مقاله بی طرفانه ده چیزهای جدیدی را درباره لینک سازی خارجی نشان می‌دهد که هیچ‌کس درباره آن صحبت نمی‌کند.

برای این که بتوانید به درستی لینک سازی خارجی یا داخلی انجام دهید باید با ساختار کامل و درست یک لینک آشنا باشید و هدف هر قسمت را بدانید. اما بهتر است بدانید ارزش آن را دارد. بهتر است روزانه 3 الی 4 لینک آن هم در تایم های مختلف برای وب سایت خود، بسازید. اگر سایتی به یکی از رقیبان شما لینک داده است احتمالا به شما هم لینک خواهد داد و اگر سایتی به ۲ تا از رقیبان شما لینک داده باشد احتمال اینکه به شما هم لینک بدهد بیشتر است! استفاده از لینک سازی به روش کلاه خاکستری بسیار خطرناک است. همانطور که گفتیم استفاده از لینک های نوفالو مزایایی دارد و میتواند برای رتبه بندی سایت شما در نتایج جستجو موثر باشد. با این توصیفات، پیشنهاد میکنم بدون پیشنهاد یک سئوکار به هیچ عنوان سراغ بک لینک های موقتی نروید. با این حال، با توجه به تأثیر قابل توجه بک لینکها بر عملکرد وبسایت در نتایج جستجو، ارزش امتحان کردن روشهای مختلف را دارد.

به جای اینکه زحمت نوشتن، ذخیره کردن و دوباره ویرایش کردن متن را تحمل کنید میتوانید در مورد موضوعی که میخواهید صحبت کنید و بک لینک هم بگیرید. همچنین سایت همیار وب هم از این لینک ها استفاده کرده است. انکرتکست: انکرتکست باید به صورت دقیق و کامل توضیح دهنده محتوای صفحه فرود باشد و از کلمات کلیدی مرتبط با محتوای صفحه استفاده شود. استفاده از انکر تکست زیادی به خودی خود شک برانگیز می باشد.با این وجود استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی در انکرتکست می تواند عواقب جبران نا پزیری داشته باشد. آیا محتواهای خود را تبلیغ کرده اید؟ آیا دریافت بالای بک لینک خوب است؟ احتمالا اگر دو ایمیل بفرستید و در دومی تقاضای بک لینک کنید پاسخ بهتری دریافت میکنید. آیا مناسب است در همان ایمیل اول بخواهیم که به ما لینک بدهند؟ استناد به این منابع معتبر میتواند اعتبار محتوای ما را افزایش دهد، همانطور که می دانید که هرچه اعتبار محتوا بیشتر باشد، رتبه بهتری هم در نتایج جستجوی گوگل پیدا خواهد کرد.

لینک های خارجی می توانند دید بهتر و تاثیر گذاری را هم برای موتورهای جستجو هم برای کاربران ایجاد کنند. لینک دادن به وب سایتی دیگر به ازای یک کلمه کلیدی هم نتیجه مشابه را به دنبال دارد. نقطه مقابل لینک سازی خارجی، لینک سازی داخلی است یعنی اگر یک صفحه از یک سایت به صفحه دیگر در همان وب سایت لیینک دهد، به آن لینک سازی داخلی گفته می شود. برای اینکه میزان دومین اتوریتی را به دست آورید می توانید از ابزار ماز استفاده کنید. لینک گرفتن از وبلاگ می تواند با ارزش تلقی شود به شرطی که به گونه ای رفتار کنید که گوگل متوجه مصنوعی بودن آن نشود. از طرفی وبلاگ نویسان و وبمستر هایی که محتوای شما را در سایت خودشان بازنویسی می کنند ، به شما لینک خواهند داد. اگر به خاطر داشته باشید ، این همان ترفندی بود که باعث می شد گوگل به شما پاداش دهد. البته این کار باعث میشود که در زمان نیز صرفهجویی کنید. البته در این روش موتور های جست و جو تاکید دارند زمان خود را روی کار های دیگر صرف کنید. شما می توانید تمامی پیوند های ان ها را مشاهده کنید. استفاده از بک لینک های خارجی انبوه زمانی به درد می خوره که سایت شما اعتباری کسب کرده باشد و تعداد بک لینک های شما زیاد باشد.

همچنین تعیین استراتژی و برنامه ریزی دقیق برای کمپین های گزارش دهی برای فازهای سه ماهه تا دو ساله بسیار حیاتی است. در زمانی که لینک های مشکوک به هر شکلی وارد سایت شده که شما از اعتبار آن بی خبر هستید، توصیه می کنم از لینک نوفالو استفاده کنید تا جریمه این لینک ها شامل سایت شما نشود. به همین دلیل می توانید از طریق تبلیغات محتوای فوق العاده خود را به نمایش بگذارید تا پیوند های زیادی از آن ها دریافت کنید. لینک سازی خارجی می تواند بر رتبه سایت شما تاثیر فوق العاده ای داشته باشد. گوگل به سایت هایی که اعتماد دارد و حتی اگر پیوند های بی کیفیت و خرابی به آن ها داده شود ، گوگل رتبه او را دستکاری نخواهد کرد. محتواهایی که 10 برابر بهتر از محتواهای صفحه اول نتایج هستند ، از طرف کاربران و مدیران وبسایت ها پیوند های زیادی دریافت می کنند.  Th is article was g​en erated by G SA Content G enerat᠎or ​DE MO!

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

تماس با ما