مجموعه‌های باکس آفیس داستان کرالا صلیب‌های فیلم بحث‌برانگیز آدا شرما 100 کرون اخبار سینما

دهلی نو: فیلم جنجالی «داستان کرالا» بازیگر نقش اول فیلم آدا شرما فیلمی است که این روزها سر و صدای زیادی به پا کرده است. این فیلم با واکنش‌های متفاوتی از سوی مردم سراسر کشور مواجه شده است. در حالی که برخی این موضوع را یک واقعیت سخت نامیده اند، برخی از مردم حتی آن را یک فیلم تبلیغاتی نامیده اند. با این حال، این فیلم در باکس آفیس شگفتی هایی ایجاد کرده و عملکرد فوق العاده ای از خود به نمایش گذاشته است. این فیلم تنها در 9 روز از اکران خود از 100 کرون در گیشه عبور کرده است. تاران آدارش، تحلیلگر تجارت فیلم، در توییتر خود آمار عملکرد فوق العاده خوب فیلم را به اشتراک گذاشت.

“#TheKeralaStory مسابقه ای با یک اسب است… دارای یک SUPER-SOLID [second] شنبه، کشتی های دریایی از 100 کریو روپیه گذشت… با توجه به روندها، BIG JUMP در کار بود… ما در [second] خورشید باید دوباره بزرگ شود… [Week 2] جمعه 12.35 cr، شنبه 19.50 cr. مجموع: 112.99 کرون روپیه #هند ما. #Boxoffice #TheKeralaStory چهارمین فیلم #هندی است که از کرون روپیه عبور کرده است. [NBOC] در سال 2023…» او در صفحه توییتر خود نوشت.

پس از آن که تریلر ادعا کرد که 32000 زن اهل کرالا مفقود شده و به گروه تروریستی داعش پیوسته اند، جنجال بزرگی پیرامون «داستان کرالا» روی داد. با این حال، در مواجهه با اعتراضات، بعداً ارقام قابل بحث در تریلر پس گرفته شدند. شرح تریلر آن بعداً به داستانی از سه زن از کرالا تغییر یافت.

این فیلم همچنین موضوع بحث سیاستمداران بوده است. آدا شارما، بازیگر نقش اول، در گفتگو با خبرگزاری ANI گفته بود: «داستان واقعا ترسناک است. این واقعیت که مردم آن را تبلیغات می نامند یا فقط به اعداد بالای دختران گم شده فکر می کنند ترسناک تر است. در عوض، برعکس می‌شد که بحث می‌کردیم دختران این‌طور گم شده‌اند و بعد به اعداد فکر می‌کردیم.»

window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_GB/sdk.js#xfbml=1&version=v5.0&appId=2512656768957663&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v10.0&appId=1911135012435337&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

تماس با ما