هفت پارک کالیفرنیا برای بازدید از این بهار

هالیستر – جاده پارک ایالتی پاچکو در این شهر قدیمی گاوچران ساحل مرکزی، که به خاطر مزارع زردآلو معروف است، آغاز می شود. هنوز یک سالن انباری در مرکز شهر عجیب و غریب وجود دارد، و سپس جاده از میان مزارع شکوفه های زرد خردل وحشی و تپه های سرسبز و سبز روشن مملو از درختان بلوط با شکوه و نازک می پیچد.

پس از عبور یک بازدیدکننده از ده ها تابلوی چوبی نقاشی شده با دست که تبلیغات گیلاس های تازه چیده شده، آووکادو و سیر را تبلیغ می کنند، یک صعود کوتاه منظره ای زیبا را نشان می دهد: گستره وسیعی از آب درهم که بین تپه های غلتان قرار گرفته است – یادآور حومه اسکاتلند، اما در واقع یک پارک در ایالت گلدن که در سراسر شهرستان های سن بنیتو، مرسدس و سانتا کلارا کشیده شده است.

Pacheco یکی از هفت پارک ایالتی کالیفرنیا است که توصیه می‌کنیم در بهار امسال از آن دیدن کنید، فراتر از مقاصد معمولی که در میان جویندگان گل‌های وحشی محبوب هستند. این پارک ۲۸ مایل مسیر برای پیاده‌روی، اسب‌سواری و دوچرخه‌سواری در کوهستان را از میان مراتع منزوی که احساس می‌کنند از زندگی شهری دور هستند، ارائه می‌کند، البته تنها حدود ۳۰ دقیقه رانندگی از بزرگراه 101 فاصله دارد. (اگر بازدید کردید، می‌توانید در سن خوان نیز توقف کنید. باتیستا، شهری روستایی محل ماموریتی که آلفرد هیچکاک صحنه‌ای معروف در «سرگیجه» را فیلم‌برداری کرد.)

کالیفرنیا دارای 280 پارک ایالتی است که بیش از یک میلیون هکتار را پوشش می دهد، و سیستم پارک به تازگی یک پاسپورت دیجیتالی را راه اندازی کرده است تا مردم را تشویق کند تا از هر یک بازدید کنند (البته اگر آب و هوا اجازه دهد). همچنین می‌توانید از کتابخانه محلی خود، گذرنامه‌های روزانه استفاده از وسایل نقلیه رایگان برای اکثر پارک‌های ایالتی کالیفرنیا را بررسی کنید.

سفر مبارک

ساکرامنتو در طول هجوم طلا به مرکز تجاری کالیفرنیا تبدیل شد و بسیاری از این تاریخ در پارک تاریخی ایالت قدیمی ساکرامنتو، مجموعه‌ای از ساختمان‌های اصلی و بازسازی‌شده از آن دوران، حفظ می‌شود. نکته برجسته موزه راه آهن ایالتی کالیفرنیا است که دارای بیش از 20 لوکوموتیو و واگن راه آهن بازسازی شده است که قدمت برخی از آنها به بیش از 150 سال می رسد. در این زمان از سال، می‌توانید در امتداد رودخانه ساکرامنتو سوار قطاری شوید که توسط یک لوکوموتیو بخار یا دیزل تاریخی کشیده شده است تا تجربه کنید که سفر ریلی در آن روز چگونه بوده است.

در ریورساید، پارک تاریخی ایالتی مرکبات کالیفرنیا، تاریخچه صنعت مرکبات این ایالت و افرادی که آن را ممکن ساخته اند به نمایش می گذارد. در اواخر قرن 19 و اوایل قرن 20، بیشه های پرتقال در سراسر امپراتوری داخلی، منطقه لس آنجلس و دره مرکزی گسترش یافت که گاهی اوقات به آن “دومین تندباد طلا” کالیفرنیا می گویند. این پارک شامل موزه‌ای در زمینه تجارت مرکبات است و می‌توانید در باغ‌های پرتقال ناف و والنسیا، گریپ فروت و لیمو به تور خود راهنما بروید.

پارک ایالتی پوینت موگو در کنار ساحل زیبا در کوهستان های سانتا مونیکا یک مقصد محبوب برای پیاده روی در بهار است. این پارک دارای انواع زمین برای کاوش با پای پیاده است – دره های حکاکی شده در رودخانه، بلوف های کنار اقیانوس، بیشه های چنار و غیره.

پارک ایالتی مندوسینو هدلندز یک کمربند سبز 347 هکتاری بین بزرگراه 1 و اقیانوس آرام است که روستای زیبای مندوسینو را احاطه کرده است. کیلومترها مسیرهای پیاده‌روی از میان بلوف‌های ساحلی و دره‌های سرخس و همچنین دسترسی به ساحل رودخانه بزرگ، مکانی زیبا برای پیک نیک یا بازی در آب وجود دارد. پارک ایالتی مک کریچر در 20 دقیقه رانندگی به سمت شمال، مقصدی عالی برای شناسایی فوک‌ها، کاوش در استخرهای جزر و مد و تماشای پرندگان است.

اگرچه ماه گذشته زمانی که آنجا بودم فقط چند دسته گل وحشی ارغوانی و ساقه‌های بلند شکوفه‌های پرتقال را دیدم، پارک ایالتی پاچکو در بهار می‌تواند به بهشت ​​گل‌های وحشی تبدیل شود، با بنفشه‌های زرد، خشخاش و خشخاش کالیفرنیا که دامنه‌های تپه‌ای آن را پوشانده‌اند. وقتی گل‌های وحشی شکوفا می‌شوند، این پارک معمولاً پیاده‌روی‌هایی با راهنما ارائه می‌دهد که تاریخچه و نمایش‌های گل‌های وحشی را برجسته می‌کند.

نکته امروز از والری ولز است، که پارک Bidwell را در چیکو، در حدود 90 مایلی شمال ساکرامنتو، توصیه می‌کند. او می نویسد: یکی از بزرگترین پارک های شهری در کشور، “پارک بیدول پناهگاهی وحشی از ترافیک و سر و صدای شهر است.”

در مورد مکان های مورد علاقه خود برای بازدید در کالیفرنیا به ما بگویید. پیشنهادات خود را به [email protected] ایمیل کنید. در نسخه های آتی خبرنامه موارد بیشتری را به اشتراک خواهیم گذاشت.


هیچ‌کس واقعاً از رفتن به فرودگاه لذت نمی‌برد، اما اگر مجبور به پرواز هستید: سانفرانسیسکو بین‌المللی اخیراً توسط شورای بین‌المللی فرودگاه‌ها به عنوان یکی از بهترین فرودگاه‌های بزرگ برای تجربه مشتری رتبه‌بندی شده است. تنها فرودگاه بزرگ دیگری که این نام را دریافت کرد دالاس فورت ورث بین المللی بود.


Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

کاناداDigital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبردانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorial
تماس با ما