سامسونگ به زودی از گوشی هوشمند سه تاشو رونمایی می کند گزارش اخبار فناوری

دهلی نو: طبق گزارش ها، غول فناوری سامسونگ از یک گوشی هوشمند سه تاشو جدید در کنار دستگاه های Galaxy Z Flip 5 و Galaxy Z Fold 5 خود رونمایی خواهد کرد. به گزارش SamMobile، این اطلاعات از سوابق معتبر Yogesh Brar گرفته شده است، که همچنین ادعا کرده است که این شرکت امسال Galaxy S23 FE را عرضه نخواهد کرد.

هنوز مشخص نیست که دستگاه گلکسی سه تاشو چه خواهد بود، اما احتمالا از یک گوشی هوشمند جمع و جور به تبلتی با صفحه نمایش بزرگ با صفحه نمایش OLED تاشو با دو لولا تبدیل خواهد شد. (همچنین بخوانید: مراقب باشید! سفارش آنلاین الکل می تواند شما را قربانی کلاهبرداری سایبری کند؛ دختر افسر سابق IPS 44000 روپیه در نویدا ضرر می کند)

در ژانویه امسال، این غول فناوری برای علامت تجاری اصطلاح Flex Hybrid ثبت نام کرد. Flex Hybrid نوع جدید نمایشگر این شرکت است که به طور همزمان تا می شود و می لغزد. (همچنین بخوانید: هند می‌تواند چیزی معادل هوش مصنوعی ChatGPT بسازد؟ آشوینی وایشناو اعلامیه بزرگی در چند هفته آینده می‌گوید)

در همین حال، اوایل ماه جاری، گزارش شد که غول فناوری قصد ندارد نسخه فن‌آوری را برای سری S امسال عرضه کند و این بدان معناست که گلکسی S23 FE عرضه نخواهد شد.

این شرکت حتی Galaxy S22 FE را در سال گذشته عرضه نکرد. بنابراین، به نظر می رسد که غول فناوری با ارائه Fan Edition تمام شده است.

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

تماس با ما