سراق سریالی تهران به دوستور زن مورد اسوابلَام میـکردم

او سعی می کند جرم خود را انکار کند، اما نمی تواند. به هر جملة‌ای ک می‌گوید، راز دیگری از دزدی‌های عجیب آشکار می‌شود. دزدی هایی که همه آنها توسط یک زن انجام شده است. اکنون او شکایت های زیادی در پرونده خود دارد و زندگی دوم خود را پشت میله های زندان امتحان می کند.

به گزارش شهروند، متین مدعی است که هر دو بار عاشق شده و سرقت ها را از یک زن انجام داده است. و هر بار بعد از دزدی کفش و عطر مارک می خرید و با پول دزدی خوش می گذشت. شاکی بخشی از مال است که بدون اطلاع روی میز چیده شده و با پول به سرقت رفته است. او اکنون به سرقت صدها خودرو اعتراف کرده است.

آنها سالن ها، رستوران ها و غذاخوری های شلوغ را برای سرقت های خود انتخاب می کردند. زن جوانی به سرکردگی متین و دو همدست دیگر این مکان ها را شناسایی و بازرسی می کرد و سپس دستور سرقت از همدستانش را می داد. شیشه های ماشین ها یکی یکی شکسته و هدف سرقت قرار گرفتند. ماتین микиндфильный ра. این سارق سابقه دارد و اکنون توسط ماموران پلیس پایتخت دستگیر شده است.

او درباره سرقت های سریالی خود در یک هفته می گوید:

شما چند سال دارید؟

25 سال.

که شد که به فیکر لوبتی فیدی؟

وضعیت مالی خوبی داشتم. من و پدرم یک فروشگاه لباس بوتیک داشتیم و از نظر مالی در امنیت بودیم. حتی نمی دانم چرا در این دام افتادم. من همیشه فریب خورده ام. دوبار عاشق شدم هر دو بار شروع به دزدیدن عشقم به زنان کردم.

بیشتر توضیح بده؟

من هم به اتهام سرقت لوازم خودرو دستگیر شدم. من در آن زمان 21 ساله بودم. دو سال در زندان بودم. در آن زمان با دختری هم دوست شدم که به من گفت برای پولدار شدن باید پول بدزدم. من هم زندان بودم و عید امسال آزاد شدم. بعد از آن با فریده آشنا شدم. فریده به من گفت باید دزدی کنم. البته باعث شد به شیشه معتاد شوم. بعد از آن برای اینکه خرج وسایلم را بدهم و فریده را از دست ندهم دوباره دزد شدم.

چگونه پول خود را دزدیدی؟

من و فریده هر بار به شهرهای مختلف می رفتیم. ما معمولا مکان های شلوغ را انتخاب می کردیم. فریده داشت آنجا را چک می کرد. اگر خودروهای مدل بالا با حداقل تجهیزات وجود داشت، شروع به سرقت آنها می کردم. شیشه های ماشین را هم می شکستم و اقدام به سرقت آنها می کردم.

معمولا از کجا دزدی می کردی؟

ما معمولا رستوران ها، تالارهای عروسی و رستوران های مختلف را انتخاب می کردیم، چون ماشین های مدل بالایی جلوی آنها پارک شده بود. ما هم رفتیم و بیشتر ماشین ها را از داخل سرقت کردیم.

در یکی از سرقت هایتان سه میلیارد پول و طلا گرفتید.

دقیقا یادم نیست چقدر بود اما یادم هست که جلوی مزدا 3 تاکسی دیدیم. از آشپزخانه بیرون آمدیم و تصادفا ماشین را دیدیم. شیشه را شکستم و تمام طلاهای داخل آن را پیدا کردم. فقط دو سرویس گران قیمت زن در ماشین بود.

آیا از یک جراح زیبایی دزدی کردید؟

این دکتر سرطان داشت. ماشینش را در خیابان پارک کرده بود. تمام مدارکم را از آنجا دزدیدم. پس از آن با او تماس گرفتم و پس از دریافت 10 میلیون تومان مدارکش را به او دادم.

پس شما هم خریدید؟

معمولاً اگر ابزار یا مدارک با ارزشی از داخل کیف و خودروها پیدا می کردیم، با شاکیان تماس می گرفتیم. از آنها می خواستیم مدارک خود را پس بدهند. گفتیم پول را به شماره حساب خودشان واریز کنند. کد کارت را برداشتیم و پول را پرداختیم. بعدش با تاکسی اینترنتی که با گوشی خودمون هم گرفتیم مدارک رو براشون فرستادیم.

