خودارضایی متخصصان را ایجاد می کند

توصیه هایی وجود داشت که شلوارهای پسرانه را طوری بسازند که اندام تناسلی از طریق جیب قابل لمس نباشد، دانش آموزان مدرسه روی میزهای مخصوص بنشینند تا از روی هم زدن پاهایشان در کلاس جلوگیری شود و دختران از سوار شدن بر اسب و دوچرخه منع شوند. احساساتی که این فعالیت‌ها ایجاد می‌کنند بسیار شبیه به خودارضایی در نظر گرفته می‌شوند. تقریباً دو میلیارد نفر در سراسر جهان به ویروس هپاتیت B مبتلا شده اند. حداقل 530 میلیون نفر دیگر به تبخال تناسلی و 290 میلیون زن مبتلا به ویروس پاپیلومای انسانی هستند. از سال 2008، موارد سیفلیس 148 درصد افزایش یافته است، از 2874 به 7137، بیشتر در میان مردانی که با مردان رابطه جنسی دارند. بیش از 400000 عفونت مقاربتی در انگلستان در سال 2017 گزارش شد، تقریباً مشابه سال 2016، اما بیش از 20 درصد افزایش در موارد تایید شده سوزاک و سیفلیس مشاهده شد.

اولین درمان موثر برای یک بیماری مقاربتی، سالوارسان بود که یک درمان سیفلیس است. در MHBen-Aron, SJ Hucker, & CD Webster (Eds.), فواید ترک خود ارضايي بر چهره Clinical Criminology: ارزیابی و درمان رفتار مجرمانه (ص. جفری میلر اظهار داشت که هلن فیشر، مردیث اسمال و سارا بلافر هردی "ارگاسم کلیتورال را مشروع دانسته اند. انطباق به خودی خود، با پیامدهای عمده ای برای رفتار جنسی زنان و تکامل جنسی". برای اطلاعات بیشتر، به کتاب من Astrosex: چگونه بهترین رابطه جنسی را با توجه به علامت ستاره خود داشته باشیم مراجعه کنید. در سال 1812، بنجامین راش "Of the Morbid State of the Morbid State of the Morbid State of the Morbid State of the My State of the Morbid State of" را به خود اختصاص داده است. اشتهای جنسی» به عنوان فصل 18 کتاب او در مورد بیماری های ذهن.

یکی از حامیان این رویکردها دکتر نورا واتی، OBE، افسر بیماری های مقاربتی در گلاسکو از سال 1929 بود که ردیابی تماس و داوطلب شدن برای درمان را تشویق کرد، نه دیدگاه قضاوت آمیز غالب و تحقیقات خود را در مورد بهبود آموزش جنسی و مراقبت از زایمان منتشر کرد. شواهد کمی وجود دارد که مداخلات مبتنی بر مدرسه مانند برنامه های آموزش بهداشت جنسی و باروری در مورد انتخاب های پیشگیری از بارداری و کاندوم ها در بهبود سلامت جنسی و باروری نوجوانان موثر است. اندازه گیری آلت تناسلی متفاوت است، با مطالعاتی که بر خود اندازه گیری تکیه می کنند، میانگین اندازه قابل توجهی بالاتری را نسبت به اندازه گیری های انجام شده توسط متخصصان سلامت گزارش می دهند. یک گزینه برای درمان شرکای بیماران (موارد شاخص) با تشخیص کلامیدیا یا سوزاک، درمان با شریک تحویل بیمار است که عمل بالینی درمان شرکای جنسی موارد شاخص با ارائه نسخه‌ها یا داروهایی است که به بیمار منتقل می‌شود. شریک زندگی بدون اینکه ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی ابتدا شریک زندگی را معاینه کند.

آزمایش های تقویت اسید نوکلئیک روش توصیه شده برای تشخیص سوزاک و کلامیدیا است. ردیابی تماس همچنان یک اقدام مهم است، حتی زمانی که بیماری ها غیر قابل درمان هستند، زیرا به مهار عفونت کمک می کند. در دهه 1980، ابتدا تبخال تناسلی و سپس ایدز به عنوان بیماری های مقاربتی که با طب مدرن قابل درمان نبود در آگاهی عمومی ظاهر شد. قبل از اختراع داروهای مدرن، بیماری های مقاربتی به طور کلی غیر قابل درمان بودند و درمان به درمان علائم بیماری محدود می شد. با کشف آنتی‌بیوتیک‌ها، تعداد زیادی از بیماری‌های مقاربتی به راحتی قابل درمان شدند، و این، همراه با کمپین‌های مؤثر بهداشت عمومی علیه بیماری‌های مقاربتی، منجر به این تصور عمومی در دهه‌های 1960 و 1970 شد که دیگر یک تهدید جدی پزشکی محسوب نمی‌شوند.

گروه‌های سنی خاص، افرادی که در رفتارهای جنسی پرخطر شرکت می‌کنند، یا افرادی که شرایط سلامت خاصی دارند ممکن است نیاز به غربالگری داشته باشند. زمان های مناسب برای غربالگری در معاینات منظم لگن و ارزیابی های قبل از بارداری است. اما من سایت های آنلاینی را می بینم که می گویند "اشتباه" و "کثیف" است. من واقعاً می خواهم بفهمم طبیعی است یا عجیب. در واقع، بسیاری از نوجوانان این کار را انجام می دهند و لذت بردن از آن شما را عجیب و غریب نمی کند. آدم‌های الاغی هستند و آن را دوست دارند، دیگران واقعاً به تنهایی وارد آن نمی‌شوند. درمان همیشه داوطلبانه نبود: در نیمه دوم قرن نوزدهم، قوانین بیماری‌های واگیر برای دستگیری روسپی‌های مشکوک استفاده می‌شد.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از فواید ترک خود ارضايي بر چهره دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

تماس با ما