popnicbanner

حقوق‌های لیگ ماینر تحت قرارداد جدید دو برابر خواهد شد

به گفته این اتحادیه، لیگ برتر بیسبال و اتحادیه بازیکنان اولین قرارداد جمعی برای بازیکنان لیگ کوچک را نهایی کرده اند که به گفته اتحادیه، بیش از 99 درصد اعضای لیگ فرعی را تصویب کردند.

این قرارداد پنج ساله همچنان به تایید 30 مالک لیگ اصلی نیاز دارد، اما دفتر کمیسیون از طرف آنها مذاکره کرد.

تونی کلارک، مدیر اجرایی اتحادیه در بیانیه‌ای که روز جمعه منتشر شد، گفت: «این توافق نشان‌دهنده یک گام بزرگ رو به جلو در برخورد با بازیکنان لیگ‌های کوچک به عنوان ورزشکاران حرفه‌ای نخبه است که هستند. این یک روز تاریخی برای این بازیکنان، خانواده‌هایشان و کل برادری بازیکنان است.»

طبق مفاد قرارداد، دستمزد بازیکنان در تمام سطوح خردسالان بیش از دو برابر خواهد شد و بازیکنان برای تمرین در خارج از فصل پرداخت خواهند شد. بازیکنان همچنین با کمیته ای که برای نظارت بر کیفیت غذا ایجاد شده است، ارتقاء مسکن، حمل و نقل و وعده های غذایی را دریافت خواهند کرد. بازیکنانی که برای اولین بار در 19 سالگی قرارداد می بندند، پس از 6 سال می توانند بازیکن آزاد شوند.

این معامله همچنین شامل ضمانت می‌شود که MLB در طول مدت قرارداد با سیستم لیگ کوچک قرارداد نخواهد داشت، همانطور که وقتی 40 تیم را پس از فصل 2019 حذف کرد.

حداقل حقوق از 4800 دلار به 19800 دلار در فصل برای توپ تازه کار افزایش می یابد. 11000 دلار تا 27300 دلار در کلاس بالا A. 13800 تا 27300 دلار در کلاس AA؛ به گزارش آسوشیتدپرس، و 17500 تا 45800 دلار در کلاس AAA. بازیکنان اغلب پاداش های اولیه امضا را برای تکمیل درآمد خود دریافت می کنند. سال گذشته، اکثر بازیکنان جدیدی که از درفت خارج شده بودند، پاداشی در حدود 20000 دلار داشتند، و افراد بالقوه بالقوه پاداش هایی تا 7 میلیون دلار دریافت کردند.

MLB بیانیه ای در مورد این تصویب صادر کرد و گفت که این توافق بر اساس پیشرفت های قبلی انجام شده در سیستم در سال های اخیر است.

در بیانیه آمده است: “زمانی که بازیکنان لیگ کوچک به طور رسمی قصد خود را برای عضویت در اتحادیه در سپتامبر گذشته اعلام کردند، MLB تصمیم گرفت فورا و به طور داوطلبانه حقوق بازیکنان را برای عضویت در اتحادیه به رسمیت بشناسد و مذاکرات را در مورد اولین توافق نامه دسته جمعی آغاز کرد.” ما در طول فصل خارج از فصل، پیشرفت فوق‌العاده‌ای در مدت زمان کوتاهی داشتیم و خوشحالیم که با بازیکنان به توافقی پنج ساله دست یافتیم، مشروط به تایید مالکان.”

در حالی که توافق – و الحاق قبلی بازیکنان لیگ برتر به اتحادیه بازیکنان بیسبال لیگ اصلی – یک پیروزی برای اتحادیه است، MLB همچنین از قرارداد جدید سود می برد زیرا انتظار می رود برخی از عناصر اصلی سرمایه گذاری باشگاه ها را در بازیکنان، به خصوص با بهبود تغذیه و سفر.

پیش از این، بازیکنان لیگ های کوچک اتحادیه نبودند، و MLB ساختار دستمزد خود را با مقایسه کار خود با یک کارآموزی فصلی، و با نوازندگان و بازیگرانی که تلاش می کردند تا به بالاترین سطح رشته خود برسند، توجیه می کرد. بحث این بود که بازیکنان باید از قانون استانداردهای کار منصفانه معاف شوند، مانند افرادی که در آن موقعیت‌های دیگر هستند.

MLB استدلال می‌کرد که اکثریت قریب به اتفاق بازیکنان لیگ‌های کوچک امید کمی برای حضور در لیگ‌های بزرگ داشتند و انتخاب آنها برای بازی بیسبال قبل از اینکه به حرفه‌ای متفاوت روی آورند، موقتی بود. اما فشار خارجی، از جمله از جانب کنگره، به تغییر کمک کرد.

با گذشت زمان، لیگ با نیاز به دو برابر کردن ساختار دستمزد و بهبود شرایط کنار آمد. برخی از باشگاه ها بیش از سایرین مایل به انجام این کار بودند. علاوه بر این، از آنجایی که بازیکنان اتحادیه نبودند، MLB تا کنون یک واحد واحد برای چانه زنی نداشت که به تسهیل استانداردهای جدید در سراسر سیستم لیگ کوچک کمک کرد.

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

تماس با ما