چرا این همه کیف زنانه را در خانه نگه داشتی؟

این برای فریده بود. کیف هایی را که دوست داشت نگه می داشت و استفاده می کرد.

با پول های دزدیده شده چه می کردی؟

به جز هزینه مواد، معمولا کفش و عطرهای گران قیمت برای خودم می خریدم. می خواستم شیک به نظر برسم. هرچی میبینی خریدم از کسی ندزدم البته اینها را با پول دزدی خریدم. من عاشق عطر، کفش و کتانی هستم.

از کجا با این زن آشنا شدید؟

او را در خیابان دیدم و او را مسافر بردم. بعد از آزادی از زندان توبه کرده بودم و نمی خواستم کار دیگری انجام دهم، اما فریده مرا فریب داد.

آیا شما هموطن دیگری دارید؟

فریده هم مثل من سفارش را از دو مرد دیگر دزدید. من اطلاعات بیشتری در این مورد ندارم.

اخازی‌های دزد هرفای‌ای

خردادماه امسال گزارشی از سرقت میلیاردی به مسئولان پایتخت اعلام شد. این سرقت از داخل خودرو و به ارزش 30 میلیارد ریال بوده است. از آن زمان موضوع رسیدگی به این پرونده در دستور کار تیم کارآگاهان اداره بیستم پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات درباره این پرونده آغاز شد.

کارآگاه علی، ولی پور گودرزی، رئیس پلیس راهور پایتخت درباره جزئیات این پرونده گفت: بررسی های اولیه کارآگاهان نشان داد که در خودرو سرقتی مقدار زیادی پول و طلا وجود دارد. سارقان با موتورسیکلت در محل حاضر شدند و با شکستن شیشه خودرو 3 میلیارد تومان پول و طلا به سرقت بردند. ابتدا کارآگاهان با حضور در محل جنایت و در تحقیقات میدانی متوجه شدند سارقان زن و مرد جوانی هستند که با همکاری یکدیگر اقدام به سرقت های گسترده محتویات داخل خودرو در خیابان های شهر می کنند. شمال تهران.

در گام بعدی کارآگاهان با استفاده از روش های نوین کشف و رسیدگی به جرم، هویت و مخفیگاه سارقان حرفه ای غرب تهران را شناسایی کردند. با کشف این مهم، کارآگاهان با اخذ مجوزهای لازم از مرجع قضایی جهت اختفای خود متهم شدند. آنها زن جوان را در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند اما همدستش موفق شد از دست قانون فرار کند.

اعتراف به سرقت های سریالی

و با بیان اینکه ساعتی بعد مرد جوان نیز توسط کارآگاهان دستگیر شد، افزود: متهم پس از انتقال به اداره بیستم پلیس آگاهی به جرم خود مبنی بر سرقت های متعدد خودرو در شمال تهران اعتراف کرد.

این مقام ارشد اداری با بیان اینکه متهمان 7 ماه پیش با یکدیگر ملاقات و شروع به سرقت کردند، ادامه داد: در تحقیقات تکمیلی کارآگاهان همچنین متوجه شدند که متهمان پس از سرقت محتویات داخل خودرو با مالباختگان در تماس بوده اند. آنها برای بازگرداندن مدارک شناسایی خود ایمیلی درخواست کردند و با تاکسی اینترنتی مدارک را برای طرف مقابل ارسال کردند.

رئیس پلیس آگاهی تهران ادامه داد: از سوی دیگر تحقیقات کارآگاهان نشان داد که یک زن و یک سارق مرد پس از سرقت طلا از یک دستگاه خودرو مزدا، اموال مسروقه را به مادر این مرد جوان تحویل داده و به همراه یک سارق مرد. از او خواست طلاها را بفروشد.” پلیس با اطلاع از این اطلاعات مادر جوان را دستگیر کرد. بدین ترتیب مقداری از طلاهای خودرو مسروقه توسط کارآگاهان اداره بیستم پلیس آگاهی کشف شد. با صدور دستور قانونی از سوی مقام قضایی، متهمان برای کشف جرائم احتمالی و شناسایی سایر شکات در اختیار کارآگاهان اداره بیستم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

تماس با ما