پایم کلتیه به ترکتیکین لطفا منصف باشید!

کد خبر: 1939025 |
01 ژوئن 1402 در 01:55 |
13.5 هزار بازدید |

0
نقطه نظر

قهرمانی در لیگ یک عملکرد مثبت است

کریستف گالته، سرمربی پاری سن ژرمن از منتقدانش خواست که منصف باشند.

پایم کلتیه به ترکتیکین: لطفا منصف باشید!

به گزارش “ورزش سه”، پاری سن ژرمن با پیروزی 2-1 مقابل اوسر تقریباً قهرمانی خود در لیگ 1 فرانسه را قطعی کرد. کریستوف گالیته در پایان این دیدار تاکید کرد که تیمش در فصل سخت بد عمل نکرده است.

وی گفت: شما می توانید اینطور فکر کنید اما باید دو بازی باقی مانده را با نتایج خوب به پایان برسانیم تا در پایان هفته قهرمانی را جشن بگیریم، می خواهیم این فصل را که بسیار سخت بود در بهترین حالت به پایان برسانیم. راه ممکن.” امشب، ما در آستانه دستیابی به این موفقیت هستیم.”

1878337

سرمربی پاری سن ژرمن در دفاع از عملکرد خود در این تیم گفت: زمانی که می خواهیم عملکرد را ارزیابی کنیم باید انصاف داشته باشیم، باید یادآور شوم که به دلیل مصدومیت بسیاری از بازیکنان، دوران سختی را پشت سر گذاشتیم. جام جهانی. این برای ماست. او کار را سخت کرد و ما را در برخی از بازی های بزرگ بد کرد. اما قهرمانی در لیگ همچنان می تواند عملکرد مثبتی باشد.”

گالتیه در رابطه با انتقادات تیمش مبنی بر ناکامی و حذف از لیگ قهرمانان اروپا گفت: امید زیادی به لیگ قهرمانان اروپا داشتیم اما در آن زمان تعداد زیادی از بازیکنان خود را در اختیار نداشتیم. ما در این مورد فراز و نشیب های زیادی را تجربه کردیم که به ندرت اتفاق می افتاد.»

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

تماس با ما