زمزمه اسرار طلسم پا

آن عکس اکنون برای من معنای متفاوتی دارد زیرا اتو چند سال پیش درگذشت، و وقتی اولاف را می بینم به آن فکر می کنم. BE: اولاف به عنوان یک شوخی بر اساس یک کتاب خاص که من پیدا کردم شروع کرد. من فکر کردم، "مرد، این عناوین شبیه آن چیزی است که یک انگلیسی زبان غیر بومی می گوید." یک مرد اروپایی شرقی را تصور کردم که می گفت: "من دوست دارم بازی های ویدئویی را شکست دهم." احتمالاً فیلم بورات ربطی به آن داشت و من آهنگی در Request-A-Song داشتم به نام "I Don't Speak English" که در آن شوخی این است که یک پسر خارجی به نام اولاف هندریکسون کلمات "I Don" را می خواند. انگلیسی صحبت کن" (با صدایی شبیه به آنچه من تصور می کنم اولاف در حال صحبت کردن است) بارها و بارها، بدون اینکه دقیقاً منظور آنها را متوجه شوید.

یک ویدیو زوجی را در حال سوار شدن بر جت شخصی و یک ماشین اسپورت نشان می‌داد و ادعا می‌کردند که در FeetFinder فقط برای سایر کاربران «پولدار» شده‌اند تا به این نکته اشاره کنند که FeetFinder تا حدی از طریق دریافت هزینه‌ای از فروشندگان درآمد کسب می‌کند. سال‌ها پیش، محتوای آماتور با کیفیت متوسطی همراه بود، اما به لطف فناوری، هر کسی می‌تواند با استفاده از گوشی هوشمند یک ویدیوی جامد ضبط کند. برخی از چیزهایی که با زمان بازی می کنند: Vesper.5 و Harvest Moon با تشریفات محدودشان برای پیشرفت، هر بازی ویدیویی با مخاطب هدف بیگانگان ثروتمند نوجوان جاودانه، مانند Kingdom Hearts، ماجراجویی متنی و فوق پیوند/-بازی های کارتی که بلوک های ثابت را به هم می ریزند. محتوا در اطراف برای شبیه سازی زنجیره ای پیوسته از رویدادها به عنوان مثال Crime Zone. برش داده شده، افزایش یافته، به تعویق افتاده، متوقف شده، حلقه زده شده و بارگیری مجدد شده است، بر روی منوها و صفحه های فروشگاه نمایش داده می شود یا به طور مسطح در مکان های ثابت نمایش داده می شود، که به طور مماس با تجربه بازیکن یا خیلی نزدیک به آن اتفاق می افتد، مانند رویدادهای فصلی ناراحت کننده در Animal Crossing. تقریباً 20 درصد از همه مردان اعتراف می کنند که جذب پاها یا داشتن فتیش پا شده اند، در میان سایر فتیش هایی که آنها نیز تجربه می کنند و دارند.

من چیزهایی دارم که خیلی خوب نگهداری می شوند، اما بیشتر آنها را برای استفاده و بازی با خودم ارزان خریدم، و شیک نبود. آیا موارد دیگری نیز وجود دارد؟ هزاران بازی شگفت‌انگیز وجود دارد که توسط توسعه‌دهندگان مستقل بر روی آن رایانه ساخته شده‌اند که اکثر مردم درباره آن‌ها نمی‌دانند، و هنوز هم بازی کردن با آنها سرگرم‌کننده است. برخی از افراد شرکای پابرهنه را دوست دارند. چرا به دنیای فتیشیسم پا جهش نمی کنید و یک گروه محلی را پیدا نمی کنید که به طور منظم برای مهمانی های پا ملاقات می کنند؟ ادراک حسی برای پاهای ما مستقیماً در مجاورت ناحیه ادراک حسی برای دستگاه تناسلی ما قرار دارد – به طور کامل طبیعی بودن پشت فتیشیسم پا را توضیح می دهد. کسانی که از بیرون به فتیشیسم نگاه می کنند، فکر می کنند که این رابطه نیرومند است. من متوجه می شوم که این افراد که چندان مشهور نیستند، اغلب بسیار مشتاق هستند که با کسی در مورد کاری که انجام داده اند صحبت کنند، زیرا آنها بخش بزرگی از زندگی خود را در کار خود می گذارند و فکر می کنند هیچ کس دیگر قدر آن را نخواهد دانست.. HM: آیا خوانندگان معمولی Vintage Computing وجود دارند که از ابتدا فعال بوده اند؟

