تماشا کنید بارسلونا و منچستر سیتی در تساوی هیجان انگیز 3 3 در بازی خیریه ALS میانه هفته اخبار فوتبال

بارسلونا و منچسترسیتی در یک بازی دوستانه برای جمع آوری پول و آگاهی برای مبارزه با ALS در روز چهارشنبه (24 اوت) به تساوی 3-3 دست یافتند. بیش از 91000 هوادار برای این مسابقه در نیوکمپ حضور داشتند و عواید حاصل از آن برای کمک به جمع آوری کمک های مالی برای تحقیقات علیه ALS، که به عنوان بیماری لو گهریگ نیز شناخته می شود، یک اختلال عصبی غیرقابل درمان است.

شروع افتخاری را خوان کارلوس اونزوئه، دروازه بان و مربی دروازه بان های سابق بارسلونا که به این بیماری مبتلا است و به ارتقای این بازی دوستانه کمک کرد، انجام شد. او قبل از بازی گفت: “ما می خواهیم به زندگی و لذت بردن از زندگی ادامه دهیم.”

پیر امریک اوبامیانگ، فرنکی دی یونگ و ممفیس دیپای برای میزبان گلزنی کردند. منچسترسیتی از جولیان آلوارز، کول پالمر و ریاض محرز در وقت های تلف شده گلزنی کرد.

لوک امبته مدافع من سیتی در اواخر بازی پس از درگیری با آندریاس کریستنسن مدافع بارسلونا مجبور به تعویض شد. امبته باید بی حرکت می شد و روی برانکارد می رفت.

نکات مهم بازی خیریه بارسلونا مقابل منچسترسیتی را اینجا ببینید…

ارلینگ هالند در وقت های تلف شده صاحب یک پنالتی شد که محرز آن را تبدیل به گل کرد. این بازی خیریه ابتدا برای تابستان گذشته برنامه ریزی شده بود اما به دلیل محدودیت های حضور به دلیل COVID-19 به تعویق افتاد.

این سازمان برای جمع آوری کمک های مالی برای آگاهی از بیماری اسکلروز جانبی آمیوتروفیک (ALS) به افتخار خوان کارلوس اونزوئه، بازیکن و مربی سابق بارسلونا، که کمی بیش از دو سال پیش به این بیماری مبتلا شد، سازماندهی شده بود.

گواردیولا که تیمش روز شنبه در لیگ برتر میزبان کریستال پالاس است، از تیم قدرتمندی برای این بازی نام برد که شامل خریدهای تابستانی کالوین فیلیپس، فیل فودن و برناردو سیلوا می شود که ظاهراً مورد توجه بارسلونا است.

ضربه دیرهنگام دپای به نظر می رسید که این مسابقه را که در حضور 91062 تماشاگر برگزار شد، برد، اما محرز در دقیقه 10 از 11 دقیقه که به دنبال مصدومیت لوک امبته از سیتی اضافه شده بود، بازی را به تساوی کشاند.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما