خدمات سئو سئو سایت حرفه ای تبدیل ترافیک به درآمد دی ام روم

به مجموعه عملکردهایی که در خارج از سایت توسط متخصصان سئو انجام می‌شود و تاثیر مستقیم در افزایش رتبه وب ‌سایت دارد، سئو خارجی می‌گویند. به طور معمول لینک‌سازی در سایت های دیگر از مهم‌ترین بخش‌های سئو خارجی به شمار می‌رود. این در حالی است که عوامل دیگری نیز وجود دارد که به بهبود سئو خارجی کمک می‌کند و در نهایت منجر به افزایش رتبه سایت در نتایج جستجو گوگل می‌شود. اگر شما قادر باشید مقاله ای بنویسید که مورد توجه افراد قرار بگیرد بک لینک مناسب دریافت می کنید.

زمانی که بعنوان یک کاربر عبارت مورد نظر خود را در گوگل جستجو می کنید، گوگل از میان صفحاتی که پیش از آن ایندکس (فهرست) کرده است نتایج مرتبط با جستجوی شما را پیشنهاد می دهد. یکی از بهترین منابعی که میتوانید برای آموزش سئو خارجی رایگان از آن بهره ببرید سایت یوتیوب میباشد. هر بازدیدکننده می‌تواند از طریق این لینک‌ها به‌راحتی صفحات مرتبط را پیدا کند و نیازی نیست برای این کار حتما به منوی اصلی وب‌سایت برگردد. اکنون که فهمیدید سئو خارجی چیست، تلاش های تبلیغاتی دیجیتال خود را به فعالیت های استاندارد بهینه سازی موتور مانند لینک ها یا وبلاگ نویسی محدود نکنید. اگر می‌خواهید رتبه موتور جستجوی خود را افزایش دهید، وقت آن رسیده است که از سایت خود خارج شوید و با سایر وبلاگ نویسان و صاحبان سایت ارتباط برقرار کنید.

توجه داشته باشید که وارد شدن افراد به سایت به تنهایی کافی نیست و باید طراحی سایت شما به نحوی باشد که کاربر را جذب کند. زیرا جذب کاربر باعث افزایش تجربه کاربری و باقی ماندن او در سایت می شود. همانطور که می‌دانید امروزه بهینه سازی سایت در دسته تبلیغات و کانال‌های ارتباطی کم هزینه و کاربردی قرار دارد که بسیاری از افراد در روند و فرآیند سئو برای برون سپاری بهینه سازی سایت احساس سردرگمی می‌کنند. نمایش سایت در نتایج جستجو گوگل از بهترین راه‌های ارائه خدمات و فروش محصولات می‌باشد. زیرا کاربران با جستجوی عبارات کلیدی نیاز خود را در ارتباط با دریافت خدمات و محصولات اعلام می‌کنند.

 • به نظر من، لینک های پاورقی ذاتاً با توجه به موقعیتشان در صفحه “کم ارزش‌تر” هستند و به این دلیل سیگنالی به سمت کاربران و موتورهای جستجو فرستاده می شود که این صفحات کم اهمیت تر هستند.
 • البته دقت کنید که هدف از نوشتن این توضیحات متنی در درجه اول کمک به کاربر و سپس سئو کردن محصولات در سایت است.
 • ابتدا با مفهوم سئو خارجی آشنا شده و در ادامه مهمترین تکنیک‌ها برای تقویت سایت از طریق Off-Page را معرفی می‌کنیم.
 • این ارزش انتقال یافته از لینکسازی سبب شده تا سایت شما بارها در بین نتایج فهرست جستجوی گوگل وارد شود و برای کاربران نمایش داده می شود و در نتیجه فروش کالاها و خدمات افزایش می یابد.

اما در نظر داشته باشید تنها ایندکس شدن مطالب باعث جذب کاربران و دریافت امتیاز از گوگل نخواهد شد. شما با بهینه کردن تمام بخش‌های سایت می‌توانید با کاربران زیادی تعامل داشته باشید و فروش بسیار بالایی را تجربه کنید. این روش یک جنبه سفارش بک لینک کاملا سیاه و ترسناک و یک وجهه منطقی و هدفمند دارد! در گذشته سایت‌هایی بودند که با هدف تبادل لینک ایجاد شده و به اصطلاح Link Farm نامیده می‌شدند. با آپدیت‌های جدید الگوریتم گوگل این سایت‌ها جریمه شده و از نتایج جستجو حذف شدند.

فصل هشتم:بهینه سازی کمپین ها

سرعت باز شدن صفحات سایت نقش مهمی در تجربه کاربری دارد و یکی از عوامل افزایش تاثیر UX بر سئو، سرعت سایت است. کاربران تمایل دارند از سایت‌هایی استفاده کنند که سرعت بالایی دارند. گوگل نیز سایت‌هایی با سرعت بالا را زودتر ایندکس کرده و رتبه و جایگاه بالاتری به آن‌ها می‌دهد. رصد کردن و زیر نظر داشتن رقیبتان در رقابت‌های شدید می‌تواند به شما کمک زیادی بکند. با واردشده به صفحه SpyFu، لینک سایت رقیب را وارد کرده و کلیه اطلاعات موردنیاز را دریافت کنید.

اگر شما تمام تمرکز و انرژی خود را بر روی موفقیت در سئو قرار دهید ولی کاربرانی که وارد سایت شما می شوند از صفحه هایی که مشاهده می کنند رضایت نداشته باشند، شما در مسیر سئو موفق نخواهید شد. رفتار کاربران در این شرایط می تواند بر سئو سایت شما تاثیر منفی داشته و شما جایگاه خود را به مرور زمان از دست بدهید. گوگل این روزها کاربر را در مرکز توجه خود قرار داده و سایت‌هایی را که از این قاعده پیروی نکنند، از دایره خود حذف می‌کند.

افراد دیگر در صورتی که در آن زمینه مهارت کافی داشته باشند به کاربر پاسخ می دهند. برای لیک دهی به سایت خود بهتر است آن را به صورت غیر مستقیم به کاربر معرفی کنید. به این صورت کاربر بر روی لینک کلیک می کند و وارد سایت شما می شود. چه چیزی میتواند بهتر از یک ویدیو چند دقیقه ای؛ مخاطب را در مورد محصول مورد نظر شما روشن کند؟ مطمئن باشید هیچ چیز جای محتوای چند رسانه ای را در سئو محصولات سایت نمیگیرد. بنابراین اکیدا پیشنهاد میکنم تا جایی که منابع به شما اجازه میدهد؛ در مورد محصولات مختلف تحقیق کرده و برای هر کدام محتوای صوتی و ویدیویی ایجاد کنید.

اساسا انجام خدمات بهینه‌ سازی سایت شامل آنالیز رقبا، استراتژی، تولید محتوا، سرعت بارگذاری سایت، لینک سازی داخلی و خارجی و… می‌شود. توجه داشته باشید اولین و مهم‌ترین مولفه‌های دریافت خدمات حرفه ای سئو سایت وجود مشاوره باتجربه، استراتژی سایت، بررسی سئو سایت و… می‌باشد. خدمات سئو فرآیندی است که اجرای اصولی آن، سبب بهینه‌سازی صفحات سایت و در نتیجه افزایش رتبه و جایگاه در نتایج جستجو را به همراه دارد. بهبود رتبه صفحات در نتایج جستجوی کاربران، به ترتیب افزایش بازدید، جلب اعتماد کاربران، رشد کسب و کار و در نهایت افزایش درآمد را به دنبال خواهد داشت. اگر می خواهید تفاوت های سئو داخلی و خارجی را بشناسید باید با سئو خارجی آشنا شوید. یکی از مهمترین عواملی که روی بالاتر بردن رتبه سئو سایت اهمیت دارد سئو خارجی است.

این کار به این معنا است که شما به صفحات مختلف سایت خود لینک می دهید. لینک دهی در این صفحات باید تعداد مناسبی داشته باشد و نباید در انجام آن زیاده روی شود. در صورتی که نیاز است در صفحات لینک های بیشتری داده شود بهتر است به صورت لینک های نوفالو باشند که ایندکس نشود و تنها به راحت تر شدن تجربه کاربری کمک کنند. لینک دهی فقط یکی از روش های سئو داخلی است و به تمامی اقداماتی که بر روی سایت خود انجام می دهید تا رتبه کسب کند، سئو داخلی گفته می شود. با گسترش تکنولوژی و فضای اینترنتی به شکل امروزی لازمه ی پیشرفت در کسب و کار استفاده از امکانات مختلف این فضا است.

گوگل به کمک الگوریتم‌های خود مدت زمانی که کاربر در سایت شما می‌ماند یا مقدار محتوایی که مطالعه می‌کند را تخمین می‌زند. سئو داخلی درواقع به معنای بهینه‌سازی صفحات داخلی سایت (پست‌ها، برگه‌ها و…) برای موتورهای جستجو است هدف مشترک همه مدیران سایت رسیدن به جایگاه بالا در گوگل، افزایش بازدید و ترافیک سایت محسوب می شود. با سئو داخلی، گوگل به‌راحتی سایت شما را پیداکرده و موضوع آن را درک می‌کند.

اگر می‌خواهید در لیست سیاه گوگل قرار نگیرید، به کاربران سایتتان بیشتر توجه کنید. به نظر شما گوگل از چه ابزارهایی برای سنجش UX و تاثیر آن بر سئو سایت استفاده می کند؟ نظرات ارزشمندتان را با ما به اشتراک بگذارید. حال که در مورد اهمیت تجربه کاربری در سئو آگاه هستید و می‌دانید که موتورهای جستجو برای ارائه یک تجربه کاربری خوب ارزش قائل هستند، می‌خواهیم در مورد فاکتورهای مهم در UX  را مورد بررسی قرار دهیم. این عوامل از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین عوامل در UX سایت به شمار می‌روند. محتوای تکراری یک مشکل جدی در سئو سایت چند زبانه در نظر گرفته می‌شود. هرچند در یک سایت دو زبانه، یک محتوای یکسان می‌تواند با دو زبان مختلف تولید شود؛ اما با این حال باز هم ممکن است مشکلاتی برای سئوی سایت به‌وجود بیاورد.

قرار گرفتن در رده های بالای نتایج جستجو، می تواند به عنوان تبلیغی رایگان از طرف بزرگترین موتورهای جستجو برای صاحبان وب سایت ها باشد، چرا که سرچ و رسیدن طبیعی به سایت، یعنی سایت شما در بهترین نتایج ماندگار خواهد بود. اگر در حال ساخت و استفاده از یک سایت باشید، حتماً نام لینک سازی داخلی را به‌عنوان یک مهارت برای… اکنون بیش از هر زمان دیگری تعداد بیشماری از شرکت ها در حال خرید بک لینک و رپرتاژ هستند. همانطور که هزینه خرید بک لینک معتبر افزایش می یابد، تعداد شرکت هایی که خرید می کنند نیز افزایش می یابد.

همان طور که گفتیم سئو درون صفحه برای توسعه وبسایت با کنترل مستقیم بالا انجام می شود اما برخلاف آن، سئو بیرون صفحه شامل تمام ارتقاهایی می شود که در خارج از صفحه انجام می گیرد. در واقع هر چیزی که می تواند در به دست آوردن رتبه بندی سایت شما کمک کننده باشد. سئو بیرون صفحه بیشتر مربوط به زمانی می شود که شما از سایت های دیگر کمک می گیرید؛ یعنی زمانی که به یک سایت دیگر لینک می دهید تا مخاطبان آن، از شما بازدید کنند. در این صورت با روش هایی که در خارج از وبسایت انجام می گیرد، به بهینه سازی موتور جستجو کمک می شو.

