زندگی، مرگ و خرید بک لینک

به طور معمول، لینکهای خارجی غیر مجاز و بدون ارزش به سایت ما ارجاع داده میشوند که ممکن است منجر به تخریب رتبه سایت شما در موتورهای جستجو شود. ممکن است بنا به هر دلیلی نخواهید ربات های موتورهای جستجو گوگل لینک وب سایت شما را دنبال کنند. تگ Alt کمک می کند که اگر کاربر شما به هر دلیلی نتوانست عکس را لود کند با استفاده از متنی که در این عکس به عنوان موضوع قرار داده اید متوجه شود که چه عکسی را نتوانسته مشاهده کند. ساختار وب را به تار عنکبوت تشبیه می کنند زیرا تارهای عنکبوت همگی به هم متصل هستند و عنکبوت ها با استفاده از تارها به هر نقطه ای می روند حال اگر به هر دلیلی یکی از تارها پاره شود عنکبوت ها برای رفت و آمد به مشکل می خورند و مسیر دیگری را انتخاب می کنند. باید توجه داشته باشید که بک لینک هایی که باعث بهبود رتبه سایت می شوند به تدریج و کاملا طبیعی ساخته می شوند و اگر موتورهای جستجو متوجه شوند که روش های ممنوعه ای مانند خرید بک لینک انبوه یا لینک دهی تصادفی وجود دارد، سایت ممکن است با افت رتبه و حتی حذف از نتایج گوگل مواجه شود. Th᠎is h​as ​been c​reated ​by  GSA ᠎Content ᠎Gene​ra᠎tor DEMO᠎.

دقت داشته باشید وبلاگ نویسان ماهری که خود دنبال کنندگانی با خود به همراه دارند میتواند در بالابردن بازدید از سایت شما تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. با این حال این نکته را در نظر داشته باشید که ایجاد محبوبیت مصنوعی از نظر الگوریتم پنگوئن گوگل تقلب بوده و اگر به سایت شما شک کند پنالتی خواهید شد. در لینک سازی خارجی باید به دنبال سایت هایی باشید که مطالب و محتوایی متناسب با سایت شما دارند، اما نکته حائز اهمیت این است که نباید در همه سایت ها لینک خود را قرار داد. با توجه به این توضیحات در نظر داشته باشید که اگر ساختار وب را به خود نگیرید گوگل در سایت شما به بنبست می خورد و این مسئله به سئو هر سایتی صدمه خواهد زد. xseo.ir خرید بک لینک لینک ها، لینک های سایت شما هستند که سایت های دیگر به شما داده اند و کاربران را به سایت شما منتقل میکند، نام دیگر آن لینک بازگشت است و برای اینکه برای گوگل ارزشمند باشد باید قابلیت کلیک توسط کاربر را داشته باشند. علاوه بر تأثیر خوب لینک سازی داخلی روی گوگل، با این کار می توان باعث بهبود تجربه کاربری یا (User Experience) نیز شد، زیرا در صورتی که مطالب تولید شده واقعا جذاب و کاربردی باشد و کاربران از خواندن مقالات لذت ببرند، اگر مطلبی به عنوان مطلب پیشنهاد شده توسط نویسنده ارائه شود، قطعا مقاله ی بعدی نیز توسط کاربران خوانده خواهد شد.

مثلاً تعداد صد لینک خود را روی یک سایت بگذارید و فکر کنید به خاطر تعداد لینک هایتان محبوبیت ایجاد کرده اید. اگر صفحه اصلی سایت را صرفاً جهت افزایش درآمد و معرفی هر آنچه فقط برای شما سودآور است طراحی کنید و به فکر ارتباط برقرار کردن کاربر با سایت خود نباشید باعث نابودی سایتتان می شوید. برای مثال، اگر شما آژانس هواپیمایی هستید، انتخاب یک مجله تخصصی گردشگری با فعالیت مناسب و ورودیهای مرتبط برایتان کاربرد خواهد داشت. اگر قرار گرفتن در نتایج اول گوگل و بهینه سازی سایت برای شما از اهمیت خاصی برخوردار است، رعایت قواعد و اصول لینک سازی خارجی که بک لینک نامیده می شود یکی از فاکتورهای مهم به شمار می رود. پس از آن کارشناسان بهترین سئو، بهترین استراتژی لینک سازی را برای شما تعیین کرده و به شما پیشنهاد می کنند ، با توجه به اینکه استراتژی لینک سازی و رپورتاژ سازی برای سایت باید بر اساس فاکتورهای مختلفی تعیین می شود، بنابراین برای هر سایت تفاوت وجود دارد که از چه نوع پکیج بک لینکی استفاده کند. در اینجا بحث نرخ تبدیل به میان می آید.نرخ تبدیل معیار دیگری است که گوگل برای افزایش رتبه سایت ها به آن توجه می کند.نرخ تبدیل به معنای آنست که چند درصد از کل کاربرانی که وارد سایت می شوند،با انجام یک سری از کارها مانند ثبت نام در سایت یا خرید از سایت،صفحه سایت شما را ترک می کنند.

صفحه اصلی سایت شما از اهمیت و امتیاز بالایی برخوردار است و همین موضوع باعث می شود، لینک هایی که در صفحه اصلی سایت شما قرار می گیرد، اهمیت بسیار بالایی داشته باشد و رتبه صفحات لینک شده برای انکر تکست آن لینک در گوگل افزایش یابد. لینک هایی که خودتان می سازید و به دیگر مطالب مرتبط سایتتان لینک می کنید از جمله این لینک ها هستند که با استفاده از آن ها به کاربرانتان می فهمانید که در این حوزه اطلاعات بیشتری در سایت دارید که می توانند به آنها نیز مراجعه کنند. در واقع آنها از شما میخواهند که چند نفر از دوستان خود را در زیر پست تگ کنید. این که مثلا 20 مقاله با عنوان جراحی قلب بگذاریم نه تنها به سئو سایت کمک نمی کند بلکه گوگل را نیز برای انتخاب صفحه هدف گمراه می کند و در واقع نمی داند کدام صفحه شما را باید در نتایج خود نمایش دهد و همین موضوع باعث افت رتبه شما در گوگل خواهد شد. لینک سازی باید در سایت های مرتبط با یکدیگر انجام شود و اغلب لینک هایی که بین دو سایت بی ربط از لحاظ محتوا و موضوع ایجاد می شود ارزش و اعتباری را ایجاد نمی کند. Th is po st w as created  by GSA Con te nt Gener​ator Dem oversion.

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

تماس با ما