داغترین بازارهای اجاره ایالات متحده

اجاره نشینان در بهار امسال بازار مسکن را در گوشه و کنار کشور هجوم آورده اند. اما کدام گوشه ها بیشترین فعالیت را دارند؟ آنهایی که زندگی در آنها مقرون به صرفه تر است و مشاغل فراوان.

یک مطالعه جدید توسط RentCafe، محبوبیت 150 بازار بزرگ ایالات متحده را با ردیابی چهار معیار در هر یک رتبه بندی کرد: در دسترس بودن آپارتمان ها، بازدیدهای فهرست، فهرست های ذخیره شده به عنوان موارد دلخواه، و جستجوهای شخصی ذخیره شده ذخیره شده. میلیون‌ها تعامل تجزیه و تحلیل شد و فعالیت‌های مارس امسال با مارس 2022 مقایسه شد تا هر بازار اجاره به‌عنوان کم و بیش فعال رتبه‌بندی شود.

آتلانتا در صدر قرار گرفت، با فهرست‌هایی که در آنجا بیشترین مشارکت کاربر را در بین هر بازاری در ماه مارس مشاهده کردند. کانزاس سیتی در رده دوم و پس از آن آلبوکرکی قرار گرفت. بر اساس این گزارش، اگرچه این بازارها در سراسر کشور پراکنده هستند، ویژگی های مهم مشترکی دارند – آنها نسبتاً ارزان هستند و اقتصاد سالمی دارند. بعد از آن دیترویت بود که در میان بازارهای غرب میانه تنها پس از شهر کانزاس قرار داشت. فهرست‌های ذخیره‌شده به‌عنوان موارد دلخواه در Motor City بیش از 400 درصد در طول یک سال رشد کردند و جستجوهای ذخیره‌شده تا 150 درصد رشد کردند – نشانه‌هایی از احیای آن.

منهتن – با کاهش 17 درصدی در لیست های موجود و جهش 31 درصدی در جستجوهای شخصی سازی شده ذخیره شده از ماه مارس گذشته – در رتبه پنجم قرار گرفت و در منطقه شمال شرق در صدر قرار گرفت. (مثل سایر مناطق شهر نیویورک، به عنوان یک بازار انفرادی گنجانده شد. در سطح ملی، برانکس در رتبه پانزدهم، کوئینز در رتبه 53 و بروکلین در رتبه 66 قرار گرفتند. استیتن آیلند در رتبه بندی قرار نگرفت.)

فلوریدا شایسته ذکر است. ایالت سان شاین خریداران و مستاجرانی را که مشتاق هوای گرم و مالیات کم هستند به سوی خود جذب کرده است. اورلاندو در رتبه 10 برتر قرار گرفت، در حالی که فورت لادردیل، یک گزینه مقرون به صرفه در مجاورت میامی، در رده بیست و پنجم قرار گرفت. املاکی که در هر دو بازار اورلاندو و فورت لادردیل به‌عنوان موارد دلخواه مشخص شده‌اند، در طول یک سال بیش از 150 درصد افزایش یافته‌اند.

نمودار این هفته نتایج برتر را در هر یک از چهار منطقه جغرافیایی ایالات متحده نشان می دهد.

برای به روز رسانی ایمیل هفتگی در مورد اخبار املاک و مستغلات مسکونی، اینجا ثبت نام کنید.

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

تماس با ما