پایان داستان برای کریستیانو رونالدو غم انگیز و دردناک است

نشریه «مارکا» مادرید در گزارشی با عنوان «کریس سخت» به وضعیت بد فوق ستاره پرتغالی و اسطوره رئال مادرید در منچستریونایتد پرداخت.

رسانه های مادریدی نوشتند: با بسته شدن بازار نقل و انتقالات در لیگ انگلیس، داستان غم انگیزی که کریستیانو رونالدو در طول تابستان تجربه کرد به پایان رسید.

زمانی که CR7 ناامیدانه درب باشگاه های بزرگ را می زد تا خدمات خود را ارائه دهد، زمانی که باشگاه های بزرگ اروپایی یکی پس از دیگری مودبانه با یک کلمه “نه، متشکرم” پاسخ دادند، او احساس تلخ و شیرینی ایجاد کرد که نزدیک به شفقت بود. دیدن اینکه یکی از بهترین فوتبالیست های تمام دوران تا کجا می تواند پیش برود واقعا شگفت انگیز بود.

او به دنبال تیمی بود که چند بازی دیگر در لیگ قهرمانان اروپا انجام دهد تا رکوردهای فردی خود را افزایش دهد. او برای رسیدن به این هدف، منچستریونایتد، یکی از خاص ترین باشگاه های دوران حرفه ای خود را نادیده گرفت و او را در بین نخبگان جهان و رئال مادرید قرار داد.

اما هیچ کس نمی تواند از این موضوع شگفت زده شود، زیرا کریستیانو همیشه اینگونه بوده است. او بالاتر از همه چیز و همه بود. در فصل گذشته به دلیل افت عملکرد عادلانه نیست. در عوض در مورد عملکرد رونالدو باید گفت که او همچنان بالاتر از سایر ستاره های هم نسل خود مانند مسی، گریزمان یا نیمار قرار دارد.

و با 24 گل در 39 بازی، بسیار بالاتر از میانگین ارزیابی شیاطین سرخ بود. اما با زدن 24 گل دیگر نمی تواند مانند قبل که 50 گل به ثمر رساند، درخواست بیشتری داشته باشد. کریستیانو همچنان خود را با 50 گل می بیند، اما در حال حاضر “تنها” نیمی از آنها را به ثمر رسانده است.

مهمترین چیزی که کریستیانو هرگز از آن دست نمی کشد شخصیت اوست. מניט ביש אז הד או. این جاه طلبی است که او را به یک فوتبالیست بزرگ تبدیل کرد که بتواند در مقابل او بایستد. به همین دلیل دیدن رونالدو در چنین شرایطی دردناک بود.

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

تماس با ما