تماشا کنید اورلین چوآمنی در بازی یک چهارم نهایی جام جهانی فوتبال انگلیس مقابل فرانسه یک جیغ می زد، هواداران رئال مادرید دیوانه می شوند! اخبار فوتبال

اورلین چوآمنی در بازی یک چهارم نهایی جام جهانی فوتبال 2022 انگلیس و فرانسه در روز یکشنبه (11 دسامبر) یک گل فریاد زد. بازی تا دقیقه 19 0-0 بود و هر دو طرف در حال تست کردن امتیاز یکدیگر بودند. با این حال، زمانی که نگاه ها به کیلیان امباپه و عثمان دمبله برای رفتن به فرانسه دوخته شد، هافبک رئال مادرید به این موقعیت دست یافت و دومین گل دوران ملی خود را به ثمر رساند. مطمئناً زمان مناسبی برای او و کشورش بود. پس از گل، هواداران رئال مادرید به همراه هواداران فرانسه در شبکه های اجتماعی نتوانستند آرامش خود را حفظ کنند. (امتیاز فرانسه و انگلیس را به صورت زنده از اینجا دنبال کنید)

هدف را اینجا بررسی کنید…

فرانسه در ابتدا از مالکیت توپ خوبی برخوردار بود. در دقیقه 7 ستاره مهاجم کیلیان امباپه یک موقعیت برای فرانسه ایجاد کرد و یک سانتر را به محوطه جریمه انگلیس ارسال کرد و اولیویه ژیرو یک ضربه عقربی را انجام داد که موفق به اتصال نشد. در دقیقه 11 فرانسه یک فرصت دیگر برای گلزنی به دست آورد که ژیرو اقدام به ضربه سر کرد اما آسیبی به انگلیس وارد نشد. فرانسه در دقیقه 17 پیش افتاد و امباپه توپ را به آنتوان گریزمان داد اما گریزمان توپ را به اورلین چوآمنی بازگرداند. که تقریباً از فاصله 30 یاردی توپ را به گوشه سمت چپ پایین دروازه شلیک کرد و جردن پیکفورد، دروازه بان انگلیسی را مبهوت کرد. در ادامه لوک شاو و هری کین قصد گلزنی برای انگلیس را داشتند که توسط دروازه بان هوگو لوریس رد شد.

لوریس یک سیو عالی انجام داد تا کین را از فاصله نزدیک به ثمر نرساند، اما انگلیس به وضوح به دنبال عقب نشینی بود. در دقیقه 25، کین از انگلیس روی لبه محوطه جریمه فرانسه افتاد، اما چک VAR احتمال پنالتی را رد کرد زیرا تماس خارج از محوطه بود. کین تلاش دیگری برای گلزنی انجام داد، اما یک بار دیگر او را رد کرد. انگلیس از نظر شوت به سمت دروازه و مالکیت توپ بر بازی مسلط شد، اما به گل تساوی نیاز بود. در دقیقه 42 گریزمان به دلیل زمین زدن کایل واکر کارت زرد گرفت. چهار دقیقه زمان توقف اضافی اضافه شد. در پایان نیمه اول نتیجه یک بر صفر به سود فرانسه اعلام شد. (با ورودی های ANI)

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

تماس با ما