رتبه بندی معلمان از کجا آمده است؟

رئیس اداره برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش مهلت اعلام نظر مدیران مدارس و ارزیابی مدارک و مستندات رتبه بندی معلمان و مسئولان را تا پایان هفته جاری اعلام کرد.

به گزارش ما، صادق ستاری فرد در این خصوص گفت: از روز جمعه ششم آبان ماه، دسترسی مدیران مدارس را برای مشاهده، ارزیابی مدارک و مدارک معلمان و دانش آموزان بسته ایم و تا شب گذشته (دوشنبه نهم) آبان)، اسناد و مدارک توسط 235 هزار نفر ارزیابی شد و مدیران مدارس در مورد صلاحیت معلمان اظهار نظر کردند.

وی افزود: این مهلت تا پایان هفته اعتبار دارد و مدیران مدارس باید به دنبال مدارک، مدارک و صلاحیت معلمان مشمول باشند.

رئیس اداره برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد: دسترسی به ارزیابان حرفه ای نیز از امروز فعال می شود تا هم مدیران و هم ارزیاب های حرفه ای همزمان وارد شوند.لطفا وقت بگذارید و جستجو کنید. که بتوانیم سایر فرآیندها را از هفته آینده تکمیل کنیم.

ستاری فرد ادامه داد: می دانیم که مدیران مدارس دستگیری های دیگری نیز دارند، اما اگر می خواهیم کار روان تری پیش برود، لازم است با اقدامات جهادی در این مدت وارد شده و نسبت به ارزیابی مدارک معلمان اقدام کنند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم