توییتر پس از خروج بسیاری از بازاریابان از پلتفرم، مشوق های سخاوتمندانه ای را به تبلیغ کنندگان ارائه می دهد

شرکت توییتر به گفته افرادی که با این موضوع آشنا هستند، به تبلیغ کنندگان انگیزه هایی برای افزایش هزینه های خود در این پلتفرم ارائه می دهد، تلاش برای شروع جهش کسب و کار پس از تصاحب ایلان ماسک باعث شد بسیاری از شرکت ها عقب نشینی کنند.

بر اساس ایمیلی که توسط شرکت وال استریت ژورنال به آژانس‌های تبلیغاتی ارسال شده، توییتر به تبلیغ‌کنندگان مشوق‌هایی سخاوتمندانه ارائه می‌دهد که با هزینه‌های تبلیغاتی آنها مطابقت دارد.

توییتر برای جذب برندهایی که این پلتفرم را ترک می کنند یا هزینه های خود را کاهش می دهند تحت فشار قرار گرفته است. ماسک این شرکت را در اواخر اکتبر خریداری کرد. تبلیغ کنندگان نگرانی خود را در مورد آقای. رویکرد ماسک به تعدیل محتوا و تعلیق حساب‌ها، از جمله مسائل دیگر.

بر اساس ایمیل مشاهده شده توسط ژورنال، بر اساس طرح جدید توییتر، تبلیغ‌کنندگانی که حداقل 500000 دلار هزینه‌های افزایشی رزرو می‌کنند، واجد شرایط هستند که هزینه‌های خود را با “100٪ ارزش افزوده”، تا سقف یک میلیون دلار مطابقت دهند. مقدار کمتری از هزینه ها واجد شرایط برای یک مقدار تطابق کمتر است.

به گفته آشنایان این پیشنهاد برای تبلیغاتی که قبل از پایان سال اجرا می شود معتبر است.

برخی از جزئیات برنامه های تشویقی توییتر توسط روزنامه نگاران برای خبرنامه های Marketing Brew و Platformer توییت شد.

تبلیغات حدود 90 درصد از درآمد توییتر را تشکیل می دهد و آقای. ماسک از از دست دادن درآمد تبلیغاتی ابراز تاسف کرده است. بسیاری از برندهای بزرگ از جمله خودروساز جنرال موتورز چو.

، شرکت مواد غذایی جنرال میلز شرکت،

سازنده Oreo Mondelez International شرکت،

فولکس واگن AG

آئودی و شرکت داروسازی فایزر شرکت

در هفته های اخیر هزینه های خود را در توییتر متوقف کرده اند.

ایلان ماسک نسبت به چالش‌های مالی وخیم پیش روی توییتر هشدار داده است، شرکت رسانه‌های اجتماعی که او در اکتبر 44 میلیارد دلار مدیریت کرد. مارک ماورر از WSJ توضیح می دهد که چگونه شرکت در تلاش است تا وضعیت مالی خود را اصلاح کند و از ورشکستگی احتمالی جلوگیری کند. تصویر: لورا کامرمن

توییتر در ماه نوامبر پس از اینکه این شرکت یک ویژگی تأیید پولی را به اشتراک Twitter Blue خود اضافه کرد، برندها را از خود دور کرد. کاربران می توانند هزینه اشتراک را بپردازند تا علامت آبی در کنار نام آنها ظاهر شود. علامت چک به طور سنتی نشان می داد که یک کاربر مدرک هویت خود را به توییتر ارسال کرده است، اما توییتر شروع به اجازه دادن به کاربران پرداخت کننده بدون ارائه مدرک کرد. پس از اینکه تعداد زیادی از کاربران از این ویژگی جدید برای جعل هویت حساب‌های برند رسمی و توییت کردن پیام‌های خطرناک و مخرب شهرت استفاده کردند، برندها عصبانی شدند. توییتر این ویژگی را متوقف کرد، اما وعده راه اندازی مجدد با پادمان های جدید را داده است.

توییتر بسیاری از کارمندان خود را از دست داده است، به ویژه در تجارت تبلیغاتی خود، به دلیل چندین دور اخراج، و همچنین اخراج و استعفا. توییتر راه خود را با دو مدیر تجارت تبلیغاتی خود از زمان آقای . خرید ماسک: سارا پرسونت و رابین ویلر.

آقای. ماسک تلاش کرده است تا به تبلیغ کنندگان – چه به صورت عمومی و چه خصوصی – اطمینان دهد که سایت مکانی امن برای برندها باقی خواهد ماند. او با گروه‌هایی از مدیران تبلیغاتی تماس‌های کنفرانسی برقرار کرده است و از تبلیغ‌کنندگان خواسته است تا نگرانی‌های خود را با ارسال توییت به او اعلام کنند. او گفت که راه اندازی مجدد راستی‌آزمایی پولی را تا زمانی که خطر جعل هویت کاهش یابد، به تعویق خواهد انداخت.

هنگامی که توییتر تأیید پولی را مجدداً راه‌اندازی می‌کند، علامت‌های تأیید رنگی را نیز راه‌اندازی می‌کند تا حساب‌های تأییدشده برای شرکت‌ها و مقامات دولتی را از حساب‌های افراد تشخیص دهد.

روز دوشنبه، آقای ماسک علنا ​​شرکت اپل را محکوم کرد شرکت،

ادعا می کند که این شرکت هزینه های تبلیغات خود را در توییتر کاهش داده و انگیزه شرکت را برای انجام این کار زیر سوال می برد. «اپل بیشتر تبلیغات در توییتر را متوقف کرده است. آیا آنها از آزادی بیان در آمریکا متنفرند؟” آقای. ماسک توییت کرد.

به نظر می رسد هر گونه شکاف با اپل در روز چهارشنبه، پس از آقای. ماسک در توییتی درباره داشتن یک «گفتگوی خوب» با تیم کوک، مدیر اجرایی اپل، نوشت.

به Patience Haggin در [email protected] بنویسید

حق چاپ ©2022 Dow Jones & Company, Inc. تمامی حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

در نسخه چاپی 2 دسامبر 2022 با عنوان «توئیتر امتیازاتی را برای جذب آگهی‌دهندگان ارائه می‌دهد» ظاهر شد.

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

تماس با ما