دو هفته با شهر فاصله دارد

کد خبر : 1922331 |
01 اردیبهشت 1402 ساعت 10:12 |
5.5 هزار بازدید |

2
نقطه نظر

بازیکن اتریشی رئال مادرید به دلیل مصدومیت عضلانی دو هفته از میادین دور خواهد بود.

دو هفته با شهر فاصله دارد

به گزارش “ورزش سه”، داوید آلابا، مدافع رئال مادرید به دلیل مصدومیت تا دو هفته آینده نمی تواند تیمش را همراهی کند.

این مدافع 30 ساله پس از مصدومیت در دیدار چلسی و رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا زمین را ترک کرد و آنتونیو رودیگر جای او را گرفت. پس از تیم پزشکی رئال مشخص شد که وی پارگی کوچکی در ناحیه عضلانی پای راست دارد که حدود دو هفته او را از میادین دور می کند.

او در نیمه اول بازی مقابل چلسی پس از مصدومیت از ناحیه همسترینگ درخواست تعویض کرد و شاید اگر او تعویض می شد اسپانیا به فینال جام می رسید. او در حال حاضر باید روی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل منچسترسیتی تمرکز کند.

مصدومیت های متوالی مدافع اتریشی باعث نظارت واقعی شده است. او پیش از این دو بار در سال 2023 مجروح شده بود. اولین مصدومیت آلابا در بازی رئال مادرید و ویارئال در لالیگا رخ داد و باعث شد تا او 27 روز از میادین دور باشد و جامعه را از دست داد.

1854803

دومین مصدومیت مدافع اتریشی پارگی همسترینگ در دیدار مقابل لیورپول در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بود که باعث شد 34 روز از میادین دور باشد. او بازی های تیمش در فینال جام حذفی برابر بارسلونا، لیگ قهرمانان اروپا مقابل لیورپول و 4 بازی در لالیگا مقابل بارسلونا، اتلتیکو مادرید، رئال بتیس و اسپانیول را از دست داد.

این فصل دومین سالی است که آلابا از نظر مصدومیت در تمام دوران حرفه‌ای‌اش می‌بیند. آخرین سال این مدافع از نظر مصدومیت مربوط به فصل 15-2014 بود که با پارگی رباط داخلی زانو و دو بار تحت عمل جراحی قرار گرفت. بایرن مونیخ در ابتدا 70 روز و در مرحله دوم 88 روز از تمرینات دور بود.

علاوه بر آلابا، کریم بنزما نیز پس از برخورد با تیاگو سیلوا در دیدار مقابل چلسی مصدوم شد و بازی را ترک کرد. علاوه بر این، کارلو آنچلوتی، مهاجم فرانسوی یک روز استراحت کرد و دیروز به تمرینات پیوست و بدون مشکل در کنار هم تیمی هایش تمرین کرد. بنزما به دنبال یک عنوان تجاری است، آقای خیابان، لالیگا در حال حاضر در فصل جاری است. با این حال، روبرت لواندوفسکی، مهاجم بارسلونا با 17 گل، سه گل بیشتر از او به ثمر رساند.

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

تماس با ما