در فرمان بود.

برای طرفداری، ترامپ با دو نفر از بهترین بازیکنان گروه بندی شد که از تور PGA به پیست گلف LIV رقیب رفتند: داستین جانسون و برایسون دچمبو که سه قهرمانی مهم را بین خود به دست آورده اند.

ترامپ با حدود 15 دقیقه تاخیر در ساعت 10 صبح خود، در حالی که پیراهن سفید و شلوار مشکی پوشیده بود و زیر کلاه امضای خود MAGA به شدت عرق کرده بود، روی اولین تی شرت گذاشت. رنگ پریده به نظر می رسید. اگر بخواهیم منصف باشیم، در تختخواب باشگاه ملی گلف ترامپ، که سایه کمی دارد، هیچ کس در اواسط دهه 90 در یک روز مرطوب با دمای هوا در زمین قدم زدن راحت نبود.

ترامپ با پا گذاشتن روی سه راهی، به سرعت به کانون بیش از تعداد انگشت شماری عکس تبدیل شد. او صف افراد حاضر در تصویر را سازماندهی می‌کرد، و اغلب دستورالعمل‌هایی را در مورد اینکه چه کسی باید در کجا بایستد، می‌داد، مانند دربانی که در آن عکس‌برداری می‌شود.

سرانجام، زمان شروع دور فرا رسید و حرکت آغازین ترامپ به سمت چپ محدود شد. اما برای یک پیرمرد 76 ساله، تقریباً 220 یارد، فاصله قابل توجهی از سه راهی بود.

فرمت پرو-آم این بود که هر گروه بهترین شات سه راهی را انتخاب می کرد و سپس شات دوم خود را از آن نقطه پخش می کرد. برای بقیه سوراخ، از آنها انتظار می رفت که هر جا که توپ می شود، توپ خودشان را بازی کنند. اغلب تعیین امتیازات دقیق برای هر بازیکنی غیرممکن می‌شد، اما در سوراخ اول par-4، ترامپ به پنج ضربه نیاز داشت تا توپش را در سوراخ یک بوگی قرار دهد.

اما در سوراخ دوم، ریتمی گویا برای سفر روز توسط ترامپ تنظیم شد و پروتکل مودبانه گلف انتظار نوبت شما را به چالش کشید.

ترامپ پس از زدن ضربه دوم خود به زمین سبز، سایر بازیکنان گروه خود را که هنوز ضربه ای نزده بودند نادیده گرفت و به داخل گاری او پرید و جلوتر غرش کرد. او در چند فوتی سطح قرار دادن پارک کرد (همچنین نه، زیرا می تواند به چمن کوتاه ظریف آن منطقه آسیب برساند). جانسون که در نیمه سوراخ پشت ترامپ ایستاده بود، جلوتر فریاد زد، زیرا هنوز ضربه دومش را انجام نداده بود و می‌توانست رئیس‌جمهور سابق را در نزدیکی محوطه سبز شکست دهد.

ترامپ گاری خود را در عقب قرار داد و از محدوده خارج شد. اما سبک بازی پیشروی او در بیشتر دور ادامه یافت. اغلب، ترامپ در حالی که همراهان بازی او هنوز در فاصله 125 یاردی در خیابان بودند، سوراخی را بیرون آورده بود.

چند سوراخ بعد، ترامپ ایستاد تا با جمعی از خبرنگاران صحبت کند. از او پرسیده شد که با میزبانی مسابقات گلف LIV در کورس خود چقدر می تواند درآمد کسب کند.

“من این کار را برای آن انجام نمی دهم. من این کار را انجام می دهم زیرا فکر می کنم برای گلف خوب است.”

ترامپ لبخند زد.

او گفت: مهم این است که همه ما خوب بازی می کنیم.

در آن مقطع، ترامپ در بهترین حالت یک برابری را ثبت کرده بود. او همچنین پس از اینکه انفجارش از یک پناهگاه نتوانست به فضای سبز برسد، حفره ای را تمام نکرده بود و در برخی ناهمواری های تند و زننده قرار گرفته بود. در عوض، او از کادرش خواست که توپ را بردارد و به سمت سه راهی بعدی حرکت کند. در سوراخ دیگری، زمانی که یک توپ پرنده نزدیک به شش فوت از سوراخ عبور کرد، او به طور اتفاقی توپ را به سمت بالا برد تا سوراخ را تمام کند، ظاهراً خودش را یکسان کرد. این آخر هفته را در مسابقه خود با چهار نفره معمولی خود امتحان کنید. یا هر چهار نفری

در مواقع دیگر، ضربه اشتباه ترامپ به سادگی نادیده گرفته می شود. گویی که دریل را می‌فهمد، کادوی او توپ گلف را از روی شن‌ها یا خاک‌های عمیق بیرون می‌آورد و به جلو می‌رفت.

با این حال، ترامپ چهره ای آفتابی از خود نشان داد. این شامل صحنه ای بود که او نمی توانست انتظارش را داشته باشد. هنگامی که او بر روی سه راهی یک سوراخ 176 یاردی بر روی یک حوض بزرگ قدم گذاشت، سه کمدین به او نزدیک شدند که در کنسرت با LIV Golf، آنچه را که «چالش بازگشت» نامیده می‌شد، اجرا می‌کردند. صبح ایده این بود که کمدین‌ها، که پروژه‌شان کانتری کلاب مجاور نام دارد، سعی می‌کردند هر گلف‌بازی را که روی سه‌راهی قرار دارد، توهین، تمسخر یا آزار و اذیت کنند تا ببینند که آیا قبل از زدن ضربه، از آن عقب‌نشینی می‌کنند یا خیر. این صحنه ها برای شبکه های اجتماعی مختلف این گروه ضبط می شد.

ترامپ موافقت کرد که با هم بازی کند.

در حالی که او بالای توپ ایستاده بود، یکی از کمدین ها، بلیک وبر، گفت: “اگر این یکی را چپ بزنی، پیروانت چه می گویند؟”

جیک آدامز گفت: “شما یک زمین گلف ساختید فقط برای اینکه فضای سبز را از دست بدهید؟”

و در نهایت، از گریف پیپین: «تاب شما شکسته به نظر می رسد. ساخت چین بود؟

ترامپ کوتاه نیامد. اما او شلیک خود را در آب برش داد.

سپس ترامپ با کمدین ها عکس دسته جمعی گرفت. او یک ضربان مکث کرد و در حالی که همزمان شست راستش را بالا می‌برد، لبخند زد.

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

تماس با ما