قوانین جدید اجاره کوتاه مدت می تواند بر گردشگری پنتیکتون تاثیر بگذارد Globalnews.ca

بر کسی پوشیده نیست که صدها اجاره کوتاه مدت در پنتیکتون، BC وجود دارد

با این حال، با یک مقررات جدید در سراسر استان با هدف سرکوب این اجاره های کوتاه مدت، مقامات محلی می گویند که می تواند تأثیر زیادی بر صنعت گردشگری محلی داشته باشد.

مایکل مگنوسون، مدیر اجرایی اتاق بازرگانی پنتیکتون و وین کانتری می گوید: «افرادی که در اجاره های کوتاه مدت اقامت می کنند، لزوما نمی خواهند در هتل ها اقامت کنند.

“در حالی که ما هتل های زیبایی در اوکاناگان جنوبی داریم، خانواده ها یا گروه های بزرگ اغلب ترجیح می دهند خانه ای را برای دوره های زمانی مختلف اجاره کنند، و گاهی اوقات قیمت متفاوتی دارد. ممکن است یک هتل با نیازهای هر مسافری مطابقت نداشته باشد.”

2:23 آیا ساختمان هایی که قبلاً برای اجاره های کوتاه مدت منطقه بندی شده اند از قانون جدید اجاره کوتاه مدت مستثنی خواهند بود؟

طبق گزارش اتاق، یک مطالعه مسکن توسط شهر نشان داد که املاک اجاره ای کوتاه مدت که توسط شهر بازرسی و مجاز شده اند، کمی بیش از 2 درصد از موجودی مسکن پنتیکتون را تشکیل می دهند.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

در همین حال، Airbnb بیش از 25 درصد به اقتصاد گردشگری پنتیکتون کمک می کند، صنعتی که حدود 10 درصد از نیروی کار پنتیکتون را استخدام می کند.

مگنوسون گفت: “شما آن را از بین می برید و این ضربه بزرگی به گردشگری و فعالیت اقتصادی ما است.”

مگنوسون ادامه داد که بدون داشتن تعداد متفاوت مکان برای اقامت، می توانند در جای دیگری استراحت کنند.

“ترس من از گردشگری این است که اگر واقعاً می خواهید در اجاره های کوتاه مدت بمانید و آنها در بریتیش کلمبیا در دسترس نباشند، یا حداقل با استانداردهایی که شما انتظار دارید، آنها به جنوب بروند. ما اقتصاد را از دست دادیم. مگنوسون گفت.

2:34 قوانین جدید برای اجاره های کوتاه مدت برای کمک به مقابله با بحران مسکن اجرایی می شود

هدف قوانین جدید حذف اجاره های کوتاه مدت در خانه هایی است که محل سکونت اصلی میزبان نیستند، با این امید که برخی از اجاره های بلندمدت باز شود.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

با این حال، رایان مک لافلین، اقتصاددان انجمن املاک و مستغلات بریتیش کلمبیا، می گوید که این می تواند یک شمشیر دو لبه باشد.

مک لافلین گفت: «طرف دیگر این است که اجاره‌های کوتاه‌مدت و افرادی که می‌خواهند از آن برای مقاصد گردشگری استفاده کنند، بسیار کمتر خواهیم داشت، که می‌تواند توریست بودن در بریتیش کلمبیا را گران‌تر کند».

در حال حاضر روند

  • یکی از والدین کبکی می گوید فرزندش به طور ناعادلانه ای از هاکی منع شده است. در اینجا دلیل آن است

  • ترودو می گوید خروج از برنامه بازنشستگی کانادا در آلبرتا صدمات «غیرقابل انکار» ایجاد خواهد کرد

این فقط تعداد واحدهای در دسترس مردم را کاهش می دهد. گردشگری بخش بسیار مهمی در کلمبیا است. بنابراین می تواند پیامدهای منفی برای رشد اقتصادی یا درآمد داشته باشد.”

مطالعه تأثیر و مزایای اجاره کوتاه‌مدت پنتیکتون نشان داد که در سال 2022، بیش از 500 اجاره کوتاه‌مدت در سایت‌های مختلف در سراسر جامعه فهرست شده بود، اما همه دارایی‌ها مجوز نداشتند.

مگنوسون گفت: «یک چیزی که ما در مورد قوانین جدید دوست داریم این است که Airbnb و VRBO، همه پلتفرم‌های آنلاین، مجبور هستند داده‌های خود را با استان به اشتراک بگذارند.

و به نوبه خود، ما از استان می خواهیم که آن را با شهرها به اشتراک بگذاریم تا بتوانیم اجاره های کوتاه مدت خود را مدیریت کنیم، هم دارای مجوز و هم مهمتر از آن، اجاره های غیرمجاز و بالقوه خطرناکی را که در سراسر شهرهای ما تبلیغ می شوند، شناسایی کنیم. بیایید این کار را انجام دهیم. “

این اتاق اکنون از دولت استانی می‌خواهد که این قانون را اصلاح کند تا وضعیت هر جامعه بهتر شود.

مگنوسون گفت: «فکر می‌کنم این قوانین خیلی سریع بیرون آمدند و تا آنجا که می‌دانم، نمی‌دانم با چه کسی مشورت شده است.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

“ما می دانیم که برخی از شهرها از آن استفاده می کنند، و این برای آنها عالی است – اگر این قوانین به آنها و موجودی مسکن آنها کمک کند، فوق العاده است – اما آنچه ما می گوییم این است که این یک رویکرد یکسان نیست.”

2:09 آسیب ساختاری به ساختمان‌ها در مرکز شهر کلونا ناشی از ساخت برج جدید UBC-Okanagan است.

© 2023 Global News، بخشی از Corus Entertainment Inc.

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

تماس با ما