هر زمان که روی کسب جایگاه بیش از حد اصرار کنیم و تجربه کاربر را قربانی سئو کرده باشیم در واقع یک تکنیک سفید را به سیاه بدل می‌کنیم. مثلا در تولید محتوا اگر به فکر تکرار بیش از حد یک کلمه (در جایی‌که واقعا نیاز نیست) باشیم دچار Keyword Stuffing می‌شویم که یکی از روش‌های کلاه سیاه است. همانطور که متوجه شدید، روش‌های مختلفی برای لینک سازی خارجی وجود دارد و همه آن‌ها تاثیرگذار هستند. اما اینکه از کدام روش استفاده کنید، بستگی به بودجه و هدفتان دارد. چرا که ممکن است استفاده از بک لینک های غیر طبیعی و اسپم به قیمت پنالتی شدن سایت برای شما تمام شود.

می‌توان گفت که دقیقا این فرق بین لینک های فالو (Follow) و نوفالو (NoFollow) است. این تو سایت های ایرانی خیلی بیشتره اما خارجی ها هم این موضوعات رو دارن و اینکه فکر کنید اگر مقالات انگلیسی رو بخونید، همه چیز دستتون میاد، اینطور نیست. همانطور که گفته شد، پست‌های قدیمی شما پس از مدتی ممکن است نرخ بازدید کمتری را جذب کرده و به دست فراموشی سپرده شوند.

مقاله های پیشنهادی

با استفاده از این افزونه می‌توانید به صورت خودکار لینک های وب‌سایت خود را NoFollow کنید و دیگر نیازی به برنامه نویسی جداگانه برای این کار وجود ندارد. همچنین برای لینک های فالو (Follow) هم می‌توانید تنظیمات ویژه‌ای در نظر بگیرید. پس از اینکه این افزونه را نصب و فعال کردید، در پیشخوان ودرپرسی شما منویی به نام External Links اضافه می‌شود. در این بخش می‌خواهیم تعیین کنیم که تمامی External Links ها را نوفالو (NoFollow) کند. دقیقا وظیفه افزونه External Links این است که تمامی لینک های خارجی وب‌سایت شما را (NoFollow) می‌کند.

 • اگر شما قادر باشید مقاله ای بنویسید که مورد توجه افراد قرار بگیرد بک لینک مناسب دریافت می کنید.
 • از دیگر روش های لینک سازی خارجی حضور فعال در وب‌سایت‌هایی است که باهدف پیداکردن پاسخ‌ برای سوالات کاربران طراحی شده‌اند.
 • در چنین شرایطی سئو خارجی ما تقویت می‌شود ولی برخلاف استانداردهای گوگل عمل نکرده‌ایم.
 • اگر در مورد سئو سایت و بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو (البته درستش بهینه سازی سایت برای کاربرا…

تاکنون به درک درستی از لینک فالو (Follow) و نافالو (NoFollow) رسیده‌اید. اول اینکه باید ارزش لینکی که می‌خواهید Follow قرار دهید زیاد باشد. مورد بعدی که باید به آن توجه کنید این است، موضوع سایتی که از آن لینک می‌دهید باید با موضوعی که درباره آن صحبت می‌کنید یکی باشد. اگر گوگل تشخیص دهد که موضوع لینک با محتوای شما مرتبط نیست امکان دارد که امتیاز منفی برای وب‌سایت شما قائل شود. سپس توجه داشته باشید، وب‌سایتی که از آن لینک می‌دهید وب‌سایت معتبری باشد و اسپم نشود. وبلاگ ها فرصتی را بری شما ایجاد میکنند که بتوانید اولا بک لینک موثر و خوب دریافت کنید و ثانیا مخاطبان خاص خود را در سایر سایت ها پیدا کرده و برای ورود به سایت تان ترغیب کنید.

