نظر مردگان در ایالت اتحادیه

مردان مرده ای در ایالت اتحادیه بودند.

نه، من در مورد جورج سانتوس صحبت نمی‌کنم، که فکر نمی‌کنم زمان زیادی برای حضور در مجلس نمایندگان باشد، زیرا انبوه دروغ‌هایش او را به پایان می‌رساند.

من در مورد کوین مک کارتی صحبت نمی کنم، کسی که در تلاش هوسناک خود برای تبدیل شدن به یک سخنران، یک طناب را دور گردن خود انداخت.

و من در مورد پرزیدنت بایدن صحبت نمی‌کنم، که هنوز در نظرسنجی‌ها به دلیل دقیق انتخاب شدنش مبارزه می‌کند – او پادزهری آرام و متفکر برای جنون بی‌پایان دونالد ترامپ بود – اکنون به بزرگترین مانع او در جامعه تبدیل شده است. معتاد به فلش و تئاتر از مشورت خود عقب نشینی می کند.

من در مورد دو مرد سیاه پوست صحبت می کنم که هر دو توسط پلیس کشته شدند، یکی چند سال پس از پایان جنگ داخلی و دیگری ماه گذشته.

در 31 مارس 1870، حدود ساعت 9:30 عصر پنجشنبه، یک پلیس فیلادلفیا به یک مرد سیاهپوست غیرمسلح به نام هنری ترومن در کوچه ای در محله سوسایتی هیل شهر تیراندازی کرد. گلوله وارد شکمش شد و جانش را گرفت.

روز بعد، The Philadelphia Inquirer آنچه را “حقایق” “مالیخولیایی” می خواند گزارش داد: چگونه افسر توسط “باند” سیاه پوستان متهم به دزدی از مغازه از یک خواربار فروشی محلی “حمله” شد و مجبور به دفاع شد. خودش، “تپانچه اش را کشید” و شلیک کرد و ترومن را مجروح کرد.

اما این چیزی نیست که شاهدان دیدند.

روز بعد، The Inquirer شهادت آنها را منتشر کرد. جنی اچ. گاردنر به بازرسان گفت: “من 19 سال سن دارم و با یک زن سیاه پوست زندگی می کنم.” هر شهادت طولانی ترین و مفصل ترین چاپ آن روز بود.

او توضیح داد که چگونه افسر یک مظنون را گرفت، که فرار کرد و “در یک کوچه کوچک ناپدید شد.” افسر تعقیب و گریز کرد و با ترومن روبرو شد و او پرسید که ماجرا چیست. سپس، گاردنر گفت، افسر “پاسخ داد، “من به شما نشان خواهم داد که موضوع چیست” و از خیابان عبور کرد. سپس هفت تیر خود را بیرون کشید و عمداً به سمت او شلیک کرد. من کنار آقا ایستاده بودم ترومن در آن زمان.»

افسر دستگیر شد و وثیقه او رد شد. در محاکمه، افسر داستان اولیه ای را که به The Inquirer داده شده بود تکرار کرد. او استدلال کرد که از جان خود می ترسد و برای دفاع از خود شلیک کرد (به نظر آشنا؟) پس از اینکه جمعیتی به دنبال او رفتند، او را در گوشه ای گرفتند و “شروع به پرتاب سنگ به سمت او کردند و فریاد زدند: “سفید را بکش -” و از موارد دیگر استفاده کرد. عبارات تهدید آمیز،” The Inquirer گزارش داد.

هیئت منصفه آن را نخرید. او به قتل عمد محکوم شد.

به خاطر این قسمت، یک مورد اولیه در آمریکا در مورد قتل یک مرد سیاهپوست غیرمسلح آزاد توسط افسر پلیس بود که اعضای گروه سیاهپوستان کنگره سنجاق های “1870” را در سه شنبه شب در ایالت اتحادیه می پوشیدند. این ژست برای برجسته کردن تاریخ طولانی و به ظاهر بی پایان این شکل از خشونت و نیاز مبرم به اصلاح پلیس طراحی شده بود.

