جلسه دبیر و مسئولین سازمان لیگ کشتی برگزار شد

کد خبر: 1853835 |
25 فروردین 1401 ساعت 15:12 |
193 بازدید |

0
نقطه نظر

دیدار نمایندگان تیم های حاضر در فینال لیگ برتر با علیرضا سرپرست فدراسیون برگزار شد.

جلسه دبیر و مسئولین سازمان لیگ کشتی برگزار شد

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از مهر، علیرضا دبیر با تشکر از همه تیم هایی که در لیگ حضور داشتند و سرمایه گذاری کردند، گفت: لیگ برای ما مهم است و تمام تلاش خود را برای بهتر شدن آن انجام می دهیم.

وی با تشکر از مسئولان تیم های مسسازان، بانک شهر، ستارگان ساری و بلیش تکستان که به مرحله نهایی این رقابت ها راه یافتند، گفت: با حضور تیم ها در لیگ سرمایه وارد کشتی شد و کشتی گیران به سود مالی رسیدند.

وی ادامه داد: البته ما دوست داریم که اسپانسرها در لیگ نه یک ساله، بلکه چندین سال برای سرمایه گذاری و حضور در لیگ حضور داشته باشند.

منشی با اشاره به برگزاری جلساتی با داوران این مسابقات توضیح داد: به دنبال این هستیم که اگر اشتباهی در داوری رخ داد، روی اسکوربورد شرکت کنندگان درج شود و “ژوری” موضوع داوری را برای همه توضیح دهید.

رئیس فدراسیون کشتی گفت: علاقه مند به برگزاری مسابقات در بین باشگاه های دنیا هستیم اما باید دید این مسابقات مشکل و خللی در تقویم فدراسیون فنی ایجاد نکند.

رضا یزدانی سرمربی تیم بانک شهر نیز روز گذشته نشستی دو ساعته با رئیس فدراسیون کشتی برگزار کرد.

مرحله نهایی بیستمین و دومین دوره رقابت های لیگ برتر کشتی فرنگی روز جمعه هفتم اردیبهشت ماه در سالن شهدای تهران برگزار می شود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم