نظر جمهوری خواهان چقدر می توانند پایین بیایند؟

واشنگتن – دونالد ترامپ را به خاطر چیزهای زیادی به یاد خواهند آورد.

او فحاشی هایی را به پوشش کاخ سفید نیویورک تایمز تزریق کرد. او تئوری توطئه را به ارتدوکس جمهوری خواه تبدیل کرد. و دلال را در زشتی قطع کرد و با خوشحالی خودش کار خیس سیاسی را انجام داد.

خانواده بوش نگهبانانی مانند لی آتواتر داشتند که حقه‌های کثیف و چیزهای ترسناک ویلی هورتون را در اختیار گروه‌های خارجی قرار می‌دادند و از پست‌های مستقیم و تبلیغات رادیویی استفاده می‌کردند.

ترامپ از این ایده که نامزد بالاتر از همه چیز است، چشم پوشی کرد. او هیجان زده بود که نشان دهد زیر همه چیز است – شناسه برهنه حزب جمهوری خواه.

پیروان بی روح او، مانند ران دیسانتیس و گرگ ابوت، از کشتی گرفتن در گل و اجرای Grand Guignol نیز خوشحال هستند.

از برخی جهات، مبارزه با نژادپرستی، تبعیض جنسی، بیگانه هراسی و جعل، زمانی که مدیران با خوشحالی آن را پرتاب می کنند، آسان تر است. شما می توانید در ضبط و در زمان واقعی مبارزه کنید.

با این حال، از راه‌های دیگر، آشکار کردن همه چیز در فضای باز بوی بدی را در سیاست آمریکا می‌فرستد و حال و هوای بی‌رحمانه و تاریک این کشور را تشدید می‌کند.

سیاستمدارانی که ادعا می‌کنند پاسداران «ارزش‌های» آمریکایی هستند، به خاطر غیرانسانی بودن پاداش می‌گیرند. هر چه بدتر، بهتر. نظرسنجی های جمهوری خواه از بوسیدن نوزادان و دست دادن با طناب به شرارت تمام عیار تبدیل شده اند.

من در طول مبارزات انتخاباتی 2016 از ترامپ پرسیدم که چرا اینقدر تاریک شده است. “من حدس می زنم به دلیل این واقعیت است که من بلافاصله به No. او پاسخ داد: “و من گفتم چرا همین کار را ادامه نمی دهم؟”

همانطور که معلوم شد، او در حال چرخش اوباش بود و زمینه را برای حمله خشونت آمیز به ساختمان کنگره فراهم می کرد. ترامپ روز پنجشنبه در مصاحبه ای با مجری رادیویی هیو هویت، دوباره اوباش را عصبانی کرد. رئیس جمهور سابق گفت، اگر او به اتهام انتقال اسناد طبقه بندی شده به املاک خود در مار-آ-لاگو متهم شود، «مشکلاتی در این کشور وجود خواهد داشت که شاید قبلاً هرگز ندیده ایم. فکر نمی‌کنم مردم ایالات متحده از آن حمایت کنند.»

ترامپ الگوی بدبینانه و احمقانه را برای سایر نامزدهای ریاست جمهوری در جناح راست ایجاد کرد.

تمسخر نخبگان می تواند سرگرم کننده باشد. اما چیزی بسیار وحشتناک – و آشکارا فرصت طلبانه – در مورد اجاره دو هواپیما برای فرستادن حدود 50 مهاجر، عمدتا ونزوئلایی، از سن آنتونیو به تاکستان مارتا وجود دارد. وکلای برخی از مهاجران گفتند که آنها در مورد مقصد خود فریب خورده اند و مقامات مارتا وینارد گفتند که آنها هیچ اطلاعی نداشته اند. ابوت دو اتوبوس از مهاجران را به خانه معاون رئیس جمهور کامالا هریس در رصدخانه نیروی دریایی فرستاد.

گزارش شده است که زنی که گفته بود نامش پرلا است به مهاجران در تگزاس سه ماه اجاره و کار در بوستون پیشنهاد کرد. اما آنها به قول یکی به «این جزیره کوچک» ختم شدند.

این کار برای افشای ریاکاری نخبگان دموکرات در نهایت با قاچاق انسان مقایسه شد. جمهوری خواهان از بدبختی مردم برای یک بازی سیاسی سوء استفاده می کنند. مهاجران به سادگی می خواهند کار کنند، کاری که بسیاری از آمریکایی ها دیگر نمی خواهند انجام دهند.

جمهوری خواهان با ترفندهای تبلیغاتی پیش از میان دوره ای خود، و با فشار شدیدشان برای غیرقانونی سقط جنین، به طور فزاینده ای اجازه می دهند سیاست بر مردم اولویت داشته باشد.

این استدلال که مهاجرانی که از مرز عبور می کنند تأثیر شدیدتری بر کشورهای مرزی دارند، آشکارا معتبر است. طبق گفته‌های Axios، نمی‌توانید سیل تقریباً کنترل‌نشده‌ای از مردم داشته باشید – به‌طور متوسط ​​روزانه 8500 نفر.

همچنین انتقاد درستی است که دموکرات‌ها – چه در کاخ سفید و چه در کنگره – از راه خود برای اجتناب از آنچه که به‌عنوان راه‌آهن سوم با مترقی‌ها می‌دانند، تلاش می‌کنند. مرز فقط نوک نیزه است. دموکرات‌ها بیش از آن از عصبانی کردن پایگاه می‌ترسند که نمی‌توانند سیستم را از بین ببرند و اصلاح کنند، از جمله رسیدگی به پرونده‌های معوقه دادگاه‌ها و اصلاح نحوه رسیدگی به این پرونده‌ها.

پرزیدنت بایدن مرز را نادیده می گیرد و آن را به کامالا هریس می دهد تا تحت کنترل درآید. همه ما می دانیم که این اتفاق نمی افتد. جمهوری خواهانی مانند مارکو روبیو و لیندسی گراهام که زمانی تلاش می کردند روی راه حل ها کار کنند، اکنون به سمت استفاده از مسئله مرزی برای کوبیدن دموکرات ها به عنوان سست شده اند.

اما مشاجرات جمهوری‌خواهان در مورد بی‌عدالتی جغرافیایی و انفعال دموکرات‌ها به دلیل رفتار بدخواهانه آنها تضعیف می‌شود.

آن‌ها حاضرند زندگی را برای افراد آسیب‌پذیر و خسته‌ای که از قبل در موقعیت وحشتناکی قرار دارند بدتر کنند – و در حالی که ظالمانه رفتار می‌کنند، غر می‌زنند.

همانطور که بلیک هونشل در تایمز خاطرنشان کرد، دیسانتیس با استفاده از کتاب بازی نژادپرستانه ترامپ که «در طول دوره ریاست جمهوری خود در سال 2016 و مدت طولانی پس از آن از مهاجران لاتین تبار استفاده سیاسی مکرر و تهاجمی کرد و بسیاری از آنها را به عنوان نقش آفرینی کرد، از کمک کنندگان ترامپ استقبال می کند. «جنایتکاران» و «متجاوزان» در هنگام اعلام ریاست جمهوری او در برج ترامپ».

بی رحمی دستکاری های دیسانتیس واضح است.

زشتی چیزی است که جمهوری‌خواهان در پاییز امسال می‌پوشند.

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

تماس با ما