در جورجیا، آیا یک برد فوتبال می تواند به پیروزی واکر نیز کمک کند؟

کمپین انتخاباتی هرشل واکر در سنا امسال با چندین باد پشت سر برای آن کار کرده است: عدم محبوبیت رئیس جمهور بایدن و تورم ثابت در صدر فهرست قرار دارند.

و جورجیا بولداگ نیز به هدف او صدمه نمی زند. حتی تحلیلگران سیاسی جدی اذعان دارند که فصل قدرتمند بولداگ – آنها تاکنون در SEC قدرتمند شکست نخورده اند – ممکن است به آقای بولداگ کمک کند. واکر در رقابت سنا خود با سناتور رافائل وارنوک، با ایجاد روحیه و برانگیختن نوستالژی درست به موقع برای مشهورترین بولداگ که تا به حال درخواست رأی کرده است.

این ارتباط در روز شنبه غیرقابل انکار بود، زمانی که آقای. واکر در روز بزرگترین بازی فوتبال کالج سال که جورجیا دانشگاه تنسی را با نتیجه 27 بر 13 شکست داد، بزرگترین ستاره بدون لباس بود.

تامی میچل به یاد می‌آورد که حدود 10 سال سن داشت وقتی او را دید. واکر که در آن زمان یک جوان قدرتمند در حال دویدن بود، دانشگاه جورجیا بولداگ را به یک قهرمانی ملی در سال 1981 هدایت کرد.

روز شنبه، او در تظاهراتی که بیش از 100 طرفدار جمهوری‌خواه جورجیا و واکر برگزار می‌کردند، هم فوتبال و هم سیاست را در سر داشت. نامزدی واکر برای مجلس سنا

او گفت: «این خیلی سورئال است. من هرگز به عنوان یک دختر کوچک فکر نمی کردم که سال ها بعد این اتفاق بیفتد یا او حتی برای سنا نامزد شود.» خانم. میچل کنار همسرش در صف ایستاده بود تا با او ملاقات کند و عکس بگیرد. واکر. او روی پیروزی تیمش و جمهوری‌خواهان در روز سه‌شنبه حساب می‌کرد و گفت که اولی می‌تواند به دومی کمک کند.

او گفت: “فکر می کنم این یک نشانه است.”

مردم نشانه هایی را هرجا که می خواهند می بینند، اما در این شنبه بخارات سیاسی و همچنین فوتبال از آتن سرچشمه می گیرد. و اگر می‌توان گفت که کنترل سنا و یکی از بزرگترین جوایز میان دوره‌ای می‌توانست به این بستگی داشته باشد که آیا آقای. تیم واکر دوباره پیروز شد، برخی شاهد نوعی همگرایی در بازی فوتبال و مسابقه آماری مساوی بین آقای. واکر و آقای. وارناک.

نیل مالهوترا، استاد اقتصاد سیاسی در دانشگاه استنفورد، که پیوندهای ورزش و سیاست را مورد مطالعه قرار داده است، فکر نمی کرد که نتیجه بازی روز شنبه فوتبال برای رای دهندگان بیشتر از تورم و جنایت باشد.

اما، او گفت، “موارد احساسی” می تواند در چنین مسابقه فشرده معنی دار باشد.

او گفت: “به نظر می رسد که کل نامزدی او به طور خاص مبتنی بر این واقعیت است که او یک ستاره فوتبال است.”

آقای. به گفته دستیاران کمپین انتخاباتی وی، واکر، که کمپین او مجبور شده است چندین تصادف را که ربطی به فوتبال نداشت، بررسی کند، در بازی فوتبال روز شنبه شرکت نکرد. اما او فوتبال – و میراث خود در این ورزش – بخش بزرگی از پیام خود را در بیخ و بن قرار داده است. از اولین رویدادهای او، بسیاری از شرکت کنندگان محافظه کاران سرسخت یا طرفداران دانشگاه جورجیا بودند که به یاد دارند چه زمانی او تیم را به پیروزی رساند. سخنرانی‌های بی‌خرج او ترکیبی از نکات سیاسی و تشبیه‌های ورزشی است.

و در راهپیمایی شنبه خود، در ورزش چوگان دانشگاه جورجیا، آقای. واکر قبل از اینکه به سخنی علیه آقای دکتر بپردازد، سخنان بیخ و بن خود را با تکان دادن سر به دانشگاه خود باز کرد. وارناک – و پیش‌بینی خودش.

“درست مانند داگ ها که قرار است امروز برنده شوند، این چیزی است که در روز سه شنبه اتفاق می افتد.” واکر به تشویق گفت.

ازدحام جمعیت در راهپیمایی روز شنبه کمتر از تجمع آقایان بود. رویدادهای قبلی واکر کمتر از نیم مایل دورتر، برنامه گیم دی کالج ESPN میزبان پخش زنده ای بود که صدها طرفدار را به خود جلب کرد.

دیوید هنکوک، یکی از طرفداران ۷۰ ساله جورجیا، گفت که به دو دلیل در آتن حضور داشته است: «دیدن امیدواری داگ ها بر تنسی و دیدن سخنرانی هرشل واکر».

آقای. هنکاک گفت که قصد دارد روز سه شنبه از کل بلیت جمهوری خواهان حمایت کند. او نگرانی هایی را که در مورد آقای. عدم تجربه سیاسی واکر در صورت پیروزی می تواند برای او مضر باشد. در عوض، او به کلماتی از تبلیغاتی اشاره کرد که وینس دولی، مربی سابق فوتبال دانشگاه جورجیا، برای آقای. واکر قبل از مرگش در اواخر اکتبر، بر رویکرد بازیکن سابقش به دو و میدانی تاکید کرد.

آقای “او رانده است.” هنکاک گفت. «اگر زمین بخورد، بلند می شود و جلو می رود. این کاری است که او در این زندگی انجام داده است.”

آقای. وارنوک از بهترین چیزها استفاده کرد. به یک نام برای آقای وارناک در طول بازی منتشر شدسه دانش آموخته گرجستان احترام خود را برای آقای. دستاوردهای واکر به عنوان یک ستاره فوتبال کالج، اما گفت که این همان جایی بود که متوقف شد. یکی پیراهن پوشیده بود با آقای. شماره واکر 34، و دیگری یک فوتبال با امضای او به نمایش گذاشت.

مردی با نام کلی برایانت، فارغ‌التحصیل سال ۱۹۶۷ جورجیا، با اشاره به بریده‌های روزنامه‌ای از او گفت: «من همیشه فکر می‌کردم هرشل واکر در آنجا عالی به نظر می‌رسید. واکر روی دیوار خانه اش.

یکی دیگر از فارغ التحصیلان با اشاره به پیراهن او گفت: “فکر می کنم او اینجا خوب به نظر می رسد.”

نفر سوم در حالی که کنار توپ فوتبال و یک کپی از Sports Illustrated با Mr. واکر روی جلد.

اما هرشل واکر در سنای آمریکا؟ هر سه با هم به صورت انتقادی پرسیدند.

نیل ویگدور در تهیه گزارش مشارکت داشت.

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

کاناداDigital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبردانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorial
تماس با ما