جت ها آرون راجرز را در کنفرانس خبری پس از تجارت معرفی کردند

فلورهام پارک، نیوجرسی – آرون راجرز روز چهارشنبه برای کنفرانس خبری مقدماتی خود با تشویق کارکنان، پس از تماشای مونتاژی از نکات برجسته او در دوران تصدی 18 ساله اش در گرین بی پکرز، وارد مرکز جت شد.

راجرز، کوارتربکی که جت‌ها این هفته پس از یک فرآیند طولانی مذاکره با او معامله کردند، شب قبل در نیوجرسی فرود آمده بود. مربی رابرت صالح گفت که صبح چهارشنبه، او در حالی که پابرهنه بود در جلسات با مقامات جت شرکت کرد. راجرز همچنین از کنار یک کیس که تنها جام سوپربول تیم را در دست داشت، که جت ها در فصل 1968 برنده شدند، گذشت و گفت که متوجه شده است که “در حال تنها شدن” است.

راجرز در اولین روز رسمی خود به عنوان یک جت، آرام و در خانه ظاهر شد، و این خوشبینی را به ارمغان آورد که یکی از بزرگ‌ترین بازیکنان دوران مدرن می‌تواند موفقیت را به یک امتیاز در بزرگترین بازار NFL بازگرداند. جت‌ها از سال 2010 به پلی آف نرسیده‌اند و طولانی‌ترین خشکسالی پس از فصل را در ورزش‌های حرفه‌ای مردان آمریکای شمالی دارند، اما تیم و راجرز امیدوارند که آمدن او – حتی در پایان دوران حرفه‌ای‌اش – به این رشته پایان دهد.

راجرز 39 ساله گفت: “من پیرمردی هستم، بنابراین می‌خواهم بخشی از تیمی باشم که می‌تواند همه آن‌ها را برنده شود و معتقدم اینجا جایی است که ما این کار را انجام می‌دهیم.”

جتز و پکرز روز چهارشنبه پس از انتشار اخبار معامله در روز دوشنبه، رسماً با شرایط معامله موافقت کردند. جت ها شماره را ارسال کردند. 13 انتخاب کلی در درفت امسال، و همچنین دو انتخاب دور بعدی و یک انتخاب دور دوم مشروط در درفت NFL 2024، در ازای راجرز، شماره شماره. 15 انتخاب و یک انتخاب دور بعدی در درفت امسال. دور اول از پنجشنبه در کانزاس سیتی، مو شروع می شود.

راجرز برنده یک سوپر باول شد، در چهار بازی دیگر قهرمانی NFC ظاهر شد و در حین حضور در Packers چهار بار جایزه ارزشمندترین بازیکن را برد. اما او در دو فصل گذشته از فرنچایز ناراضی شد، زیرا در بین سایر نارضایتی‌ها، در مورد تصمیم‌گیری‌های پرسنل اطلاعات کافی نداشت. راجرز در روز چهارشنبه به روابط تیره خود با پکرز اشاره کرد، زمانی که دریافت ضعیف تلفن همراه در خانه‌اش را دلیلی برای عدم برقراری ارتباط با مقامات گرین بی در این فصل دانست.

پس از اینکه پکرز فصل گذشته را با نتیجه 8-9 به پایان رساند و بازی های پلی آف را از دست داد، راجرز به بازنشستگی فکر کرد. او گفت که کادری از مدیران جت در ماه مارس – از جمله صالح، مالک تیم وودی جانسون و مدیر کل جو داگلاس – از راجرز در مالیبو، کالیفرنیا بازدید کردند و این گفتگو به راجرز کمک کرد تا به جت ها بپیوندد.

راجرز گفت: «در آن نقطه، احساس کردم اینجا جایی است که قرار بود باشم. من واقعاً سعی می‌کنم به نشانه‌ها و همزمانی‌هایی که کائنات هر روز در چهره ما قرار می‌دهد گوش دهم، و اساساً این جهتی بود که همه چیز نشان می‌داد.»

بعداً در ماه مارس، راجرز در شوی Pat McAfee، بازیکن سابق NFL ظاهر شد و گفت که قصد دارد برای جت ها بازی کند. در هفته‌های بعد، داگلاس و برایان گوتکونست، مدیر کل پکرز، علناً اعلام کردند که می‌خواهند یک معامله را نهایی کنند، اما مذاکرات بیش از شش هفته به طول انجامید زیرا دفاتر اصلی تیم‌ها بر سر پرداخت غرامت به بن بست رسیدند. با این حال راجرز گفت که مطمئن است این معامله انجام خواهد شد.

راجرز می‌گوید: «من معتقد بودم که قرار است این اتفاق بیفتد، فکر می‌کنم فقط منتظر یکدیگر بودیم. او افزود: “من معتقدم هماهنگی بزرگی برای تحقق این امر وجود داشت، اما از فرصتی که اینجا به دست می‌آید هیجان‌زده هستم.

راجرز زیر نظر ناتانیل هکت، که در ژانویه به عنوان هماهنگ کننده تهاجمی جت ها استخدام شد، به مدت سه فصل در گرین بی بازی کرد و او گفت که پیوند قوی آنها نقطه فروش دیگری برای پیوستن به جت ها بود.

فهرست جت‌ها همچنین شامل تازه‌کار فصل گذشته سال در تهاجمی، دریافت‌کننده گرت ویلسون، و بازیکن تازه‌کار دفاعی سال، سس گاردنر، مدافع کرنر است – دو بازیکنی که آشکارا راجرز را به خدمت گرفته بودند. گاردنر و سایر بازیکنان، تصاویر پروفایل شبکه‌های اجتماعی خود را به عکسی از راجرز در کالج تغییر دادند و گاردنر نیز از خود در حال سوزاندن کلاه پنیر پکرز به افتخار راجرز فیلم گرفت.

فصل 2022 جتس با نتیجه 6-3، پشت سر یک بازی دویدن قوی و یکی از بهترین دفاع های لیگ، امیدوارکننده آغاز شد. اما بازی ناکارآمد زک ویلسون، بازیکن شماره یک کوارتربک. 2 انتخاب کلی در درفت NFL 2021، باعث شد که صالح او را نیمکت نشین کند و هفت بازی باقی مانده در فصل باقی مانده است. با آن بی‌ثباتی در مرکز و آسیب‌های قابل توجه، به‌ویژه برای دونده تازه‌کار بریس هال، جت‌ها با نتیجه 7-10 به پایان رسیدند و پلی آف را از دست دادند.

راجرز گفت که امیدوار است مربی زک ویلسون، که قبلاً با او دوستی داشت، باشد و در رختکن یک رهبر باشد. صالح گفت که راجرز باید یک حضور تثبیت کننده باشد و انتخاب او از جت ها تاییدی است بر اینکه فرنچایز با موفقیت خود را بازسازی می کند.

صالح گفت: «بدیهی است که می توانید استدلال کنید که پیکان ما به سمت بالا است.

راجرز گفت که تصور می کرد در این فصل با جت ها باشد، اما گفت که نمی خواهد روی آینده تمرکز کند. ایجنت او، دیوید دان، در کنفرانس خبری شرکت کرد و راجرز گفت که او و جت ها قراردادش را تغییر خواهند داد. اما جانسون گفت که راجرز برای مدت طولانی در جت می ماند.

جانسون گفت: “با هر کاری که او می خواهد انجام دهد، ما خوب هستیم.” “ما خیلی خوشحالیم که او اینجاست. این دگرگون کننده است.»

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

تماس با ما