در اینجا یک ویدیوی 2 دقیقه ای وجود دارد که باعث می شود در مورد تکنیک کمپ ترک اعتیاد خود تجدید نظر کنید

بعد از مدرسه ابتدایی (Pieter Oosterleeschool) و اتمام Gymnasium-β (Hervormd Lyceum Zuid) – نام مدارس را در اینجا برای بازدیدکنندگان هلندی این سایت ذکر می کنم که در جستجوی همکلاسی / مدرسه قبلی هستند (klas/schoolgenoten) – من صرف کردم یک دوره کوتاه و کسل کننده در تحصیل در رشته مهندسی برق در Technische Hogeschool Eindhoven (دانشگاه فناوری آیندهوون)، اما متوجه شدم که آیندهوون مکانی بسیار خسته کننده بود و اینکه صرفاً مطالعه روش من برای "انجام کاری در زندگی" نبود و به شدت با هم برخورد کردم. با تمایل من به آزمایش و نگرش خودم به انجام کار. طبق مطالعه ای که روی کودکان مدرسه ای و کافئین انجام شد، مصرف مقادیر زیاد کافئین با اضطراب، افسردگی و استرس مرتبط است. زمانی که مقدار زیادی کافئین مصرفی را بردارید، بدن شما به حالت عادی باز می گردد. برای اکثر مردم، حتی با رفتارهای کوتاه از اعتیاد، تغییرات بزرگ زمان بر است. اگر بوقلمون سرد را ترک کنید، تغییراتی که بدن شما ایجاد کرده است در نهایت طی چند هفته تا یک ماه برعکس خواهد شد. همه چیز برای من جایز است، اما هیچ چیز بر من مسلط نخواهد شد.» این بیانیه که «چیزی بر من مسلط نخواهد شد» به عنوان شاهدی است که اعتیادهایی مانند سیگار کشیدن از دیدگاه مسیحی گناه است.

به‌علاوه، با روش من، می‌توانید به کشیدن علف هرز (فعلا) ادامه دهید، زیرا ما با هم کار می‌کنیم تا نحوه تفکر شما در مورد علف‌های هرز و نحوه برداشت شما از سنگسار شدن را تغییر دهیم. به علاوه، دانه‌های قهوه می‌توانند فواید خارق‌العاده‌ای مانند کاهش خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی و آلزایمر داشته باشند. هنگامی که به اعتیاد به عنوان یک بیماری مزمن و نه حاد برخورد می کنید، درمان می تواند برای درازمدت موثر باشد. بنابراین می توانید با ذهن قوی تر راه اندازی مجدد کنید و از تکرار اشتباهات قبلی جلوگیری کنید. وقتی دوباره قهوه می نوشید این را در نظر داشته باشید. همچنین می‌توانید ردیاب زمان Toggl Track را امتحان کنید تا به شناسایی ساعات اوج کاری شما کمک کند و زمانی که احساس بی‌ثمری می‌کنید، شما را در مسیر خود نگه دارد. اینها تنها دو بدبختی بزرگ هستند، اما دن همچنین توسط زنبورها تعقیب شده است، زمانی که مجبور به "رفتن" شده بود در یک تریلر به دام افتاده است و توسط یک گروه معترض برای نگه داشتن ساندویچ های مترو در شهرش زیر گرفته شده است! به موازات دوره ترک دارو، علائم ارزیابی شده توسط ProWS به عنوان شدیدترین علائم بین دو تا پنج روز اول در طول تلاش برای پرهیز گزارش شد.

این به علاوه این واقعیت که اکثر مصرف کنندگان دخانیات معمولاً سیگار بیشتری در روز نسبت به همتایان مصرف کننده ماری جوانا می کشند، به این معنی است که در طول یک روز بیشتر مصرف کنندگان دخانیات نسبت به افرادی که به طور انحصاری ماری جوانا مصرف می کنند، دود بیشتری وارد ریه های خود می کنند. قبل از اینکه قهوه را برای همیشه کنار بگذارم، سعی کردم هر شش ماه یک هفته از آن استفاده کنم. اکثر مردم سعی می کنند اعتیاد خود را با منع خود از انجام آن ترک کنند. پس از چند تلاش ناموفق، 7 ماه پیش سیگار را ترک کردم و این تغییر در طرز تفکر، تفاوت را برای من ایجاد کرد. به عنوان مثال، برای چندین دهه، سربازان برای مقابله با استرس دوران جنگ، سیگار کشیدن را در میدان جنگ آغاز کرده اند. به تقویم خود نگاه کنید و زمانی را انتخاب کنید که ضرب الاجل فوری ندارید یا هفته شلوغی ندارید.