تجربه کاربری یا UX یکی از مفاهیمی است که این روزها در سایت‌های مختلف به آن می‌پردازند؛ چون به طور مستقیم با جلب رضایت کاربر یا مخاطب در ارتباط است. طراحان سایت همواره در حال لحاظ کردن قوانین مربوط به دنیای طراحی تجربه کاربری هستند و طبق دلایلی که قبلا هم به آن اشاره کردیم، تمام این فرآیند برای جلب رضایت و القای حس خوب به کاربر است. در این مقاله از رشدانا می‌خواهیم به یکی از ابعاد متفاوت تجربه کاربر یعنی تاثیر UX بر سئو سایت بپردازیم.

سئو داخلی با یک درک متفاوت از عملکرد موتور های جستجو بررسی میشود . برای سفارش لینک سازی خارجی و مشاوره سئو داخلی به ما در تلگرام پیام دهید یا پلن های ما را در سایت بررسی کنید . شما دوست عزیزی که می خواهید بهترین شرکت سئو را بشناسید، باید با مفهوم سئوی کلاه سفید (White Hat SEO)، سئوی کلاه سیاه (Black Hat SEO) و سئوی کلاه خاکستری (Grey Hat SEO) آشنا شوید. درست است که روش کلاه سفید زمان برتر از کلاه خاکستری و سیاه می باشد، ولی این کار منجر می شود که سایت ما پنالتی نشده و در گوگل نشان داده شود.

پس از اینکه به صفحات مختلف سایت خود لینک دادید باید برای کسب امتیاز از گوگل و نشان دادن پویایی سایت خود، به سایت های دیگران هم لینک دهید. این لینک دهی به سایتی غیر از خودتان لینک خارجی است و سئو خارجی سایت دیگران را بهبود می بخشد. تکنیک های مختلفی برای انجام سئو خارجی و افزایش ترافیک سایت به کمک آن وجود دارد که در ادامه به بررسی کامل آن می پردازیم. طبق آمارهای گوگل درصد بالایی از کاربران محتواهای ویدیویی را به خواندن متن ترجیح می‌دهند.

به طور کلی لینک نوفالو برای جلوگیری از جریمه شدن در گوگل و همچنین رفع مسئولیت درباره لینک مقصد پرکاربرد و مهم است. به کمک قوانین مفهوم تجربه کاربر، طراحان سایت پیش از هر چیزی خود را در جایگاه کاربر قرار می‌دهند و از نگاه وی به سایت یا اپلیکیشن خود نگاه می‌کنند. شاید بارها برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که وب‌سایت‌های کند را فراموش کنید. به این منظور وب‌سایت Optimizilla  را پیشنهاد می‌کنم که بدون افت کیفیت تصاویر شمارا کاهش حجم می‌دهد. سئوی کلاه‌سیاه درواقع تکنیک‌هایی است که ضد قوانین مشخص‌شده می‌باشد اما طوری استفاده می‌شود که گوگل متوجه آن‌ها نشود.

ما در این مطلب شما را با تعریف Link Bait چیست و همچنین نحوه ساخت Link Bait آشنا کنیم. از این اطلاعات می‌توان نتیجه گرفت که گوگل به کارها و رفتارهای کاربران توجه ویژه‌ای دارد. احتمالا می‌دانید طراحی این سایت، سئوی محتوای آن و… کار آسانی نیست. به همین دلایل است که یک سایت چند زبانه به یک تیم سئوی حرفه‌ای و با تجربه نیاز دارد.

