جلسه دبیر و مسئولین سازمان لیگ کشتی برگزار شد

کد خبر: 1853835 |
25 فروردین 1401 ساعت 15:12 |
193 بازدید |

0
نقطه نظر

دیدار نمایندگان تیم های حاضر در فینال لیگ برتر با علیرضا سرپرست فدراسیون برگزار شد.

جلسه دبیر و مسئولین سازمان لیگ کشتی برگزار شد

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از مهر، علیرضا دبیر با تشکر از همه تیم هایی که در لیگ حضور داشتند و سرمایه گذاری کردند، گفت: لیگ برای ما مهم است و تمام تلاش خود را برای بهتر شدن آن انجام می دهیم.

وی با تشکر از مسئولان تیم های مسسازان، بانک شهر، ستارگان ساری و بلیش تکستان که به مرحله نهایی این رقابت ها راه یافتند، گفت: با حضور تیم ها در لیگ سرمایه وارد کشتی شد و کشتی گیران به سود مالی رسیدند.

وی ادامه داد: البته ما دوست داریم که اسپانسرها در لیگ نه یک ساله، بلکه چندین سال برای سرمایه گذاری و حضور در لیگ حضور داشته باشند.

منشی با اشاره به برگزاری جلساتی با داوران این مسابقات توضیح داد: به دنبال این هستیم که اگر اشتباهی در داوری رخ داد، روی اسکوربورد شرکت کنندگان درج شود و “ژوری” موضوع داوری را برای همه توضیح دهید.

رئیس فدراسیون کشتی گفت: علاقه مند به برگزاری مسابقات در بین باشگاه های دنیا هستیم اما باید دید این مسابقات مشکل و خللی در تقویم فدراسیون فنی ایجاد نکند.

رضا یزدانی سرمربی تیم بانک شهر نیز روز گذشته نشستی دو ساعته با رئیس فدراسیون کشتی برگزار کرد.

مرحله نهایی بیستمین و دومین دوره رقابت های لیگ برتر کشتی فرنگی روز جمعه هفتم اردیبهشت ماه در سالن شهدای تهران برگزار می شود.

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما