قانون دو دقیقه برای لینک سازی خارجی

به طور کلی میتوان گفت به همین سادگیها نمیشود الگوریتمهای گوگل را فریب داد اما لینکسازی داخلی یکی از روشهایی است که بدون زیر پا گذاشتن قوانین گوگل میتواند تاثیر زیادی در سئوی سایت شما داشته باشد. 1. عقوبات موتورهای جستجو: اگر لینکسازی خارجی به شکل نادرست و با استفاده از تکنیکهای مخالف قوانین موتورهای جستجو انجام شود، ممکن است موتورهای جستجو به وبسایت شما عقوباتی تحمیل کنند. با ارسال پست در بخش های مختلف انجمن ها به ویژه بخش های آموزشی به خوبی می توانید برای سایت خود بک لینک رایگان و معتبر ایجاد کنید. https://xseo.ir/ باید توجه داشته باشید که تمامی شبکه های اجتماعی در مبحث سئو از ارزش و اعتبار یکسانی برخوردار نیستند زیرا؛ برخی از شبکه های اجتماعی لینک ها را به صورت نوفالو (nofollow) ایجاد می کنند و به روباتهای گوگل اجازه نمیدهند تا لینکها را دنبال کنند. این لینکها میتوانند بازدیدکنندهها را به مشتری تبدیل کنند و با افزایش نرخ تبدیل، درآمد شما را افزایش بدهند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک قطعه کد را کپی و جایگذاری کنید در جایی که می خواهید یک پیوند خارجی ظاهر شود ، و قسمت های بزرگ را با اطلاعات خود پر کنید.  Th is post was gen er ated with GSA Conte᠎nt Gener at​or Demov᠎ersion.

اگر تمام لینکهای شما به صفحه اصلی سایت ارجاع بدهند از نظر گوگل، ارزش سایت چندان بالا نیست. همچنین سعی کنید به طور متمرکز و جامع به محتوا آموزشی یک یا چند مبحث بپردازید تا سایتهای دیگر به عنوان یک مرجع آموزشی خوب لینک سایت شما را در صفحه خودشان قرار بدهند. 3. نظر مخاطبان را نبینید، نتیجه را بررسی کنید! درست است که هر لینک خارجی یک رای محسوب میشود اما فقط تعدادی از آنها از نظر الگوریتمهای گوگل ارزشمند و معتبرند. اما برای بهره برداری کامل از این روش، باید در نظر داشته باشید که تأثیر خرید بک لینک به تنهایی کافی نیست و نیاز به رویکردهای دیگری نیز دارید. شما میتوانید با اضافه کردن خاصیت نوفالو به لینکتان، به موتور جستجو بفهمانید که سایت مقصد، سایتی نیست که مورد تأیید شما باشد و قصد ندارید اعتباری میانتان رد و بدل شود. فرآیند به اشتراک گذاری مطالب جدید وبسایت در شبکه های اجتماعی را می توانید به صورت مکانیزه انجام دهید و با استفاده از ابزارهای موجود به طور اتوماتیک با فشردن یک دکمه توسط شما و یا کاربرانتان مطالب وبسایت تان در شبکه های اجتماعی منتشر شود. اگر تمام پولهایتان را توی یک جیب بگذارید احتمال این که تمامشان را یک جا از دست بدهید زیاد است.

در عوض بهتر است که با استفاده از لینکسازی داخلی محتواها و مقالههای مختلف سایت را به هم دیگر وصل کنید و از این طریق دسترسی به تمام صفحات قدیم و جدید را برای کاربر راحتتر کنید. در دنیای سئو ما با واژه ای همچون لینک طعمه مواجه هستیم. گوگل موتور جستجو پیشرفته ای است که به همه ی انسان های سراسر دنیا این نوید را داده که هیچ یک از سوال هایتان بی جواب نخواهد ماند. در توزیع و انتشار محتوا دارند، لینکهای به اشتراک گذاشته در این رسانهها نیز از اهمیت بالایی برخوردار است و موتورهای جستوجو حتما آن را لحاظ خواهند کرد. همچنین https://xseo.ir عمومی مثل “بیشتر بخوانید” یا “اینجا کلیک کنید” که فاقد کلمات و عبارات کلیدی هدف هستند، ارزشی به لینکهای شما اضافه نخواهند کرد. اضافه کردن لینکها باعث به روز رسانی صفحات قدیمی وبسایت میشوند و شانس شما را در رتبه گرفتن افزایش میدهند. در واقع انکرتکستها بخشی از ساختار لینک هستند که به لینک، محتوا و کلمات کلیدی اضافه میکنند و از این طریق، ارزش لینک را افزایش میدهند.

لینک سازی خارجی برای هر وب سایت و فروشگاه اینترنتی لازم است و اعتبار سایت شما را بالا می برد. از لینک سازی در سایت های غیر مشابه خود داری کنید به عنوان مثال اگر مشا در زمینه کسب درامد اینترنتی فعالیت میکنید به هیچ عنوان در سایت های فروش خودرو لینک سایت خود را قرار ندهید همان طور که گفتیم لینک سازی در سایت های غیر مرتبط باعث میشود الگوریتم پنگوئن به شما شک کند و شما را در ان کلمه پنالتی کند . وبلاگ ها توانایی منحصر به فردی در ایجاد عناصر تازه به صورت منظم دارند و می توانند لینک هایی را از سایر وبلاگ ها به دست آورند. بهتر است برای نوشتن انکرتکستها از عبارتهای توصیفی استفاده کنید اما حواستان باشد که این توصیفها نباید زیاد طولانی شوند برای مثال لینک کردن یک پاراگراف اصلا ایده خوبی نیست و در تجربه کاربری بازدیدکنندههای سایت اختلال ایجاد میکند.

This post has ​been gen erat᠎ed ᠎by G​SA C᠎on᠎te nt G en᠎er ator D​em over si​on​.

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

تماس با ما