پیش نویس NFL چگونه تماشا کنیم و چه باید بدانیم

ستاره های فوتبال کالج اولین گام های خود را برای تبدیل شدن به ستاره های حرفه ای فوتبال (یا فلاپ) در درفت NFL 2023 برمی دارند. انتظار شنیدن “آلاباما”، “گرجستان” و “ایالت اوهایو” و همچنین “شتاب”، “فیزیکی” و “ضریب هوشی فوتبال” را داشته باشید.

پیش نویس عصر پنجشنبه آغاز می شود و عصر جمعه و بعدازظهر شنبه از ایستگاه یونیون در کانزاس سیتی، مو ادامه می یابد.

پوشش دور اول از پنجشنبه ساعت 8 بعد از ظهر به وقت شرقی از شبکه ABC آغاز می شود. پوشش روز جمعه، از راندهای 2 و 3، از ساعت 7 بعد از ظهر در ESPN آغاز می شود، و راندهای 4 تا 7 شنبه در ظهر در ESPN آغاز می شود.

رکورد افتضاح 3-14 خرس های شیکاگو آنها را واجد شرایط انتخاب اول کرد. اما خرس‌ها تصمیم گرفتند آن انتخاب را با پانترز کارولینا با بسته‌ای چهارتایی از جمله شماره انتخاب کنند. 9 به طور کلی، و گیرنده گسترده، دی جی مور، 26 ساله، که سه فصل حرفه ای با حداقل 1000 یارد در صید دارد. بسته به نحوه انتخاب کارولینا در شماره. 1 نتیجه می دهد، و کاری که خرس ها با گروهی از انتخاب هایی که به دست آورده اند انجام می دهند، تجارت پرفروش می تواند برای هر تیم یک پیروزی یا یک فاجعه باشد.

اگرچه آنها اعلام رسمی نکرده‌اند، اما انتظار می‌رود که پنترز برایس یانگ از آلاباما را انتخاب کند، که به‌عنوان بهترین از یک گروه قوی از کوارتربک‌های موجود شناخته می‌شود.

یانگ یک رهبر بی چون و چرا با سابقه درخشان در هدایت سوپرتیم آلاباما است. علامت سوال بزرگ قد اوست: 5 فوت 10، که در نظر گرفته می شود از تیم های NFL که معمولاً مانند بازیکنان کوارتربکشان کوتاه تر است.

خرس‌ها تا حدودی پیک برتر را عوض کردند، زیرا به نظر می‌رسید که این یک سال برای یک کوارتربک به عنوان شماره اول باشد. 1، و آنها از جاستین فیلدز 24 ساله، که فصل گذشته عملکردهای برجسته ای به عنوان یک عجله داشت، خوشحال هستند.

خط دفاعی جیلن کارتر به جورجیا کمک کرد تا قهرمان‌های ملی را پشت سر بگذارد. اما ماه گذشته، او در مورد اتهامات جنایتکارانه رانندگی و مسابقه بی احتیاطی در ارتباط با تصادف اتومبیل پس از رژه قهرمانی تیم که منجر به کشته شدن دو نفر از جمله یکی از هم تیمی‌ها شد، اعتراض نکرد. او به مجازات مشروط، جزای نقدی و خدمات اجتماعی محکوم شد.

در حالی که او زمانی یکی از بهترین انتخاب‌ها بود، نگرانی‌های تیم‌ها در مورد این حادثه، مانند عملکرد ضعیف کارتر در یک تمرین، تردیدهایی را ایجاد کرده است.

اگر تیمی بخواهد به دنبال استعداد غیرقابل شک او باشد، کارتر همچنان می تواند زود انتخاب شود. Seahawks در No. 5 محل فرود احتمالی هستند. یا اگر تیم ها به این نتیجه برسند که توانایی او ارزش ریسک کردن را ندارد، می تواند پایین تر بیفتد، همانطور که برخی بازیکنان همیشه در روز درف به نظر می رسد.

کوارتربک‌ها می‌توانند چهار نفر برتر را پر کنند، زیرا انتظار می‌رود که علاوه بر یانگ، سه بازیکن دیگر نیز به بالاترین سطح برسند: سی‌جی استرود از ایالت اوهایو، ویل لویس از کنتاکی و آنتونی ریچاردسون از فلوریدا. ریچاردسون مورد بسیار جالبی است، بازیکن فوق العاده با استعدادی که برخی از پیشاهنگان احساس می کنند هنوز نتوانسته بهترین بهره را از آن استعداد بگیرد. او می‌توانست تا حد نه بالا برود. 2 یا شاید از 10 رتبه برتر سقوط کند.

نام هایی که بیشتر می شنوید، مدافع خط ویل اندرسون جونیور هستند. از آلاباما، دوون ویترسپون از ایلینویز، مدافع گوشه‌ای و تایری ویلسون از تگزاس Tech. رانینگ بک در حال حاضر در میان طراحان NFL مد نیست، حداقل در رتبه بالایی قرار دارد، اما بیژن رابینسون از تگزاس می تواند این روند را کاهش دهد.

هیوستون تگزاسی ها دارای شماره ها هستند. 2 و 12 انتخاب کلی برای کمک به تغییر فرنچایزی که در سه فصل گذشته فقط 11 بازی را برده است. همچنین Seahawks (شماره 5 و 20، به علاوه دو نفر دوم) و Detroit Lions (شماره 6 و 18، و دو نفر دوم) در جایگاه خوبی قرار دارند.

دنور برونکوس، کلیولند براونز و سانفرانسیسکو 49رز احتمالاً نمی‌توانند روی یک سوپراستار حساب کنند. آنها تا دور سوم آماده نمی شوند.

دلفین‌های میامی انتخاب برتر خود را که می‌توانست در رتبه شماره قرار می‌گرفت از دست بدهد. 21، پس از اینکه مشخص شد در دو فصل مختلف با تام بردی “ارتباطات غیرمجاز” داشته است، زمانی که او با تیم های دیگر قرارداد داشت.

این عنوانی است که به آخرین بازیکنی داده شده است که درفت گرفته شده است. بیشتر این بازیکنان تاثیر کمی در لیگ دارند. اما آقای پارسال بی ربط، براک پردی، مدافع سابق ایالت آیووا، وضعیت ضعیف خود را به چالش کشید. پس از آسیب دیدگی تری لنس و جیمی گاروپولو، مدافعان سیم اول و دوم 49ers، پوردی فرصتی برای شروع پیدا کرد. او در فصل عادی 5-0 پیش رفت و تیم را به بازی قهرمانی کنفرانس خود رساند.

قبل از اینکه با عجله کلاس پیش‌نویس تیم مورد علاقه‌تان را به‌عنوان بی‌تفاوت رد کنید، پردی را به خاطر بسپارید.

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

تماس با ما