سفر به مکزیک در طول کووید 19 آنچه باید قبل از سفر بدانید

یادداشت سردبیر – موارد ابتلا به کرونا همچنان در جریان است. مقامات بهداشتی توصیه می کنند در صورتی که به طور کامل واکسینه نشده اید و درگیر داروهای تقویت کننده هستید، سفر را به تعویق بیندازید. این مقاله آخرین بار در 21 آگوست به روز شده است.

(سی ان ان) – اگر قصد سفر به مکزیک را دارید، در اینجا چیزی است که باید بدانید و انتظار داشته باشید که اگر می خواهید در طول همه گیری کووید-19 از آن بازدید کنید.

اصول اولیه

مکزیک برای مسافران باز است. برای ورود نیازی به ارائه نتیجه منفی آزمایش PCR یا اثبات واکسیناسیون ندارید. ممکن است قبل از ورود تحت غربالگری سلامت قرار بگیرید.
مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده الزام خود را برای منفی شدن آزمایش کووید-19 قبل از ورود به ایالات متحده لغو کرده است. این امر بازگشت به ایالات متحده را برای شهروندان آمریکایی که بلوک بزرگی از گردشگران مکزیک را تشکیل می دهند، آسان می کند.

آنچه در پیشنهاد است

غذاهای باورنکردنی، سواحل پر سر و صدا، شهرهای جذاب و بقایای تاریخی را در مکزیک خواهید دید.

در حالی که استراحتگاه‌های ساحلی اطراف کانکون اکثر بازدیدکنندگان را به خود جذب می‌کنند، آن‌هایی که بیش از یک مگس و فلاپ می‌خواهند، به دنبال هنگفت فرهنگی مکزیکو سیتی، خط ساحلی باخا کالیفرنیا و شهرهای سنتی مانند اواکساکا هستند.

چه کسی می تواند برود

مکزیک از زمان شیوع بیماری همه گیر برخی از ضعیف ترین محدودیت های مرزی در جهان را داشته است و هرکسی اجازه دارد برای تجارت یا تفریح ​​با هواپیما سفر کند.

مرز زمینی بین مکزیک و ایالات متحده از 8 نوامبر 2021 به روی سفرهای غیرضروری بازگشایی شده است.

محدودیت ها چیست؟

نیازی به انجام آزمایش قبل از حرکت یا انجام هر نوع قرنطینه نیست. کسانی که نگران هستند ممکن است علائم داشته باشند باید از سازمان بهداشت بین المللی Sanidad درخواست کنند.
برخی از ایالت ها یا شهرهای مکزیک ممکن است بر اساس شرایط محلی محدودیت های شدیدتری نسبت به کشور به طور کلی داشته باشند. گردشگران ممکن است بخواهند قبل از تعهد به برنامه ها، از هتل ها یا استراحتگاه های خود در مورد دستورالعمل های محلی پرس و جو کنند. همچنین می توانید از این فهرست شماره تلفن برای ایالت های جداگانه استفاده کنید.

وضعیت کووید چگونه است؟

مکزیک تا 21 آگوست تقریباً 6.95 میلیون مورد ابتلا به کووید-19 و تقریباً 329000 مرگ و میر داشته است.
مکزیک تقریباً 209.7 میلیون دوز واکسن یا 165 دوز به ازای هر 100 نفر تا 21 آگوست تزریق کرده بود.
از 21 اوت، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده مکزیک را در سطح 3 (بالا) از نظر خطر کووید-19 قرار داده بود.

بازدیدکنندگان چه انتظاری می توانند داشته باشند؟

بسیاری از هتل‌ها و گروه‌های اقامتی آزمایش کووید-19 را در محل برای مسافرانی که به مکان‌هایی که به آن‌ها نیاز دارند برمی‌گردند ارائه می‌کنند. قبل از سفر با هتل خود در مورد آزمایش در محل تماس بگیرید.

بازدیدکنندگان بسته به کشوری که سفر می‌کنند، احتمالاً موقعیت‌های متفاوتی پیدا می‌کنند، با محدودیت‌های محلی متفاوت. برای اطلاعات خاص به بخش منابع محلی وب سایت سفارت ایالات متحده مراجعه کنید.
مکزیک از یک سیستم چهار رنگ “چراغ راهنمایی” برای ارزیابی ایمنی سلامت هر ایالت استفاده می کند و در صورت اقتضای شرایط، محدودیت های خاصی را در حرکت ایجاد می کند. قرمز بالاترین سطح احتیاط است و سبز اجازه همه فعالیت ها را می دهد. با کلیک کردن بر روی اینجا می توانید وضعیت فعلی ایالت هایی را که قصد بازدید از آنها را دارید بررسی کنید.

لینک های مفید

آخرین پوشش ما

جو یوگرست دو سفر به مکزیک داشت – یکی به تولوم غرق در آفتاب و دیگری به شهر بزرگ گوادالاخارا – نگرش‌ها و رویکردهای متضاد نسبت به کووید-19 را افشا کرد. دریابید که کدام مکان ایمنی را در اولویت قرار می دهد.

فارست براون، مارنی هانتر، جو مینیهان، جولیا باکلی، کارول سوارز و کاترین شویچت در این گزارش مشارکت داشتند.

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

تماس با ما