حقایق ناشناخته درباره خرید فالوور اینستاگرام توسط کارشناسان فاش شده است

ارتقا پست اینستاگرام تعداد دفعات نمایش دادن پست را افزایش می دهد. چون تازه شروع کرده اند و مردم شناخت چندانی نسبت به آن ها ندارند، این کسب و کار ها می توانند با خرید فالوور خارجی روند رو به رشد خود را سریع تر کنند. فالوور نیمه فیک : این نوع فالوور ها توسط انسان ساخته شده اند ولی فعالیتی ندارند، برای مثال شما یک حسابی در اینستاگرام ایجاد کرده اید ولی از آن استفاده هدفمندی نمیکنید یا از آن استفاده ای نمیکنید پس نباید از این نوع فالوور ها انتظار بازخورد، لایک و غیره… طبعا وقتی یک پیج شروع به فعالیت میکند، تعداد فالوور های آن مهم خواهد بود و زمانی که یک پیج برای هدف تبلیغاتی و یا یک کسب و کار شروع فعالیت می کند، در صورتی که ابتدای کار تعداد فالوور های آن پایین باشد، دیگران به آن پیج اعتماد نمی کنند، چراکه اغلب افراد در شبکههای اجتماعی تمایلی به فالو کردن یک پیج با عدد پایین تر ندارند، هر چند که بدانند این پیج در ابتدای راه است.

 • افزایش میزان کامنت و لایک
 • انجام سفارشها گاهی با کمی تاخیر روبرو میشود
 • در بخش استوری محتواهای جذاب و جالب قرار دهید
 • از هشتگ استفاده کنید
 • خرید فالوور ایرانی نقره ای
 • قیمتها کمی بالاتر از وب سایتهای دیگر است
 • از خلاقیت خود کمک بگیرید و تصاویر اختصاصی تولید کنید
 • تصاویر خود را به صورت اسلایدر در پست ها قرار دهید

باعث می شود محبوب تر و حرفه ای تر به نظر برسید. بعد از ثبت سفارش فالوورهای مورد نظر کی به پیج من اضافه می شود؟ اشاره کرد. سایت فروش خدمات اینستاگرام باید تنوع بالایی از این خدمات را ارائه کند. اما با خرید فالوور فعال ایرانی یا خرید فالوور واقعی میتوانید در مدت زمان کوتاهی فالوور خود را افزایش دهید. روش های زیادی برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد. بصورت عادی و با روش های معمول، باید مدت زمان بسیار طولانی وقت صرف کنید و کمتر نتیجه بگیرید. با خرید فالوور فیک ممکن است در کوتاه مدت تعداد فالوورهای شما افزایش یابد، اما با حذف اکانت­ها توسط اینستاگرام، آنها به سرعت از بین میروند و تمام هزینههای صرف شده توسط شما هدر میرود. وقتی توجه کاربران به تعداد فالوورهای شما جلب میشود٬ صرف نظر از جدید بودن اکانت اینستاگرامی شما٬ کاربران ترغیب میشوند شما را دنبال کنند و این به معنای آسانتر شدن راه پیشرفت پیچ شما است. بسیاری از سایت هایی که خدمات اینستاگرامی ارائه می کنند دارای قیمت های مشابهی برای خدمات خود هستند. برای ابتدای کار شما باید از طریق خرید فالوور خارجی اینستاگرام پیج خود را ارتقا بدهید تا به یک عدد معقول و قابل اطمینان برای مخاطبان برسد.

این روش نیز هزینه بر است، ولی به نسبت روش تبلیغات هزینه کمتری نیاز دارد و با سرعت زیاد نتیجه قابل مشاهده است. باوجود افزایش سایتهای جعلی و زیاد شدن فالوورهای فیک ممکن است شما کمی تردید داشته باشید، اما برای اینکه خیالتان را راحت کنیم باید بگوییم که اینستا پلاس با داشتن امکانات گوناگون در زمینه خرید فالوور، خرید لایک و… آیا با خرید فالوور می توان رشد سریعی را در اینستاگرام تجربه کرد؟ اما کار ساده و سریعی نیست! روی کار آمدند. اینستاگرام به پر طرفدارترین و بزرگ ترین شبکه اجتماعی ایران و جهان تبدیل شده است و حدود 80 درصد مردم ایران از این برنامه استفاده می کنند. تمام فالوور ها و ممبر هایی که شما از این سایت خریداری می کنید واقعی هستند و باعث پیشرفت کسب و کار شما می شوند و بازدید پیج شما هم بالا می رود. طبق آموزش نکست ممبر در بخش دانش نامه وبلاگ بیزنس پیج خود را ایجاد کنید و از سرویس های فالوور همین صفحه و لایک و کامنت و بازدید صفحات دیگر همین سایت استفاده کنید تا قوی ترین پیج را در کل اینستاگرام داشته باشید.

 • در بخش استوری های خود محتوای جذاب و جالب قرار دهید
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
 • سرعت ارسال سریع
 • دید از نگاه دیگران
 • ۱۵۰K یعنی ۱۵۰٫۰۰۰ فالوور
 • به پروفایل خود بروید

این سرعت در هیچ جا قابل دستیابی نیست و فقط از سرورهای پرقدرت و تیم با تجربه و کارکشته نکست ممبر بر می آید. حتی ارزان ترین سرویس های ما که اقتصادی نامیده میشوند، بالاترین کیفیت ها را نسبت به قیمت خودشان دارند و در کل بازار قابل دستیابی نیستند. حتی خیلی از سلبریتیها و افراد معروف نیز برای بهبود پیج خود دست به اقداماتی می زنند. اگر شما نرخ مشارکت بالایی نداشته باشید، به اهداف بازاریابی خود مانند فروش، آگاهی از برند و جذب مخاطب هدف هم دست پیدا نمیکنید.

خرید فالوور اینستاگرام

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد خرید لایک از Goread.io لطفا به بازدید از وب سایت ما.

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

تماس با ما