سوهانا خان شوالیه سواران کلکته را پس از کوبیدن برنده مسابقه در مقابل تایتان های گجرات، بتر رینکو سینگ را & غیر واقعی& می خواند، عکس را بررسی کنید اخبار کریکت

شوالیه سواران کلکته (KKR) در لیگ برتر هند (IPL) 2023 پیروزهای متوالی به دست آوردند و روز یکشنبه قهرمان شب رینکو سینگ مقابل گجرات تایتانز در احمدآباد بود. سوهانا خان، دختر شاهرخ خان، مالک KKR، نمی‌توانست آرامش خود را حفظ کند زیرا رینکو پنج توپ آخر مسابقه را به مدت شش نفر کوبید تا در یک بازی مقابل مدافع عنوان قهرمانی IPL GT پیروز شود.

رینکو که برای بردن 5 توپ به 28 توپ نیاز داشت، پنج توپ شش های متوالی را چکش کرد تا یک بازی هیجان انگیز را برای قهرمان دو دوره KKR به دست آورد. سوهانا در اینستاگرام خود تصویری را در استوری خود به اشتراک گذاشت و نوشت: “غیر واقعی”. بازیگر Ananya Panday نیز تصویری را در داستان های خود به اشتراک گذاشت و شکلک های دست را بالا انداخت.

وضعیت سوهانا خان در رینکو سینگ را اینجا ببینید…

داستان اینستا سوهانا خان.

پدر سوهانا و شاهرخ خان، ستاره بالیوود، پس از ضربه برنده مسابقه رینکو سینگ، به «Jhoome Jo Rinkuuu» رفت. “JHOOME JO RINKUUUUUU!!! عزیزم @rinkusingh235 و @NitishRana_27 & @venkateshiyer شما زیبایی ها!!! و به یاد داشته باشید.باور کنید همین است. تبریک می‌گوییم @KKRiders و @VenkyMysore مراقب قلبتان باشید قربان!» SRK توییت کرد.

رینکو سینگ در پاسخ نوشت: «شاهرخ آقا یاار. آقا شما را دوست دارم و از حمایت همیشگی شما متشکرم.»

در صحبت کردن در مورد مسابقه، گجرات تایتانز پس از انتخاب اولین ضربه زدن، امتیاز 204/4 را در 20 اور خود ثبت کرد. ویجی شانکار با 63 توپ از 24 توپ، متشکل از چهار مرز و پنج توپ، بهترین گل را به ثمر رساند. سای سودارشان نیز دومین نیم قرن خود را در IPL 2023 به ثمر رساند و در 38 توپ متشکل از سه توپ چهار و دو شش توپ 53 گل به ثمر رساند. شوبمن گیل همچنین یک ضربه محکم از 39 ران در 31 توپ، با پنج چهار توپ انجام داد. سونیل نارین منتخب پرتاب کننده های KKR بود که در چهار اوور امتیاز 3/33 را گرفت.

کاپیتان نیتیش رانا (45 توپ از 29 توپ با چهار مرز و سه توپ شش) با ونکاتش ایر که 83 گل در 40 توپ که شامل 8 توپ چهار و پنج شش بود، برای ویکت سوم قرار گرفت. اخراج این دو ضربه ست و هت تریک رشید خان، KKR را در امتیاز 155 بر 7 در بک فوت قرار داد.

بازی در فینال به 29 ران رسید و رینکو سینگ سپس هدایت بازی را بر عهده گرفت و یاش دایال را برای 5 ششم متوالی شکست داد. رینکو، در واقع، 40 ران از 7 توپ آخر خود به ثمر رساند که بیشترین تعداد ضربه در تاریخ IPL است.

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

تماس با ما