فوتبال فرانسه حقوق تصویر بازیکنان را پس از تحریم امباپه بررسی می کند

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور:

پس از گزارش رسانه ها مبنی بر امتناع کیلیان امباپه مهاجم از شرکت در فعالیت های اسپانسر، فدراسیون فوتبال فرانسه اعلام کرد که توافق خود را در مورد حقوق تصویر بازیکنان بررسی خواهد کرد.

ESPN گزارش داد امباپه از شرکت در یک عکس تیمی و فعالیت های حامی مالی که برای سه شنبه برنامه ریزی شده بود، امتناع کرد زیرا نمی خواهد از برخی برندها، از جمله فست فودهای زنجیره ای و شرکت های شرط بندی، که با تیم ملی قرارداد دارند، حمایت کند.

به گزارش ESPN، امباپه در بیانیه ای گفت: پس از خودداری فدراسیون فرانسه از تغییر قرارداد حقوق تصویر با بازیکنان، تصمیم گرفتم در عکسبرداری شرکت نکنم.

فدراسیون فرانسه روز دوشنبه در توییتر اعلام کرد که با مدیران تیم، رئیس، مربی و یک مدیر بازاریابی مذاکره کرده است.

این بیانیه می افزاید: «… فدراسیون فوتبال فرانسه متعهد می شود در اسرع وقت توافقنامه حقوق تصویر بین خود و بازیکنان منتخب خود را بررسی کند.

FFF مشتاقانه منتظر کار بر روی خطوط کلی یک توافق جدید است که به آن اجازه می دهد ضمن در نظر گرفتن نگرانی ها و اعتقادات قانونی که توسط بازیکنانش به اتفاق آرا بیان شده است، منافع خود را تضمین کند.

فرانسه روز پنجشنبه در لیگ ملت ها میزبان اتریش است و سه روز بعد در دانمارک بازی می کند.

(رویترز)

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

کاناداDigital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبردانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorial
تماس با ما
محتوای این وب‌سایت توسط فناوری‌های هوش مصنوعی از داده‌های اینترنتی تولید شده و ما هیچ مسئولیتی در قبال دقت آن نمی‌پذیریم و از استفاده از آن تشویق نمی‌کنیم.