آموزش سئو و بهینه سازی سئو سایت نه تنها سبب کاهش هزینه‌ها شده بلکه در مدیریت و کنترل صفحات بسیار مهم واقع شده است. به راحتی با تهیه دوره جامع سئو به صورت آنلاین و حضوری با هزینه‌ای مقرون به صرفه می‌توانید با تمام تکنیک‌ها و قواعد بهینه سازی و سئو سایت آشنا شوید و به خوبی از این ترفند‌ها در ساختار اصلی سایت استفاده نمائید. اساسا انجام و پشتیبانی سئو سایت در دسته امور تخصصی قرار می‌گیرد که تنها با آموزش‌های معتبر می‌توان به این دانش گسترده تسط پیدا کرد. به همین سبب انجام یک اشتباه ساده به راحتی سرنوشت وب سایت را تغییر و می‌تواند در نتایج گوگل رتبه صفحات را کاهش دهد. اگر صاحب یک سایت فروشگاهی یا خدماتی هستید و قصد برون سپاری بهینه سازی سایت را به شرکت خدمات سئو وردپرس ندارید؛ یادگیری انجام سئو برای سایت از مهم‌ترین عوامل مهم در افزایش درآمد می‌باشد. قطعا برای انجام تمامی خدمات سئو سایت به صورت حرفه‌ای، لازم است تا علاوه بر استفاده از تخصصات فردی از برخی ابزارهای جانبی نیز کمک گرفته شود.

 • به همین سبب سئو تکنیکال به مجموعه اقدامات فنی می‌گویند که به درک موضوع و محتوای صفحات سایت توسط ربات‌های گوگل کمک می‌کند.
 • به این لیست می‌توان سایت‌های اشتراک گذاری محتوا (مثلا ویرگول و آپارات) یا شبکه‌های اجتماعی (اینستاگرام و لینکدین) را هم اضافه کرد.
 • شاید بارها جمله معروف بیل گیتس که می‌گوید ” اگر کسب‌وکار شما در اینترنت حضور ندارد، به‌زودی از صحنه روزگار محو خواهید شد” را بارها شنیده و دیده باشید.
 • شاید اگر به 7 نکته‌ای که در بخش قبل گفتیم توجه نداشته باشید راه‌اندازی PBN ساده و ارزان بنظر برسد ولی احتمال شناسایی آن توسط گوگل و جریمه شدن سایت‌ها بسیار بالا خواهد بود.

در نتیجه ممکن است هیچ یک از این اصطلاحات را نشنیده باشیم یا در کار خود استفاده نکنیم ولی همچنان به اصول و مبانی سئو پایبند بوده باشیم. بعد از پیدا کردن سایت‌های مربوطه، با آن‌ها مذاکره کرده و مطالب خود را به اشتراک بگذارید. آموزش وردپرس با بیش از 100 ویدئو رایگان دنیای شما را تغییر می دهد. ورود دو مرحله ای برای حساب کاربری شما فعال شده است.یک کد تایید برای شما ارسال شد.لطفا کد را وارد نمایید. بریم که یک توضیحی داشته باشیم از سرفصل ها و چیزهایی که قرار هست در این مدت آموزش ببینیم.

Link Bait یا همان طعمه گذاری لینک یکی از بهترین استراتژی های سئو است که در آن میبایست محتوای منحصر به فرد و تحریک کننده برای جذب لینک ایجاد کنید. اگرچه بسیاری از کاربران این تکنیک را به عنوان روشی مطمئن برای ساختن برند آنلاین خود ستایش می کنند، اما این فرآیند بسیار سخت تر از آن چیزی است که فکر می کنید.، زیرا زمان و هزینه بالایی برای شما خواهد داشت. انتشار این الگوریتم باعث شد که کسب‌وکارهای محلی رونق یابد و بتوانند جز نتایج اولیه جستجو کاربران نزدیک به خودشان باشند. همین‌الان در گوگل یک مکان را جستجو کنید، به‌عنوان‌مثال دندانپزشکی، با این کار گوگل نزدیک‌ترین مراکز دندانپزشکی به شمارا نمایش می‌دهد. نکته بعدی درباره بهینه‌سازی تصاویر، مربوط به انتخاب نام مناسب است. تاکنون موتورهای جستجو و ربات‌ها به این قدرت نرسیده‌اند که از روی تصویر متوجه مفهوم و موضوع آن شوند.