نویسندگان اعلام می کنند که هیچ تضاد منافعی برای گزارش ندارند. پولی به دست نمی‌آوردم و علاقه‌ام به دانشگاه کم می‌شد و به این فکر می‌کردم که "به عنوان شغلی می‌خواهم چه کار کنم؟ وقتی در یک ترم دو کلاس انتخابی نجوم خواندم، مشاور گروهم با من تماس گرفت و گفت: " "چه اتفاقی می افتد؟ در دو سال قبل از آن، توییتر بسیار قوی شد، نمای زمانی شخصی فیس بوک شروع شد، و مردم شروع به دریافت اخبار از آن منابع به جای RSS خوان ها کردند. سال ها پیش، مردم سعی کردند اسکن های خود را برای من ایمیل کنند، اما من هرگز از آنها استفاده نکردم. گاهی اوقات می ترسیدم که با رواج بیشتر اسکن آنلاین، دیگر نیازی یا مکانی برای ستون من نباشد. همچنین زیر شاخه های فتیش پا وجود دارد. من سعی کرده‌ام به عقب برگردم و کارهای قدیمی‌تری انجام دهم، فوت فتیش مانند داستان Fairchild/Alpex.

HM: آیا در آن زمان تعجب می کردی که بفهمی ده سال بعد همچنان این کار را انجام می دهی؟ فیلتر روانی ساعت‌های پیشروی بی‌وقفه در میان درخت‌های گفتگو و نبردهای نوبتی را حذف می‌کند، چیز اصلی را به کلاژی تبدیل می‌کند که منطقی‌تر است، اما هنوز هم به‌طور اساسی بر نقاط مرجع مصنوعی معنا و زمینه‌ای تکیه می‌کند که به‌طور یکنواخت در مغز سالی کوبیده شده است. مانند ناخن هایی که در طول ساعت های طولانی در مقابل یک سه راهی روی تخته کاج قرار می گیرند. او فقط جعبه های کفش را برداشت و دوباره گذاشت. اگر مجموعه ام را بیست سال دیگر نگه دارم، فکر می کنم در مقطعی یک سازمان محلی به گذشته نگاه می کند و می گوید: «هی، این میراث مهمی است.

احتمالاً تا آخر عمر می توانم به اسکن آنها ادامه دهم. آیا هنوز باید این کار را ادامه دهم؟ HM: صحبت از رالف بائر شد، نکته مهم در مورد انجام کاری که شما انجام می دهید این است که تعداد زیادی از این افراد هنوز زنده هستند، اما برخی از آنها دیگر در بین ما نیستند. برای قرار دادن درایو DVD در کنار مادربرد لپ‌تاپ، به کابل SATA طولانی‌تری نیاز داریم. طول آن از کابل SATA دی‌وی‌دی بلندتر است، اما هنوز در حالت موجودی، آنقدر طولانی نیست که درایو را خیلی دور کند. برای بسیاری، قدردانی از چیزهای وسوسه انگیز از راه دور کافی است. انگشتان پای او را با پر قلقلک دهید یا آن خروس گوشتی خود را با شلاق بیرون بیاورید و لعنتش کنید! می‌توانید «میگوسازی» را امتحان کنید، یعنی مکیدن انگشتان پای کسی یا مکیدن انگشتان پا. به طور کلی، من سعی می کنم از کاری که دیگران انجام می دهند دور باشم. وقتی در سال 2006 شروع به انجام آن کردم، اسکن های زیادی از مجلات قدیمی آنلاین یا تبلیغات قدیمی وجود نداشت. BE: فواره اسکن ها با تمام مجلات و موادی که من در اختیار دارم نسبتاً بی نهایت است. اگر من فقط اسکن ها را بیرون می انداختم و در مورد آنها صحبت نمی کردم، بسیار بی مزه بود، زیرا برخی از اسکن هایی که انجام می دهم از نظر فنی در حال حاضر وجود دارد.

