هند و هنگ کنگ جام ملت های آسیا این انتخاب کننده سابق می گوید که ریشاب هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری دارد اخبار کریکت

تیم هند در بازی افتتاحیه جام ملت‌های آسیا 2022 مقابل پاکستان در دبی در روز یکشنبه (28 اوت) با کنار گذاشتن ریشابه پنت جوان و انتخاب دینش کارتیک کهنه‌کار به جای ویکت‌باش، همه را شوکه کرد. پنت رکورد بسیار متوسطی در فرمت T20I دارد و تنها 883 ران از 54 مسابقه با میانگین 23.86 به ثمر رسانده است.

با این حال، پانت تنها 24 سال سن دارد و صبا کریم، رئیس سابق منتخبان، معتقد است که پانت هنوز «خیلی چیزها برای یادگیری» دارد. “این (رکورد ضعیف T20) معمایی است که ریشابه پنت باید از آن بیرون بیاید. اما اخیراً یکی آن اجمالی از نوع فرمی که او در مسابقات آزمایشی به نمایش گذاشته است را دیده است. ما دیدیم که او در یک روز مقابل انگلیس، ده اینینگ بلایدر بازی کرد. صبا کریم در برنامه ورزشی روزانه SPORTS18 با عنوان «ورزش بر فراز اوج» گفت: و به همین ترتیب، اجراهای بسیار خوبی نیز وجود داشته است.

“شاید نه به طور ثابت، اما من معتقدم که هنوز چیزهای زیادی برای ریشابه پنت برای یادگیری در کریکت T20 وجود دارد. او اکنون بازیکن بسیار بهتری شده است، اما من فکر می‌کنم با قرار گرفتن در معرض بیشتر می‌توان دید که ریشابه پنت در حال افزایش اعتماد به نفس است و ارزش بسیار بیشتری برای تیم T20 می‌افزاید.” .

ویکت بان سابق هند معتقد است که مدیریت تیم هند تصمیم گرفته است که در طول مدت جام ملت های آسیا 2022 به کارتیک ادامه دهد و تصمیم گرفته است از راویندرا جادجا به عنوان یک شناور استفاده کند.

فکر می‌کنم حداقل برای جام ملت‌های آسیا، مدیران تیم هند تصمیم گرفته‌اند دینش کارتیک را داشته باشند و به همین دلیل است که می‌خواهند از راویندرا جادجا به عنوان شناور استفاده کنند. بنابراین، ما دیدیم که او در آخرین بازی در رتبه 4 قرار گرفت و ممکن است با پیشرفت بازی بیشتر شاهد این باشیم که این اتفاق بیفتد زیرا Jadeja ابعاد متفاوتی را به ارمغان می آورد. کریم در مورد جادجا گفت همچنین، او به یک خفاش چپ دست بالغ تبدیل شده است که می تواند رتبه 4 یا 5 را به دست بیاورد و اگر فرصتی باشد، می تواند از رتبه پایین بیاید و دوهای سریع را به ثمر برساند.

“بنابراین، این بدان معناست که در حال حاضر جایی برای ریشابه شلوار در 11 وجود ندارد. اما با این گفته که من معتقدم ریشابه پنت یک فاکتور ایکس است. او می تواند در موقعیت هایی که تیم هیچ شانسی ندارد، بازی های شما را برنده شود. پس چرا می خواهید شخصی مانند ریشابه پنت را از 11 نفر نگه دارید.”

کریم در ادامه در مورد ترجیحی که کارتیک در بازی XI در جام ملت‌های آسیا به پنت برد، صحبت کرد. من شگفت زده شدم زیرا به موضع قبلی خود مبنی بر داشتن شلوار به جای دینش کارتیک پایبند بودم زیرا همیشه احساس می کردم که باید به آینده نگاه کنیم و حتی در حال حاضر نیز معتقدم که ریشابه پنت می تواند با احترام به ارزش بسیار بیشتری اضافه کند. به دینش کارتیک از دینش کارتیک. اما ممکن است توضیحاتی وجود داشته باشد که در مورد آنها می توان چت کرد.” کریم در مورد Karthik گفت.

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

تماس با ما