پیام سرد است

کد خبر : 1898640 |
13 فروردين 1402 ساعت 10:39 |
118.4K بازدید |

13
نقطه نظر

روایتی از جمعه خاص و ملتحب ازادى

هوای جمعه تهران سرد و نسبتاً خلوت است، ذهن تماشاگرانی که خود را به استادیوم رسانده اند بیش از حد معمول شلوغ است!

پیام سرد است

به رحمل شرحت سه، در بازی تیم بہوبی انها مستدی شده با پیان محلت بہدہ استراماچونی، کسب بازی ایرفای ای و کیف سهامیه اسیایی.
هواداران شاکی هستند اما رهبران روی تیم تمرکز کرده اند! باد شدیدی در ورزشگاه وزید و چند بیلبورد روی زمین افتاد. سید حسین می آید زود گرم کند و در غلامپور افطار کند. بدون تشویق تیم و بازیکنان، شعارهای اعتراضی نیز شنیده می شود تا مشخص شود مدیریت نسبت به تارتار و تیمش موضع سخت تری خواهد داشت.

1837838

اولین تصاویر از ورزشگاه در حال اشتراک گذاری است. چهره ساپینتو نه تنها شبیه تصویر روی آن سر است، بلکه در ذهن هواداران استقلال، جنگندگی و جاه طلبی یکی است و جستجوی “شیر” فقط در جنگل است!!!
قبل از پایان بازی رضا مهدوی بازیکنان به نشانه اعتراض لوگوی اسپانسر را روی دستان خود گذاشتند به جز جعفر سلمان که بازی را با این بی نظمی شروع می کند و اولین فرصت را از دست می دهد!

1837835

جای جلوی لیدر در کنترل است اما مکان دارای تابلو و دو چراغ است که به دلیل ساخت ورزشگاه از ابتدای بازی مجبور به جابجایی شده اند. با شعارهای بلند و تند موضع خود را به مدیریت باشگاه می رسانند!
هوا سردتر است حتی نصف و نیمی از دو فرصت به دلیل نظارت بر آب آب نشده است. Anha эn rozhani za dron zemni dlyashan korz ist in tanha dggdghe şan strektur hiyaban Alameh жubovы ist!

هیچ یک از مدیران و اعضای تیم مدیریتی باشگاه به ورزشگاه نیامده اند. گلیب جومیت میتوستاند تیم ازیا شده و کار است از بازی کریندین! تعداد کمی از مردم هنوز شک دارند. بین این بیم ها و امیدها، گل اول پرتاب می شود تا برخی از تماشاگران عصبانی با فریادهای شادی آسوده شوند.

1837836

بهزاد خلج بازیگر نقش سرگرد فولادوند در سریال پرطرفدار پست شیر ​​یک ردیف پایین تر از ردیف مادر نشسته است. یکی از تماشاگران به طعنه می گوید: “آقای رسول، فکر نمی کنید مدیران باشگاه به دنبال این هستند که دقیقاً چه کار می کنند؟” خنده تلخ، چهره عبوس و صورت مادر سرد.

غروب بسیار سرد بود و جمعه آب را غمگین تر کرد. اکثر آنها زیپ هود را تا چانه بالا آورده اند و برخی نیز آن را کشیده اند. ساپینتو همچنان تشویق است. اما او دیگر همان آدم قبلی نیست و به ندرت به احساساتش پاسخ می دهد! این را می توان از شاطیانی که از و گرته می شود دید. ها او با من و جنگیدنش (که با نمایش دلکسب استړلب هم شده شبکش را از ایمول استماھونیش)!

بین دو نیمه، داریوش شجاعیان لو می رود! خودش را پشت نقاب و کلاه پنهان کرد و به دیدن دوست سابقش آمد. در نیمه دوم هم کیز کاکرتی است، هم خوب استقلاد و هم شاعرها را نشان می دهد! اما متداول ترین اتفاق چیز دیگری است: پنالتی، یامجا و غُل! حال آن دسته از افرادی که سه امتیاز را بر عهده دارند، خیالشان راحت شود تا بالاخره دامنه شعارهای اعتراضی از دست رهبران خارج شود!

1837837

جبران ساپینتو هم تا لحظه سوت زدن رضا مهدوی توهین آمیز است. Истеклаль базы ра базы ра базы، межд эн чанд вкат، در موضوعات در شیک! حتی سرمربی پروسپولی هم بدون حرف و حدیث برد تیم رقیب را پذیرفت. اما هیچ کس در ورزشگاه خوشحال نیست. بازیکنان ترجیح می دهند در جهت هواداران بایستند و پس از پایان بازی توسط مدیریت با آنها مصاحبه شود. شاعرها تندتر می شود. پشت هر اعتراضی این سوال در ذهن آبی ها وجود دارد که قهرمان بدون شکست یک سال پیش چه شد؟
چرا روزی بود که استقلال در زمین خوب بازی کرد، هیچکس خوشحال نشد و همه اعتراض کردند، پاسخ روشن است، همانقدر شفاف که باشگاه در هنگام انتشار متن استعفای فتح الله زاده درهایش را بسته بود، چون ورزشگاه سرد بود. در شب آزادی کامنت ها با صدای بلند شنیده شد!

یاسین کرمی

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

تماس با ما