امروزه وقتی صحبت از فتیش پا می شود، بازار آنلاین بزرگی برای افرادی که به دنبال خرید عکس پا هستند، وجود دارد. از پاهای سکسی گرفته تا کار پا، سکس مقعدی، رابطه جنسی بین نژادی، آماتور، آسیایی، بلوند، سیاه پوست و دیگران، خطر پیدا کردن خود را نخواهید داشت. شاهزاده خانم های ما با پاهای پدیکور دست نخورده شما را در حال راه رفتن روی هوا پس از یک جلسه پا بازی بدون تقلب رها می کنند. مجموعه پاهای سکسی Feet9 مجموعه ای از فیلم هایی است که جذاب ترین مدل ها و ظاهر زیبای پا و ساق آنها را نشان می دهد. این یک سایت دوستیابی فتیش عالی است که اینجاست تا فتیش پای شما را سیر کند. اگر شما یک فرد فتیش پا هستید، یکی از بهترین سایت های دوستیابی فتیش پا است که می توانید در آن ثبت نام کنید تا شریک واقعی خود را پیدا کنید. به آنها بفهمانید که پاهایشان زیبا و هیجان انگیز است و لمس آنها باعث ایجاد احساس آرامش و تحریک می شود.

ما ویدیوهای POV داغی داریم که به طور کامل به کار می پردازند و از آنجایی که از دید شما گرفته شده اند، احساس خواهید کرد که دیک شما ستاره نمایش است! اکشن باید ارگانیک باشد، اما سناریوی واقعی چیزی جز این است. همچنین، قطعات ردیف قدیمی نیز وجود دارند، اما شما باید تعداد زیادی از نمادهای فتح خود را برای به دست آوردن آن‌ها مبادله کنید، بهتر است از آنها صرفنظر کنید و معادل‌هایشان را به روش قدیمی، با حمله واقعی، بدست آورید.

همچنین، Atari 800 احتمالاً سوژه مورد علاقه من است، زیرا هنوز هم پلتفرم مورد علاقه من است. شما همچنین کارهای بزرگی از دهه 1970 انجام داده اید. آیا شما به همان اندازه به صنعتی علاقه مندید که در آن ارتباط به اندازه نینتندو و آتاری و برخی از محصولاتی که با آنها بزرگ شده اید شخصی نیست؟ اعضای جدیدی هر روز ثبت نام می کنند، بنابراین برای انتخاب فردی که مطابق سلیقه شماست مشکلی نخواهید داشت. من با چند برند شگفت‌انگیز کار کرده‌ام، اما اشتیاق من این بود که خودم این کار را انجام دهم و به نوعی جهت‌گیری خلاقانه داشته باشم و رنگ‌ها را انتخاب کنم، انجام آن دوست‌داشتنی بود. برخی از آنها هنوز فکر می کنند که من دیوانه هستم، اما زمانی که کار کرد، خوب کار کرد. "اما این یک موضوع شخصی است و من واقعاً در مورد آن بحث نمی کنم، خوب؟

