هزینه اقامت در هتل ها و آپارتمان های مشهد

در رفتن– هزینه اقامت در هتل ها و آپارتمان های مشهد حداقل شبی 300 هزار تومان می باشد. حالا رزرو برای یک شب اقامت در ارزان ترین هتل آپارتمان های مشهد 300 هزار تومان است و جز یخچال و تلویزیون چیز دیگری در این اتاق ها وجود ندارد. در هتل ها و آپارتمان های مشهد، اگر اینترنت و صبحانه به امکانات سوئیت های پنج یا شش نفره اضافه شود، هزینه یک شب اقامت می تواند دو تا سه میلیون تومان افزایش یابد.

گزینه های ارزان برای اقامت در هتل و آپارتمان در مشهد; شبی 350 هزار

لطفا فرار کنید، هزینه اقامت در هتل آپارتمان های مشهد هم اکنون کمتر از شبی 300،400 هزار تومان است. یکی از هتل آپارتمان های مشهد برای سوئیت های دو تخته 300 هزار تومان درخواست می کند که این هزینه برای سوئیت های چهار نفره و پنج نفره به ترتیب 400 هزار و 480 هزار تومان خواهد بود. از مهم ترین امکانات این هتل می توان به آپارتمان، گاز، تلویزیون و یخچال اشاره کرد. هزینه اقامت در یکی از هتل آپارتمان های مشهد که حدود یک کیلومتر با حرم امام رضا فاصله دارد از شبی 445 هزار تومان برای اتاق سه تخته شروع می شود. مسئولان این هتل در لیست امکانات این هتل آسانسور و لابی نوشته اند و با توجه به عکس ها می توان یخچال، اجاق گاز، تلویزیون و کاناپه هتل را بخشی از امکانات این هتل آپارتمان در نظر گرفت. در یکی از هتل ها و آپارتمان های ارزان مشهد از مسافرانی که می خواهند در اتاق های یک نفره اقامت کنند شبی 500 هزار تومان می گیرند. هزینه اتاق های دو تخته 600 هزار تومان، سه تخته 900 هزار تومان، چهار تخته 1 میلیون و 200 هزار تومان و پنج تخته 1 میلیون و 500 هزار تومان است. از نظر امکانات، این هتل آپارتمان تفاوت چندانی با دو گزینه قبلی ندارد.

گران ترین گزینه ها برای اقامت در هتل و آپارتمان در مشهد; شبی سه میلیون

هزینه اقامت در گران ترین هتل ها و آپارتمان های مشهد می تواند به سه میلیون تومان هم برسد. یکی از این هتل-آپارتمان ها برای یک شب اقامت در سوئیت با صبحانه و ظرفیت شش نفر چنین مبلغی می خواهد. اینترنت، صبحانه، مبلمان، یخچال و گاز از جمله امکانات این هتل است. او حدود دو میلیون تومان برای یک سوئیت پنج تخته می خواهد. هزینه اقامت در واحدهای دو خوابه در هتل ها و آپارتمان های مشهد دو میلیون تومان می باشد. این هتل-آپارتمان در یک کیلومتری حرم امام رضا قرار دارد و باید صبحانه، مبلمان، یخچال و گاز در امکانات آن گنجانده شود. یکی دیگر از هتل آپارتمان های مشهد گران ترین سوئیت خود را حدود 1.5 میلیون تومان در نظر گرفته است. این سوئیت فاقد اتاق زیر شیروانی است، ظرفیت آن هفت نفر است و مانند اکثر هتل آپارتمان های مشهد از مهم ترین امکانات آن می توان به مبلمان، یخچال و گاز اشاره کرد.

هزینه اقامت در هتل ها و آپارتمان های مشهد

نوع شیرینی

ظرفیت

ممکن ها

قیمت

سويت يكخوابه

شش نفر

اینترنت، صبحانه، مبلمان، یخچال، تلویزیون و گاز

3 میلیون تومان

سويت يكخوابه

پنج نفر

صبحانه، مبلمان، یخچال، تلویزیون و گاز

دو میلیون تومان

سويت دوخوابه

شش نفر

صبحانه، مبلمان، یخچال، تلویزیون و گاز

دو میلیون تومان

سوئیت اتاق خواب بدون اتاق زیر شیروانی

هفت نفر

صبحانه، مبلمان، یخچال، تلویزیون و گاز

1 میلیون و 500 هزار تومان

سويت يكخوابه

یک شخص

مبلمان، یخچال، تلویزیون و گاز

500 هزار تومان

اتاق زیر شیروانی

سه نفر

گاز، تلویزیون و تهویه مطبوع

445 هزار تومان

اتاق زیر شیروانی

دو نفر

گاز، تلویزیون و تهویه مطبوع

300 هزار تومان

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

تماس با ما