اما اگر از ابتدا خوب به نظر نمی رسد، ممکن است ارزش وقت و سرمایه گذاری شما را برای چیزی داشته باشد که از ابتدا عالی به نظر برسد. بنابراین، دیدگاه دقیق تر و گسترده تر از بهبودی چگونه به نظر می رسد؟ یک مقام ارشد بهداشتی گفت: پس از برگزاری کمپ 15 روزه ترک اعتیاد توسط اداره بهداشت و نیروی انتظامی در ماه جون امسال، بیش از 4700 معتاد متجاهر از مراکز ترک اعتیاد دولتی در این منطقه بازدید کردند. وب سایت رسمی را باز کنید و نرم افزار را دانلود کنید. راهنمای عمل بالینی رسمی انجمن قفسه سینه آمریکا. اگر شنیده اید که شخصی خود را با گفتن این جمله که "من فردی هستم در حال بهبودی طولانی مدت هستم و برای من این به معنای پرهیز است" معرفی می کند، این ایده را در عمل دیده اید. توسعه دهندگان این اپلیکیشن ادعا می کنند که استفاده از Quit with Bella مانند صحبت کردن با یک شخص واقعی است. راکتورهای مینیاتوری منبع نوترونی (MNSRs) منشأ چینی از استفاده از اورانیوم با غنای بالا تا استفاده از سوخت اورانیوم با غنای پایین (که مستقیماً در سلاح‌ها قابل استفاده نیست و در نتیجه راکتورها را در برابر تکثیر مقاوم‌تر می‌کند). بیش از یک خانواده با من تماس گرفته‌اند که یکی از عزیزانشان را به دلیل مصرف بیش از حد دارو از دست داده‌اند، زیرا بر اساس این دیدگاه، بستگانشان دارو را رد کرده یا زودتر از موعد به پایان رسانده‌اند.

در حالی که بیمارانی که متادون یا بوپرنورفین مصرف می کنند از نظر جسمی به دارو وابسته هستند تا از ترک اعتیاد خودداری کنند، آنها دیگر معیارهای اعتیاد را ندارند. در واقع، تحقیقات نشان می‌دهد که اکثر افرادی که معیارهای تشخیصی کامل برای اعتیاد به الکل یا سایر مواد مخدر را دارند، بدون هیچ گونه درمان یا گروه‌های خودیاری بهبود می‌یابند – و بسیاری از آنها این کار را نه با ترک کامل، بلکه با تعدیل کردن مصرف خود انجام می‌دهند. طولانی تر با بهره وری یا روابط آنها تداخل می کند. مرکز توانبخشی الکل و مواد مخدر ما در بمبئی تلاش می کند تا بهترین درمان ها را برای اعتیاد به الکل و مواد مخدر در بمبئی ارائه دهد. همچنین، ممکن است بخواهید با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود در مورد بهترین روش ترک سیگار صحبت کنید.

Vediclyf No Addiction Nasha Mukti را می توان مخفیانه در غذا نیز مخلوط کرد، همین اثرات را می دهد. متادون و بوپرنورفین بر روی همان اهدافی که در مغز هروئین و مورفین دارند، علائم ترک را سرکوب کرده و هوس را کاهش می دهند. اگرچه بهره‌وری من پس از ترک قهوه افزایش یافته است، اما من به کافئین نیز معتاد بودم، به این معنی که برای جلوگیری از علائم ترک، قهوه می‌نوشیدم. به عنوان فردی که به کافئین معتاد بود، بیش از حد آستانه خود نوشیدنی می‌نوشیدم و از آن رنج می‌بردم. از سال 1988 تا 2001، من به طور مداوم از مواد مخدر غیر از کافئین، از جمله الکل پرهیز کردم. رویکرد CRA کاهش آسیب نامیده می‌شود و بهبود را ایجاد "هر گونه تغییر مثبت" تعریف می‌کند. این بدان معنی است که هر چیزی از شروع استفاده از سوزن های تمیز گرفته تا پرهیز کامل از آن به حساب می آید.

البته، برای افرادی که غرق در بهبودی سنتی مبتنی بر پرهیز هستند، تعریف CRA "هر گونه تغییر مثبت" می تواند چالش برانگیز باشد. یا، اگر کسی از نوشیدن یک بطری اسکاچ در روز به نوشیدن روزانه یک لیوان شراب- یا از نوشیدن روزانه به پرخوری فقط در آخر هفته ها برود، اینها نیز تغییرات مثبتی هستند، نه فقط «اعتیاد فعال». در اینجا، بازیابی یک فرآیند است، نه یک رویداد. انجام این کار یک تغییر مثبت است زیرا به طور چشمگیری خطر مرگ را کاهش می دهد، حتی برای کسانی که به مصرف مواد دیگر ادامه می دهند. اگر در حال خواندن این مطلب هستید و به این فکر می کنید که "زمستان است و من تقریباً هیچ آفتابی نمی گیرم"، 20 دقیقه استراحت کنید تا حرکات کششی انجام دهید، با کسی تلفنی صحبت کنید یا در اطراف دفتر برقصید. اگر جسارت دارید، یک آزمایش انجام دهید و قهوه را به مدت دو هفته کنار بگذارید.

جلسات به شما نکات مفید بی‌شماری برای غلبه بر ولع می‌دهند، حس با هم بودن را به شما می‌دهند و به شما گروهی از افراد را می‌دهند که باید در برابر آن‌ها پاسخگو باشید. به بدن خود استراحت دهید، از نکاتی که در بالا ذکر کردم استفاده کنید و ببینید چه احساسی دارید. در 30 روز گذشته، چند بار مصرف مواد باعث کاهش یا ترک فعالیت شما شده است؟ آیا می توانید چند ماه دیگر دوباره آن را رها کنید؟ بقیه قهوه ام را سر میز گذاشتم و چهار ماه است که یک فنجان نخوردم. شاید فردا نصف فنجان کمتر بنوشید و روز بعد نصف فنجان دیگر کمتر بنوشید و به همین ترتیب. علاوه بر این، علیرغم این واقعیت که تنها درمانی که ثابت شده است میزان مرگ و میر ناشی از اعتیاد به مواد افیونی را تا 50 درصد یا بیشتر کاهش می دهد، استفاده طولانی مدت از متادون یا بوپرنورفین است، تنها حدود یک سوم برنامه های اقامتی حتی اجازه این داروهای مؤثر را می دهند. و حدود نیمی از مراکز سرپایی از آنها معمولاً کوتاه مدت استفاده می کنند. با وجود آن، آنها همچنان علاقه مند به فیلمبرداری از تولد نوزادشان بودند. پس از آن، من هنوز هوس مواد مخدر و الکل را می کردم.

این مشاوران برای کمک به فرد در حال بهبودی از اعتیاد به الکل برای غلبه بر چالش های ترک الکل، توصیه هایی ارائه می دهند و راه حل هایی ارائه می دهند. اگر فردی وابستگی شدید به الکل دارد، نباید الکل را ترک کند. ما در شب فارغ‌التحصیلی پسرمان با افراد زیادی آشنا شدیم و نمی‌توانیم نام همه آنها را به خاطر بسپاریم، اما می‌خواهیم از هر فردی که زمان و تلاش خود را برای ایجاد تغییر در زندگی پسرمان صرف کرد، تشکر کنیم. می‌توانید هر تعداد اعتیاد را که می‌خواهید، ردیابی زمان اضافه کنید. حالا می توانم روزی سه یا چهار ساعت بدون احساس خستگی و اضطراب بنویسم. به چگونگی تولید بیش از حد آدنوزین زمانی که کافئین نقش آن را مسدود می کند، برگردیم – به راحتی می توان بدون اینکه متوجه شود از یک فنجان قهوه به دو تا سه فنجان قهوه منتقل شد. ممکن است بدون اینکه متوجه شوید تن ها کافئین مصرف می کنید! بنابراین چگونه می دانید چقدر کافئین می توانید مصرف کنید؟ تحقیقات نشان می دهد که داشتن چنین دیدگاه دوتایی از بهبودی در واقع می تواند عود را خطرناک تر کند. این مطالعه نشان می‌دهد که چگونه بدن شما می‌تواند مقادیر طبیعی کافئین را تثبیت کند – با این هشدار که آنچه "طبیعی" است برای همه متفاوت است.