وقتی آن را لمس می‌کنید، به گونه‌ای که بسیار شخصی و قدرتمند است، هسته یک فرد را لمس می‌کنید. داستان هاست این چیزی است که می توانم بدهم که منحصر به فرد است. زیبایی این گوشه از سایت ما در این است: شامل انبوهی از انواع مختلف عکس است که لحظات لذت فراموش نشدنی را برای شما به ارمغان می آورد! فکر می‌کنم احتمالاً به همین دلیل است که مطالب تاریخ من موفق‌تر از آنچه مردم انتظار دارند، بوده است، زیرا واقعاً هسته‌ی وجود یک فرد را تحت تأثیر قرار می‌دهد. بی: احتمالاً شما بیش از حد سخاوتمند هستید، اما من قدردان آن هستم. همیشه هر روز تاریخ جدیدی ساخته می شود. من می توانم تمام روز به کسی که با اسلینکی بازی می کند گوش کنم. واقعاً من را به دوران خوشی از زندگیم برمی گرداند، زمانی که بچه بودم و آن بازی ها را انجام می دادم. بنیانگذار Skims هنگام گرفتن عکس‌های سرگرم‌کننده با بچه‌هایش احساس بازیگوشی خاصی می‌کرد، از جمله تعدادی که قدرت نورث را در حالی که مادرش را بر روی پشت بلند می‌کرد، برجسته می‌کرد. در آن زمان، او ما را با سینه های طبیعی بزرگ، چهره ای زیبا و الاغی باورنکردنی تحت تأثیر قرار داد. شما ویدیوهای معمولی FF را با کار پا و غیره دارید، قلقلک می‌دهید، زیر پا می‌گذارید.

بی: بله، در طول پنج تا ده سال گذشته یا بیشتر به آن فکر کرده ام، زیرا مجموعه من واقعاً بزرگ شده است. گاهی اوقات چیزهایی بود که خراب می‌شد و مجبور می‌شدم اصلاح کنم، و نمی‌دانم چقدر برای مجموعه‌های دانشگاهی مطلوب است، در حالی که احتمالاً می‌توانستند به نسخه‌های دیگری که وضعیت بهتری دارند دسترسی داشته باشند. بی: فکر می‌کنم بهترین سهم من در تاریخ، مجموعه اقلام فیزیکی من نیست، بلکه مصاحبه‌ها و داستان‌های من خواهد بود. معلوم شد این یکی از محبوب ترین داستان هایی است که تا به حال اجرا کرده ایم. به عنوان ویراستار شما، می دانم که دیگران به داستان های شما واکنش نشان می دهند و آنها را تحسین می کنند. اگر شما مردی با این نوع فتیش هستید، می‌دانید با دیدن زنی زیبا با صندل‌های باز یا پابرهنه چه عذابی می‌توان داشت. HM: شما اغلب در مورد موضوعاتی صحبت می کنید که نزدیک ترین و عزیزترین موضوعات به قلب شما هستند. HM: این یک یادداشت عالی است که باید به آن پایان داد. می توانید تا انتها پرش کنید و پاسخ دهید.

من فکر می کنم می تواند برای همیشه ادامه داشته باشد، صادقانه. سعی می کنم بزرگ فکر کنم و از رقابت دوری کنم. آنها معمولاً از صحبت کردن با من در مورد آن تا زمانی که احترام و قدردانی از کاری که انجام داده‌اند نشان می‌دهم بسیار خوشحال هستند، و سعی می‌کنم مطمئن شوم که آنها بدانند که من به شیوه‌ای استثمارگرانه کار نمی‌کنم. همیشه راه رفتن برای خنده دار کردن خط سخت بوده است. بی: پیدا کردن چنین افرادی واقعاً سرگرم کننده است. این خیلی شیطون و سرگرم کننده است. بی: آره، انشعاب جالبی از آن دوران تولد من تا سال‌های نوجوانی – آن دوره شکل‌گیرنده نفوذ با فناوری- بوده است. آیا تا به حال مواد لازم برای آن را تمام کرده اید، یا تصور می کنید که ممکن است این اتفاق بیفتد؟ HM: قطعا. من همچنین تحت تأثیر این واقعیت هستم که اگر کسی که باید با او مصاحبه کنید هنوز زنده است، او را پیدا خواهید کرد و با او مصاحبه خواهید کرد – حتی اگر کسی تا به حال با او مصاحبه نکرده باشد، یا کسی برای مدت طولانی با او صحبت نکرده باشد – مانند شما. با لور مک گاورن انجام داد. من با یک استاد پلاستیک صحبت کردم و متوجه شدم که پلاستیک تخریب می شود و رنگ آن تغییر می کند.

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

تماس با ما