همانطور که نماینده بانی واتسون کلمن در “نمایش دین عبیدالله” در مورد قتل های پلیس سیاه پوستان گفت: “ما بهتر نشده ایم. ما در این وضعیت بدتر می شویم.»

در واقع، سال 2022 بیشترین قتل های پلیس را به ثبت رسانده است و سیاهپوستان به طور نامتناسبی بیشتر از سفیدپوستان توسط پلیس کشته می شوند.

از برخی جهات، نحوه رسیدگی به این موارد پیچیده‌تر شده است، نه کمتر. در سال 1870 افسر بلافاصله دستگیر و در کمتر از دو ماه محکوم شد. اکنون دادگاه ها و مجالس ایالتی چنان افسران را در برابر مسئولیت مصون نگه داشته اند که دستگیری و محکومیت نادر است.

همچنین سه شنبه شب در State of Union مادر و ناپدری مرد سیاه پوست دیگری بودند که 153 سال بعد به سرنوشت ترومن دچار شدند: تایر نیکولز که ماه گذشته پس از ضرب و شتم وحشیانه به دست افسران پلیس ممفیس درگذشت. یکی از آنها در یک اقدام انحرافی بزرگ، از بدن خونین نیکولز پس از ضرب و شتم عکس گرفت و برای دیگران پیامک فرستاد.

در یک مراسم سالانه دولتی که معتادان بدلکاری جمهوری خواه در یک سیرک هک و جنجال مانند “جری اسپرینگر” فرو می روند، یکی از لحظات اجماع و تشریفات، به رسمیت شناختن والدین نیکولز بود.

بایدن با غم و اندوه آنها ابراز همدردی کرد، درباره ترس خاصی که سیاه‌پوستان و خانواده‌های سیاه‌پوست با آن مواجه هستند صحبت کرد، دستور اجرایی خود را «برای همه افسران فدرال مبنی بر ممنوعیت خفه کردن، محدود کردن حکم‌های بدون ضربه و سایر عناصر کلیدی قانون جورج فلوید» تبلیغ کرد و از کنگره خواست. “با هم جمع شویم و کار اصلاح پلیس را به پایان برسانیم.”

این یک لحظه بازگشت به سال 2021 بایدن بود که در سخنرانی خود قبل از جلسه مشترک کنگره گفت: “ما باید دور هم جمع شویم تا اعتماد بین مجریان قانون و افرادی که به آنها خدمت می کنند بازسازی کنیم تا نژادپرستی سیستماتیک را در عدالت کیفری خود ریشه کن کنیم. سیستم و اعمال اصلاحات پلیس به نام جورج فلوید که قبلاً مجلس نمایندگان را تصویب کرده است.

سال گذشته، در آستانه انتخابات میان‌دوره‌ای که در آن جمهوری‌خواهان با ترس از جنایت بازی می‌کردند، بایدن هیچ اشاره‌ای به نژادپرستی یا اصلاحات در وضعیت اتحادیه خود نکرد، اما قاطعانه گفت: «همه باید قبول کنیم که پاسخ این نیست که پول پلیس را از بین ببرد برای تامین مالی پلیس است. آنها را تامین مالی کند. آنها را تأمین مالی کنید.»

اصلاحات معنادار پلیس حتی کمتر از کنگره گذشته امکان دارد از این کنگره عبور کند. تیم اسکات، مذاکره‌کننده اصلی جمهوری‌خواهان برای اصلاحات پلیس در سنا قبلاً در توییتر خود نوشت: «احیای لایحه اصلاحات پلیس مترقیان مجلس یک کار غیرشروع است».

آنچه که مردم در حال حاضر به دنبال آن هستند، اقدامات کمتری در مورد مسائلی مانند بودجه و آموزش است.

اما، اشتباه نکنید، اگر اصلاً می توانستند بگذرند، اینها سرهم بندی هستند. در تمام این مدت، بدن‌های سیاه‌پوست، از هنری ترومن گرفته تا تایر نیکولز، به انباشته شدن ادامه می‌دهند، و آمریکا در بهترین حالت و در بدترین حالت سکوت می‌کند.

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

کاناداDigital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبردانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorial
تماس با ما