این فشاری مرگبار برای توقف داروها ایجاد می کند. اگر مصرف آن را قطع کنید، ممکن است علائم ترک را تجربه کنید. بنابراین من طناب نجاتی که پرتاب شده بودم را گرفتم و در برنامه سنتی توانبخشی 12 مرحله‌ای که توسط بیمارستان توصیه شده بود شرکت کردم و در آنجا ترک کردم. بیمارستان هزینه اسمی روپیه می گیرد. به آندوین تاج داده شد تا نظم در پادشاهی استورم ویند حفظ شود. نالوکسان (همچنین به عنوان نارکان شناخته می شود) یک پادزهر خالص برای مواد افیونی است: میل به تنفس را در قربانیان اوردوز باز می گرداند، اما باید به سرعت تجویز شود تا موثر باشد.

با توجه به راهنمای تشخیصی روانپزشکی و موسسه ملی سوء مصرف مواد، اعتیاد باید علیرغم پیامدهای منفی شامل رفتارهای اجباری باشد – صرفاً نیاز به چیزی برای عملکرد نیست. با وجود این واقعیت که سیگار کشیدن در ایمان مسیحی گناه است، شواهد نشان می دهد که برخی از مسیحیان سیگار می کشند. در حالی که هنگام ترک سیگار، ایمان می تواند متحد ارزشمندی باشد، اما باید تاکید کرد که افراد غیر مذهبی می توانند با موفقیت سیگار را ترک کنند و می کنند. همه چیز در مورد شخصیت است، همانطور که از طریق صدای خردمندانه و دلسوز (اما به شدت زیرکانه) راوی دانای کل است. یادگیری هر مهارت جدیدی بدون آزمون و خطا دشوار است، و این شامل توسعه مهارت های مقابله ای برای مدیریت یا پایان دادن به مصرف مواد می شود. هم برای افراد الکلی و هم برای مصرف کنندگان مواد، بزرگترین چالش ترک، مقابله با علائم ترک و هوس تقریبا غیرممکن است. کل جامعه، از جمله کارکنان درمان و کسانی که در حال بهبود هستند، به عنوان عوامل کلیدی تغییر عمل می کنند و بر نگرش ها، درک و رفتارهای مرتبط با مصرف مواد مخدر تأثیر می گذارند.

مطمئن شوید که کارکنان را در مورد نیازهای تغذیه ای ویژه ای که ممکن است داشته باشد مطلع کنید. مطالعات نشان داده اند که ممکن است چندین بار طول بکشد تا فردی بتواند این عادت را ترک کند. می‌توانید ملاتونین مصرف کنید یا یک چای در زمان خواب‌آلود بنوشید تا به بدن‌تان در تنظیم کمک کنید. هیچ "یک راه واقعی" برای پایان دادن به اعتیاد وجود ندارد – و این ایده که "یک اندازه مناسب همه است" می تواند مضر و حتی در برخی موارد کشنده باشد. و نصیحت را به عنوان توهین شخصی تلقی نکنید. نکته درست و معتبری که این مقاله به آن اشاره می کند این است که تغییر رفتار یک بازی ذهنی است که شما با ذهن خود انجام می دهید، نه فیزیکی، و "قدرت اراده" و "انضباط" این کار را انجام نمی دهد. قبل از اینکه کاملاً خود را در مورد اهداف خود متقاعد کنید، کار نکنید. و اگر به این فکر می کنید که "این عالی به نظر می رسد، اما هیچ راهی وجود ندارد که قهوه را برای همیشه ترک کنم"، همیشه می توانید یک یا دو هفته استراحت کنید تا بدن خود را بهبود بخشد.

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

تماس با ما