«هر چه بکارید درو می‌کنید» دهلی بی‌جی‌پی در مورد دستگیری مانیش سیسودیا توسط ED In Liquor Scam دهلی نیوز

دهلی نو: دهلی BJP در مورد دستگیری جدید مانیش سیسودیا، معاون وزیر سابق دهلی، مانیش سیسودیا، معاون وزیر سابق دهلی در رابطه با پرونده سیاست مالیات غیرمجاز در ارتباط با پرونده سیاست مالیات غیرمجاز، انتقاد کرد و گفت: “هر چه بکارید، شما درو می کنید.” “مانیش سیسودیا بخشی از زنجیره بزرگی از ذینفعان مالی در کلاهبرداری مشروبات الکلی دهلی بوده است. گزارش‌های رسانه‌های حقوقی همیشه حاکی از آن بود که روزی که تحقیقات از کی. کاویتا، دختر وزیر ارشد تلانگانا آغاز شود، مانیش سیسودیا نیز انجام خواهد شد. ویرندرا ساچدوا، رئیس کارگر دهلی BJP، گفت: در بازداشت ED.

او افزود: «کلاهبرداری مشروبات الکلی دولت کجریوال یک کلاهبرداری بزرگ است و از این پس در هر انتخاباتی حزب عام آدمی (AAP) می پذیرد که باید در مورد نقش مانیش سیسودیا چیزهای زیادی را برای مردم توضیح دهد.

سیسودیا یک روز قبل از اینکه جلسه وثیقه او در پرونده سیاست مشروبات الکلی دهلی در دادگاه مرکزی تحقیقات (CBI) مطرح شود، توسط یک آژانس مرکزی دیگر بازداشت شده است.

ED معاون وزیر دهلی را پس از دو روز بازجویی از وی به اتهام پولشویی در حین تنظیم سیاست جدید مشروبات الکلی دستگیر کرد، که پس از دستور معاون فرماندار دهلی VK Saxena به CBI برای بررسی پرونده لغو شد.

پس از ثبت یادداشت دستگیری مانیش سیسودیا معاون سابق وزیر دهلی در رابطه با کلاهبرداری سیاست مالیات غیر مستقیم دهلی، تیمی از اداره اجرا (ED) پنجشنبه شب زندان تیهار را ترک کردند.

سیسودیا در زندان می ماند

در همین حال مقامات زندان تیهار گفتند که سیسودیا در زندان باقی خواهد ماند. رهبر ارشد حزب Aam Aadmi (AAP) یک روز قبل از جلسه رسیدگی به درخواست وثیقه خود در این موضوع بازداشت شده است.

اوایل روز پنجشنبه، تیمی از ED به زندان تیهار رفتند تا از او در رابطه با پرونده کلاهبرداری سیاست مالیات غیر مستقیم بازجویی کنند. ED روز پنجشنبه سیسودیا را در رابطه با رشوه‌های ادعایی 100 کرور روپیه‌ای که AAP و رهبران آن از طریق کانال‌های حواله از گروه جنوبی دریافت کردند، مورد بازجویی قرار داد.

از او همچنین در مورد آرون پیلای تاجر ساکن حیدرآباد و کی کاویتا، دختر ک. او در دادگاه منطقه Rouse Avenue معرفی خواهد شد. ED به دنبال بازداشت او خواهد بود.

سیسودیا قبلاً توسط CBI دستگیر و بعداً توسط دادگاه منطقه Rouse Avenue به بازداشت قضایی بازگردانده شد. دادخواست وثیقه او نیز در دادگاه در حال رسیدگی است که در 10 مارس به آن رسیدگی خواهد شد.

نامه سرگشاده سیسودیا

سیسودیا پس از دستگیری توسط ED، نامه ای سرگشاده از داخل زندان تیهار نوشت و گفت: «سیاست زندان در سیاست امروز دست بالا را دارد، اما سیاست فردا حول محور آموزش و پرورش خواهد بود».

“امروز به نظر می رسد سیاست زندان موفق است، اما آینده سیاست هند در آموزش نهفته است. آموزش نیز در سیاست است. هند نه به دلیل قدرت زندان ها، بلکه به دلیل قدرت آموزش و پرورش ویشواگورو خواهد شد.” سیسودیا در نامه ای خطاب به هموطنان نوشت: در سیاست امروز هند، سیاست زندان حرف اول را می زند، اما روزهای آینده آموزش سیاست خواهد بود.

وی تصریح کرد: در زمان کار به عنوان وزیر آموزش و پرورش دهلی، بارها این سوال در ذهن من ایجاد می شد که چرا رهبرانی که در سطح ملی و ایالتی به قدرت رسیده اند، برای هر کودک در کشور، مدارس و دانشکده های عالی را ترتیب نداده اند.

وی همچنین گفت: “گناه آرویند کجریوال، رئیس جمهور، بسیار وحشتناک تر است زیرا او شکل جدیدی از سیاست را معرفی کرد که رویکرد نخست وزیر نارندرا مودی را به چالش می کشد.”

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

تماس با ما