دیدار با ساوبائن و نجدانها، اغر کوید

در رفتن اگر کووید اجازه دهد، بازیکنان انگلیسی در سراسر جام جهانی با همسر و نامزد خود ملاقات خواهند کرد.

لطفا فرار کنید، گرت ساوتگیت، سرمربی انگلیس، از بازیکنانش می خواهد که در زمان استراحت بین مسابقات جام جهانی، همسر خود را ببینند، اما شاید ترس از کووید مانع از این کار شود.

ساوتگیت گفت: ما دوست داریم این اتفاق بیفتد، فکر می کنیم برای بازیکنان خوب است و به آنها کمک می کند تا در طول مسابقات آرامش بیشتری داشته باشند. اما در حال حاضر نمی دانیم میزان انتقال کووید در قطر چقدر خواهد بود.

روز جمعه 307 مورد جدید ابتلا به کووید در قطر ثبت شد. ساوتگیت افزود: باید شرایط را از نزدیک رصد کنیم و سپس تصمیم بگیریم.

برخی از همسران و شرکای بازیکنان تیم ملی انگلیس در سرتاسر جهان در کشتی تفریحی MSC World Europa به ارزش یک میلیارد پوند مستقر خواهند شد. نامزد 26 ساله ساشا اتوود، جک گریلیش، 27 ساله نیز جزو این افراد خواهد بود و برای تبلیغ نامزدی خود به قطر می رود.

ساوتگیت همچنین فاش کرد که برنامه های تشویقی ویژه ای برای بازیکنان در نظر گرفته است، اما فعلاً آنها را مخفی نگه داشته است.

بازیگر «مایکل شین» برای تیم ملی ولز که در تیم انگلیس حضور دارد سخنرانی انگیزشی انجام داد. ساوتگیت گفت که ممکن است “برایان بلسد” را بیاورد تا همین کار را برای بازیکنان انگلیسی انجام دهد. اما سرمربی انگلیس نخواست برنامه های خود را در اختیار او بگذارد و به شوخی گفت: شاید برنامه های ما از برنامه های ولزی جذابتر باشد.

زمانی که خبرنگاران به صدا و سیما فشار آوردند تا جزئیات برنامه هایش را فاش کند، وی افزود: این کار را نمی کنم. در عین حال بدانید که ما هر کاری که لازم باشد انجام خواهیم داد تا بازیکنانمان برای حضور در جام جهانی هیجان زیادی داشته باشند.

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

تماس با ما