ده ایده برای خودارضایی

در طول تاریخ، این مفهوم که خودارضایی گناه است و باعث آسیب جسمی یا روحی می شود رایج بود. این کمون ها به دلیل رکود بزرگ از بین رفتند و متعاقباً توسط دولت کمونیستی به دلیل اینکه یادگار چین فئودالی بودند، دلسرد شدند. روبنس همچنین در مجموعه ای از پروژه های شبکه کارتون مانند فیلم تلویزیونی Re-Animated در سال 2006، مجموعه کارتونی انیمیشن Chowder، Tom Goes to the Mayor، و Tim and Eric Awesome Show, فواید ترک خود ارضايي بر چهره Great Job، بخش های کوچکی برای دوبله یا ساختن قطعات کوتاه داشته است. در دوره ای از دوران امپراتوری، ماتریکس به کلمه رایج برای "رحم" تبدیل شد، به ویژه در نویسندگان زنان در اواخر دوران باستان، که همچنین از واژگان تخصصی برای بخش هایی از اندام های تولید مثل استفاده می کنند. قدرت شهوانی سینه کاملاً نادیده گرفته نشد: در مقایسه رابطه جنسی با زن با رابطه جنسی با پسر، یک رمان یونانی مربوط به دوران امپراتوری روم اشاره می کند که "سینه او وقتی نوازش می شود لذت خاص خود را می دهد".

معنای مذهبی ممکن است زیربنای داستان این باشد که چگونه پرو به پدر سالخورده‌اش شیر داد، زمانی که او به زندان افتاد و با گرسنگی به مرگ محکوم شد (نگاه کنید به خیریه رومی). آزادیخواه همجنسگرای جدید با گسترش فرآیند روانشناختی-شخصی در زندگی عمومی به «بیرون آمدن» معنای سیاسی داد. اینها عبارتند از Zelda از بسیاری از عشق های Dobie Gillis، خانم هاتاوی از Beverly Hillbillies و جو از The Facts of Life. تور جهانی، با یک بخش ساز اضافی اضافه شده در پایان که تنها به طور خلاصه در پایان تک آهنگ شنیده شد. و می تواند بسیار تنها باشد — ممکن است فقط چند ده نفر در کل جهان وجود داشته باشند که همین وضعیت را داشته باشند.

زنانی که در این تصویر به تصویر کشیده می‌شوند ممکن است روسپی باشند، اما تشخیص اینکه چرا یک هنرمند در یک سناریوی معین تصمیم می‌گیرد سینه‌های پوشیده یا آشکار را به تصویر بکشد، دشوار است. سینه‌هایی که با چنین شدتی در معرض دید قرار می‌گیرند، قدرت آپوتروپایی دارند. اگرچه هنر تولید شده توسط رومیان ممکن است تقلید کند یا مستقیماً از قراردادهای یونانی استفاده کند، در طول دوره کلاسیک هنر یونانی، تصاویر زنانی که پرستاری می‌کردند حیوانی یا وحشیانه تلقی می‌شد. در مقابل، سنت ایتالیک همزیستی بر سینه به عنوان کانون رابطه مادر و کودک و به عنوان منبع قدرت زنانه تأکید داشت.

از آنجایی که رومی‌ها فکر می‌کردند که یک عمل جنسی مستلزم یک شریک فعال یا مسلط است که «فالیک» باشد (به «جنسیت فالیک» در بالا مراجعه کنید)، نویسندگان مرد تصور می‌کردند که در رابطه جنسی لزبین، یکی از زنان از دیلدو یا کلیتوریس فوق‌العاده بزرگ برای نفوذ استفاده می‌کند. و اینکه او کسی باشد که لذت را تجربه می کند. در دوران امپراتوری روم، که بسیاری از نویسندگان رومی آن را منحط‌تر از دوره جمهوری‌خواهان می‌دانستند، منابع برای روابط همجنس‌گرایان در میان زنان فراوان‌تر است، به شکل طلسم‌های عاشقانه، نوشته‌های پزشکی، متون در مورد طالع بینی و تعبیر خواب. و منابع دیگر

در دوران امپراتوری، ولو به طور جمعی یا مبهم می‌تواند به معنای «ارگان‌های تناسلی زنانه» باشد یا گاهی به تنهایی به واژن اشاره دارد. تصویرهای امپراتوری از زنانی که پسران را لواط می‌کنند، مانند مردان می‌نوشند و می‌خورند، و در رژیم‌های فیزیکی شدید شرکت می‌کنند، ممکن است منعکس‌کننده اضطراب‌های فرهنگی درباره استقلال فزاینده زنان رومی باشد. با این حال، حتی در صریح ترین نقاشی های رومی از نظر جنسی، سینه ها گاهی توسط استروفیوم (بند سینه) پوشیده می شوند. از آنجایی که همه نوزادان در دوران باستان از شیر مادر تغذیه می‌کردند، سینه در درجه اول به عنوان نمادی از پرورش و مادری در نظر گرفته می‌شد. برخی از محققان تلاش کرده‌اند تا «رمدی» بیابند که در آن آشکار کردن سینه راست دارای اهمیت اروتیک است، در حالی که سینه چپ به معنای پرورش است. در ادبیات یونانی و لاتین، مادران اسطوره‌ای گاهی سینه‌های خود را در لحظات فشار عاطفی شدید آشکار می‌کنند تا بخواهند به نقش پرورشی خود احترام گذاشته شود.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت فواید ترک خود ارضايي بر چهره.

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما