فرارو قیمت بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس در تهران را مقایسه کنید

در رفتن– بلیت قطار تهران – مشهد در روزهای پایانی مهر به قیمت 720 هزار تومان به فروش می رسد. اکنون کمترین قیمت بلیط هواپیما تهران – مشهد 600 هزار تومان است و در نهایت به یک میلیون و 855 هزار تومان می رسد. مسافرانی که قصد خرید بلیط اتوبوس در مسیر تهران – مشهد را دارند باید حداقل 147 هزار تومان برای اتوبوس های معمولی بپردازند و این هزینه برای اتوبوس های VIP به 248 هزار تومان می رسد.

قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد; حداقل 600 هزار

لطفا فرار کنید قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد امسال حداقل 600000 تومان است. شرکت های آتا و ورش روز شنبه 30 مهر به این میزان پی خواهند برد. پرواز تهران-مشهد ساعت 6 صبح شنبه از فرودگاه مهرآباد برخاسته و یک ساعت و 20 دقیقه بعد وارد فرودگاه هاشمی نژاد مشهد می شود. این پرواز توسط بوئینگ MD-80 انجام می شود. پرواز شرکت هواپیمایی ورشو که قیمت بلیت آن 600 هزار تومان است روز شنبه انجام می شود و مسافران با بوئینگ 737 راهی مشهد می شوند. گران ترین بلیط هواپیما تهران – مشهد طی روزهای آینده توسط شرکت های ماهان و ایران ایر به فروش می رسد. قیمت بلیط هواپیما تهران – مشهد از سوی شرکت هواپیمایی ماهان در روز پنجشنبه 7 شهریور ماه یک میلیون و 885 هزار تومان اعلام شد. مسافران این پرواز ظرف مدت یک ساعت و 20 دقیقه از تهران به مقصد مشهد حرکت خواهند کرد. بلیط هواپیما تهران-مشهد شنبه 30 مهرماه توسط ایران ایرتور یک میلیون و 622 هزار تومان فروخته می شود و مسافران ظرف مدت یک ساعت با هواپیمای ایرباس A320 از تهران به مشهد می روند.

قیمت بلیط قطار تهران – مشهد; حداقل 155 هزار

خرید بلیط قطار تهران به مشهد در روزهای پایانی مهرماه حداقل 155 هزار تومان هزینه دارد. مبلغ اعلام شده از سوی شرکت رجا برای قطارهای اتوبوسی که معمولا ارزان ترین گزینه ها برای سفر ریلی محسوب می شوند، 155 هزار تومان است و مسافران این قطار در مدت 12 ساعت و 15 دقیقه پایتخت را به مقصد مشهد ترک می کنند. خرید بلیط اتوبوس شش نفره تهران به مشهد در روز قبل 204 هزار تومان است و شرکت هایی مانند مهتاب سیر جم و جوپار به جز رجا این بلیت ها را ارائه می دهند. حداقل قیمت بلیت قطار مسافری چهار نفره از 246 هزار تومان شروع می شود. با همین قیمت بلیط قطار مسافری چهار نفره از تهران به مشهد 350000 تومان است. این بلیط ها با نام پنج ستاره و شامل پذیرایی به فروش می رسد. گران ترین بلیت قطار تهران به مشهد نیز در روزهای باقی مانده 720 هزار تومان فروخته می شود. این بلیط توسط شرکت نورالرضا با نام قطارهای تجاری به فروش می رسد و با قیمت بالاتری نسبت به سایر بلیط های هواپیما عرضه می شود. مدت زمان حرکت این قطارها در مسیر 900 کیلومتری تهران به مشهد تقریباً 11 ساعت خواهد بود.

قیمت بلیط اتوبوس تهران – مشهد; حداقل 147 هزار

قیمت بلیط اتوبوس تهران – مشهد هم اکنون حداقل 147 هزار تومان است. خرید بلیط اتوبوس های معمولی 44 نفره تهران به مشهد برای مسافرانی که از پایتخت به مشهد سفر می کنند. مسافت حدود 900 کیلومتری تهران تا مشهد توسط این اتوبوس ها در 13 ساعت طی می شود. مسافرانی که قصد سفر زمینی به مشهد را دارند، دو گزینه دیگر برای خرید بلیط اتوبوس تهران به مشهد خواهند داشت. گران ترین بلیت 248 هزار تومان است. تفاوت این اتوبوس ها با قبلی در VIP بودن و ظرفیت 25 نفر است. گزینه سوم خرید بلیط اتوبوس تهران – مشهد با قیمت 220 هزار تومان است.

قیمت بلیط تهران – مشهد

انواع بلیط

پایین ترین قیمت

بالاترین قیمت

هواپیما

600 هزار تومان

1 میلیون و 885 هزار تومان

قطار – تعلیم دادن

155 هزار تومان

720 هزار تومان

اتوبوس

147 هزار تومان

248 هزار تومان

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

تماس با ما