به همین دلیل در صورت استفاده از فیلم در صفحات، گوگل امتیاز بیش‌تری را برای وب سایت در نظر می‌گیرد. تعامل با کاربران در این نوع از محتواها بسیار بیش‌تر است و تاثیر بسیار زیادی در افزایش رتبه سایت در نتایج جستجو گوگل دارد. طبق آمارهای دقیق اعلام شده بیش از 75 درصد کاربران در صفحه‌ی اول گوگل به نتایج دلخواهشان دست می‌یابند، پس دریافت رتبه‌های بالا از گوگل در چندین کلمه کلیدی بسیار حائز اهمیت است. به همین سبب بهترین راه تعامل با کاربران و افزایش نرخ کلیک، بهینه سازی صفحات سایت برای ربات های موتور جستجوی گوگل است.

کارشناسان متخصص برای سفارش سئو حرفه ای الزامی است میزان حجم عبارات جستجو شده، نوع رقابت و راه‌های سریع درآمدزایی را بدست آورند. بسیاری از افراد قبل از طراحی سایت برای کسب و کارشان با سوال “خدمات سئو سایت چیست؟” مواجه شده‌اند که در ارتباط با بهینه سازی سایت و تناسب زمینه شغلی دچار تردید می‌شوند. از مهم‌ترین تکنیک‌ها در خدمات سئو خارجی سایت می‌توان به استفاده از محتوای سایت در سایر صفحات وب سایت‌های تبلیغاتی یا استفاده از قابلیت اشتراک گذاری محتوا اشاره نمود. همچنین انتشار ریپورتاژ به عنوان پست مهمان و کامنت مارکتینگ در افزایش رتبه سایبت بسیار موثر است. در نظر داشته باشید که مفاهیم مرتبط با سئو خارجی و لینک سازی بسیار حساس و پیچیده هستند. مطالعه این مقاله و مشاهده ویدیوهای رایگان کمک می‌کند تا درک بهتری از مفاهیم سئو خارجی کسب کنید ولی برای اجرا و کسب نتیجه نیازمند تجربه و دانش تخصصی خواهید بود.

ابتدا با مفهوم سئو خارجی آشنا شده و در ادامه مهمترین تکنیک‌ها برای تقویت سایت از طریق Off-Page را معرفی می‌کنیم. در نهایت باید لینک سایت خود را در تصویر قرار داده و آن را در شبکه‌های اجتماعی خود منتشر کنید. ایکس سئو با بهترین قیمت و با کیفیت ترین خدمات به شما در فرآیند سئو سایتتان کمک خواهد کرد ، جای نگرانی نیست . وبیت یک سایت خدمات رسانی وبمستران و گرافیست ها است بصورتی که در این سایت آموزش ، توسعه و طراحی وب و گرافیک بصورت رایگان عرضه می شود. همچنین دارای فروشگاه محصولات حرفه ای است که بصورت کاملا فارسی و از 0 تا 100 توسط تیم ما طراحی و در فروشگاه جهت خرید وبمستران اضافه می شود. بهترین شرکت‌های سئو روش‌های تماس متعددی دارند تا هر زمانی که خواستید بتوانید با آن‌ها تماس بگیرید و روند کار را پیگیری کنید.

اکثر کاربران برای رفع نیازهای روزانه خود، بارها به موتور جستجوی گوگل مراجعه و پاسخ خود را در 3 یا 4 نتیجه اول دریافت خواهند کرد. با این تفاسیر بهترین تکنیک دعوت کاربران به صفحات سایت، این است که سایت خود را سئو کنیم تا گوگل در صفحه نتایج کاربران، رتبه بهتری به ما اختصاص دهد. از طرفی حضور صفحات عمومی و پرمخاطب اینستاگرام در نتایج جستجو را می‌توان یکی از اتفاقاتی دانست که اهمیت و ارتباط شبکه اجتماعی با سئو را نشان می‌دهد. لینک‌های دریافتی از فیسبوک و لینکدین و حضور محتوای ارائه شده در این سایت‌ها در نتایج جستجو نیز نمونه‌های دیگری از اهمیت شبکه‌های اجتماعی و تاثیر آنها بر سئو خارجی را نشان می‌دهد.

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

تماس با ما