(ویدئو) برد هاماسی یک گورکن عسالـخوار با سه پلنگ!

در یک لحظه باورنکردنی در زندگی وحشی آفریقا، سه پلنگ و یک گورکن عسل با هم درگیر شدند، اما خیلی زود از تصمیم خود پشیمان شدند.

بر اساس این گزارش، یک راهنمای سافاری که در زمان وقوع حادثه در پارک ملی کروگر در آفریقای جنوبی حضور داشت، توضیحاتی را به شرح زیر ارائه کرد:

ما مشغول تماشای یک ببر مادر و دو توله اش در ساحل رودخانه بودیم. در حالی که آنها به سمت بالا حرکت می کردند ما آنها را دنبال کردیم. دو توله به داخل لانه رفتند و صدایی شنیدیم که مادر به آن واکنش نشان داد. سپس هر دو توله ظاهر شدند و با یک عسل خوار گورکن مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.

بیور به جای تلاش برای فرار، دعوا می کرد. واکنش اولیه من این بود که آنها چیزی برداشته اند، اما ما نمی دانستیم چیست. وقتی متوجه شدیم که گورکن عسل خوار است، شوکه شدیم، زیرا آنها به عنوان حیواناتی نترس و سرسخت شناخته می شوند. سه پلنگ نوبت خود را برای گرفتن آن تلاش کرد. خرس تنها بود و ممکن است این یک نبرد ناعادلانه تلقی نشود. در پایان، دعوا با رفتن گورکن عسل خوار به یورتمه خاتمه یافت، گویی هیچ اتفاقی نیفتاده است.

اگرچه مشخص نیست که چرا این سه پلنگ با گورکن ملاقات کردند، اما خیلی زود متوجه شدند که گورکن بدون مبارزه تسلیم نمی شود. ما بسیار مفتخریم که شاهد چنین مشاهداتی در طبیعت هستیم!

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

تماس با ما