popnicbanner

(مقابل) از کیف مسافرتی شیر دزدیدم!

یک شیر پس از ورود به چادر در یک سافاری کمپینگ در آفریقا، صندلی را دزدید.

بر اساس این گزارش، عکاس 44 ساله حیات وحش رابرت هافمایر و برادرش اندرو کالدول لحظه خارق العاده ای را دیدند که یک شیر وارد چادر آنها در پارک ترانس فرانتیر در کاگالاگادی آفریقای جنوبی شد.

رابرت گفت: اولین شب سافاری کمپینگ خود را در Mabuasehube گذراندیم. قبل از سحر از خواب بیدار شدیم و برای روز طولانی پیش رو آماده شدیم.

بعد از مسواک زدن داشتم قهوه درست میکردم که سرم را بالا گرفتم و آنجا شیری را دیدم که از تاریکی نزدیک میشد.

شیر فقط 8 متر با من فاصله داشت که او را با چشمانی درخشان جلوی چراغ دیدم. به سمت ماشین برگشتیم. من با تعجب به آن نگاه می کردم، این شیر با خرقه ای باشکوه آمد.

و حالا به آرامی از شیر دور شدیم تا قهوه ای را که پشت ماشین گذاشته بودیم برداریم. شیر با بالش از تخت بیرون آمد و روی چمن های کمپ دراز کشید! مدت کوتاهی پس از رها کردن توپ، شیر برگشت. رفتیم توی چادر و بوق زدیم تا او را بترسانیم. شیر کیسه خوابی را که برداشته بود پرت کرد اما حاضر نبود دست خالی برود. بعد از آن یک صندلی کمپ را گرفت و به داخل غرفه رفت.

با احتیاط زیپ شنل را بستیم و برای یک رانندگی صبحگاهی بیرون رفتیم. وقتی چند ساعت بعد برگشتیم هم بالش و هم صندلی را نتوانستیم نجات دهیم.

شیرها در کمپ های بدون حصار در پارک فرامرزی کاگالاگادی بسیار رایج هستند و این در درجه اول به دلیل آب و هوای خشکی است که بیابان در آن رشد می کند. آب به منبعی آسان برای این گربه‌های بزرگ در کمپ‌های انسانی محدود تبدیل شده است. همچنین، پس از کمپینگ در کمپینگ های بدون حصار، همیشه به یاد داشته باشید که مراقب اطراف خود باشید و حتما چادر خود را ببندید.

(مقابل)

(مقابل)

(مقابل)

(مقابل)

(مقابل)

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

تماس با ما