دولت بریتانیا برنامه ریزی به روز رسانی در دستور کار مالیات و هزینه های خود را دارد

اما این بهبود متوقف شده است. در روز دوشنبه، در بحبوحه تردیدها مبنی بر اینکه برنامه دولت طبق وعده داده شده اقتصاد را گسترش می دهد و در عوض کاهش بزرگ هزینه های عمومی ضروری است، پوند حدود 1.10 دلار معامله شد.

موسسه اعتبارسنجی فیچ روز دوشنبه اعلام کرد که انتظار دارد اقتصاد بریتانیا در سال آینده پس از “نوسانات شدید” در بازارهای مالی بریتانیا و چشم انداز نرخ های بهره “به شدت بالاتر”، 1 درصد کاهش یابد. ماه گذشته، کاهش 0.2 درصدی را برای سال آینده پیش بینی کرد.

تحلیلگران آژانس رتبه‌بندی نوشتند: «افزایش هزینه‌های تأمین مالی، شرایط سخت‌تر تأمین مالی، از جمله برای وام‌گیرندگان وام مسکن، و افزایش عدم اطمینان، بر تأثیر سیاست‌های مالی ضعیف‌تر در سال آینده غلبه خواهد کرد». آنها انتظار دارند که اقتصاد بریتانیا در این سه ماهه وارد رکود شود. این آژانس قبلاً چشم انداز رتبه بندی خود را برای بریتانیا به منفی تغییر داده است.

این تنها یکی از بسیاری از سرزنش‌های برنامه‌های دولت بود. به عنوان مثال، صندوق بین المللی پول دولت را تشویق کرد که کاهش مالیات ها را دوباره ارزیابی کند، که به گفته او نابرابری را افزایش می دهد.

غرفه خانم تراس که به دنبال معکوس کردن سال‌ها رشد کند و بهره‌وری ضعیف است، به وضوح نشان داده است که می‌خواهد اقتصاد را متفاوت از پیشینیان خود اداره کند. یکی از تصمیمات اولیه اخراج تام اسکالر، کارمند ارشد دولت در وزارت خزانه داری بود، اقدامی که برخی از تحلیلگران را به هم ریخت. روز دوشنبه، دولت جانشین خود، جیمز بولر را معرفی کرد که از وزارت تجارت بین‌الملل منتقل می‌شود اما پیش از این دو دهه را در خزانه داری سپری کرده است.

حتی با وجود اقدامات آشتی‌جویانه دولت، نشانه‌هایی از پریشانی در بازارهای مالی مشاهده می‌شود. روز دوشنبه، بانک انگلستان اعلام کرد که مداخله خود را در بازار اوراق قرضه گسترش خواهد داد. این بانک در یک برنامه خرید اوراق قرضه که برای حمایت تنظیم شده است، اندازه حراج های روزانه را افزایش می دهد. صندوق های بازنشستگی، پس از ناآرامی در این بازار، ثبات مالی بریتانیا را تهدید کرد.

طی هشت روز معاملاتی گذشته، این بانک در مجموع تنها حدود 5 میلیارد پوند اوراق قرضه دولتی با تاریخ بلندمدت خریداری کرد، علیرغم تعیین محدودیت 5 میلیارد پوندی در روز. در شرایطی که بازارها متعجب هستند که با پایان عملیات خرید اوراق در روز جمعه چه اتفاقی خواهد افتاد، بانک مرکزی اعلام کرد که حمایت خود را افزایش خواهد داد. علاوه بر افزایش اندازه مزایده، یک تسهیلات وثیقه جدید برای تلاش برای کاهش مشکلات نقدینگی که صندوق های بازنشستگی با آن مواجه هستند راه اندازی خواهد کرد. این تسهیلات پس از این هفته ادامه خواهد داشت.

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

کاناداDigital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبردانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorial
تماس با ما